Lizingas be pabrangimo atsisakitant per MOKI10 perkant lauko gultus, pakabinamus krėslus, Pripučiamus batutus, baseinus ir Peg Perego elektromobilius. 
Filtras
vGamintojas
vPristatymo terminas

Minkštos kaladėlės

Dideli kaladėlių komplektai puikiai tinka pramogoms namuose ir sode. Medžiaga, iš kurios kaladėlės gaminamos, leidžia jas naudoti ir vandenyje. Kaladėlės puikiai tiks aukštų stulpų, tiltų, tvirtovių, stalų bei tunelių statybai. Minkštos kaladėlės - kūrybiškas pedagogo, animatoriaus, terapiauto ir fizioterapiauto įrankis. Įvairios formos, struktū...
Dideli kaladėlių komplektai puikiai tinka pramogoms namuose ir sode. Medžiaga, iš kurios kaladėlės gaminamos, leidžia jas naudoti ir vandenyje. Kaladėlės puikiai tiks aukštų stulpų, tiltų, tvirtovių, stalų bei tunelių statybai. Minkštos kaladėlės - kūrybiškas pedagogo, animatoriaus, terapiauto ir fizioterapiauto įrankis. Įvairios formos, struktūra, lankstumas ir lengvumas suteikia plačias galimybes statyti, kurti, eksperimentuoti, laviruoti rankomis, įvairiose erdvėse: kambaryje, sode, baseine. Lengvas kaladėlių naudojias ženkliai prisideda prie įdomios atmosferos sukūrimo, kuri veiksmingai gali padėti mokytis ar gydyti. 
Daugiau
Prekių skaičius 1 - 10 iš 10
Rikiuoti pagal
Rodoma: 1 - 10 iš 10