5 pirmieji pirkėjai pirkdami lauko baldų komplektus už 900 EUR ir daugiau dovanų gauna lauko baldų uždangalą! Pasiūlymas galioja nuo 2023-05-31, kol baigsis dovanos.

Lauko baldai

Lauko baldai internetu


Poilsis – labai svarbus kiekvienam iš mūsų: turime skirti tam pakankamai laiko, tik tokiu atveju, jausimės energingi, žvalūs bei turėsime jėgų pasiekti norimus tikslus. Nesunku pastebėti, kad poilsis yra dar naudingesnis, jei leidžiamas gryname ore. O tai daryti bus ypač patogu ir malonu, jei bus įsigyti lauko baldai. Sti...

Lauko baldai internetu


Poilsis – labai svarbus kiekvienam iš mūsų: turime skirti tam pakankamai laiko, tik tokiu atveju, jausimės energingi, žvalūs bei turėsime jėgų pasiekti norimus tikslus. Nesunku pastebėti, kad poilsis yra dar naudingesnis, jei leidžiamas gryname ore. O tai daryti bus ypač patogu ir malonu, jei bus įsigyti lauko baldai. Stilingi, gražūs, ergonomiški, kokybiški bei patogūs lauko baldai yra būtinas jūsų kiemo, sodo, balkono, terasos ar bet kurios kitos jums priklausančios lauko poilsio zonos akcentas. Pas mus – didelis lauko baldų pasirinkimas tad tikrai surasite tuos, kurie puikiai pateisins jūsų poreikius bei lūkesčius 


Stilingi ir patogūs minkšti lauko baldai – patogiam ir jaukiam laisvalaikiui


Lauko baldai pasižymi itin puikiomis savybėmis bei charakteristikomis Pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų, todėl, jei tik bus tinkamai naudojami bei prižiūrimi, tarnaus ilgą laiką. Minkšti lauko baldai yra ypač patrauklūs bei stilingo dizaino tad galite būti tikri – jie papuoš jūsų sodą, kiemą, terasą, balkoną ar bet kurią kitą poilsio erdvę; puikiai tiks tiek klasikinio, tiek modernaus, tiek kitokio stiliaus aplinkai. Norintiems maksimalaus komforto, puikiai tiks minkšti baldai arba baldai, kurie komplektuojami kartu su lanksčiomis, prie individualių kūno linijų puikiai prisitaikančiomis pagalvėlėmis.

Kai kurie terasos baldai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės polipropileno – konstrukcinio plastiko, o taip pat papildyti sustiprintu stiklo pluoštu, todėl yra ypač atsparūs įvairiems aplinkos veiksniams – UV spinduliams, šalčiui, vėjui, lietui sniegui ir t.t. Kai kurie lauko baldai yra kelių spalvų, jos – skoningai suderintos, todėl užtikrinamas ypač patrauklus bei estetiškas vaizdas. 

Pagrindinės medžiagos, kurios yra naudojamos mūsų siūlomų įsigyti baldų gamybai, yra technoratanas, aliuminis, tikmedis bei akacijų mediena. Šios žaliavos pasižymi itin puikiomis savybėmis: štai, pavyzdžiui, technoratanas yra lengvai valomas bei atsparus aplinkos veiksniams, aliuminis - lengvas, tačiau tuo pat metu yra tvirtas ir patvarus. Tikmedis pasižymi aukštu atsparumu drėgmei bei atrodo ypač estetiškai, o akacijų mediena - taip pat pasižymi tvirtumu bei estetika.


Lauko baldų komplektas: kaip išsirinkti tinkamiausią?


Kai lauko baldai sudaro tokį didelį pasirinkimą, labai svarbu atsakingai įvertinti ir tam tikrus veiksnius – tuomet išsirinksite geriausiai jūsų poreikius galinčius pateisinti gaminius. Pirmiausia įvertinkite, kokiam žmonių skaičiui yra reikalingi lauko terasos baldai – jūsų lauks 2, 4, 6 ar dar didesnei  kompanijai skirtas lauko baldų komplektas. Jei norite ypač malonių poilsio valandėlių, jums puikiai tiks minkšti baldai, arba baldai su lanksčiomis pagalvėlėmis (tik būtinai patikrinkite, ar jos komplektuojamos kartu, ar parduodamos atskirai). Vertinantiems natūralumą ir norintiems būti kuo arčiau gamtos, puikiai tiks medinis lauko baldų komplektas.


Kodėl lauko baldai turėtų būti perkami internetu?


Netrūksta priežasčių, kodėl minkšti lauko baldai, terasos baldai, medinis lauko baldų komplektas ar bet kurie kiti lauko baldai turėtų būti perkami internetu – jūsų laukia labai didelis pasirinkimas. Be to, tai – labai patogu: apsipirksite patogiausiu metu, o ne vieną kilogramą sveriantis pirkinys bus pristatytas jūsų nurodytu adresu. Na ir žinoma, sutaupysite daug savo laiko. 

Daugiau
Prekių skaičius 1 - 30 iš 1130
Rodyti prekių:
Rikiuoti pagal
Rodoma: 1 - 30 iš 1130