Pirkimas išsimokėtinai

Pirkdami išsimokėtinai Jūs gaunate savo pirkinį iškart, o mokate už jį mažomis dalimis pagal pasirinktą mokėjimo grafiką.

Sutarties terminas gali būti nuo 6 iki 48 mėnesių, o ją sudaryti gali asmenys nuo 20 iki 70 metų amžius.

Galite mokėti pradinį įnašą arba jo nemokėti – kaip Jums patogiau. Likusi suma yra tolygiai paskirstoma kas mėnesį pagal pasirinktą terminą.

Vienu metu galite įsigyti net kelis reikalingus daiktus, finansuojame nuo 50 iki 10000 EUR sumą.

Prekes galite įsigyti išsimokėtinai pasirinkdami lizingo bendroves: SB lizingu arba MOKILIZINGU

Pirkimas išsimokėtinai per SB lizingą ir Mokilizingą vykdomas, pasirinkus apmokėjimo būdą SB lizingas arba Mokilizingas  ir paspaudus mygtuką APMOKĖTI būsite nukreipti tiesiogiai į SB lizingoarba mokilizingo sistemą, kur galėsite savarankiškai sudaryti lizingo sutartį.

Taip pat galite kreiptis dėl pirkimo išsimokėtinai į mūsų aptarnavimo skyrių el.paštu info@pege.lt, vadovaudamiesi žemiau esančia instrukcija:

Norint pirkti išsimokėtinai ( lizingu) reikia pasirašyti sutikimą dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo, spauskite čia: https://secure.mokilizingas.lt/lpeshop/esign.do

Ekrane pamatysite langelius į kuriuos Jums reikės suvesti reikalingus duomenis ir paspausti mygtuką "Tęsti".

Naujai naujai išsiskleidusiame lange, sutikimo pasirašymui paspauskite ant vieno iš nurodytų bankų logotipų ir jums bus suformuotas 1 cnt. mokėjimo pavedimas, kurį tereikės patvirtinti.

Jei naudojatės kitų bankų paslaugomis, prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės sistemos ir iš savo asmenininės sąskaitos perveskite 1 cnt pagal nurodytus mokėjimo rekvizitus.

ir vadovaujantis informacija lange perveskite 0.01 cnt bankui. Tam kad pasirašyti asmens duomenų tvarkymo sutikimą. Darydami pavedimą nepamirškite pažymėti varnelės, kad sutinkate, jog jūsų asmens kodas būtų siunčiamas ar rodomas gavėjui. Neatlikus šio veiksmo Jūsų sutikimas bus laikomas nepasirašytu. ( Darant pervedimą iš AB Swedbank asmens kodas siunčiamas automatiškai, žymėti nieko nereikia).

Pervedę 0,01 cnt į "Moki lizingo" sąskaitą, Jūs pasirašote sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Apie sėkmingą pasirašymą bankas Jus informuos SMS žinute.

Kai pasirašysite sutikimą, lauksime Jūsų laiško el. paštu info@pege.lt su šiais duomenimis:

-vardas, pavardė

-užsakymo nr. arba prekės nuoroda. 

- išsimokėjimo terminas (nuo 6 mėnesių). Nurodote per kurį laikotarpį norite išsimokėti už prekę.

- jums patogi mėnesio mokėjimo diena.( 5..10..15..23..25..28..)

- ar įmokėsite pradinį įnašą (jei ne nereikia nieko rašyti).

- paso arba asmens tapatybės kortelės numeris,

-  asmens kodas

-  paso arba asmens tapatybės kortelės (iš abiejų pusių) kopijos skenuotos arba fotografuotos.

- kitų įsipareigojimų ( paskolos, lizingai) išskyrus moki lizingą, įmokų suma per mėnesį.

- Jūsų pajamos per mėnesį. (Šis reikalavimas  įsigaliojo nuo 2016.04.01)

Visą informaciją siųsti : el. paštu: info@pege.lt

Kai patikrinsime ar Jums bus suteikiamas lizingas, atsiųsime Jums pasiūlymą į jūsų nurodytą el. paštą.

Pirkimas išsimokėtinai vykdomas per "Moki Lizingą"

Paslaugos naujovė. Suteikiame platesnes finansavimo galimybes – sutartį gali sudaryti 2 asmenys, šeimos nariai ar partneriai, ir tokiu būdu pirkti išsimokėtinai palankesnėmis sąlygomis. Perkant išsimokėtinai DVIESE Jums bus pritaikytos geriausios privilegijų programos nuolaidos, kurias gali gauti bent vienas iš perkančiųjų.