Nemokamas pristatymas perkant už 80 EUR ir daugiau! 

Dovanų kupono naudojimo taisyklės

     Dovanų kupono naudojimo taisyklės


1. PEGE.LT dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka įsigyti prekių.  Dovanų kuponas turi būti pateikiamas prieš atsiskaitant už prekes ir (ar) paslaugas.
2. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už prekes internetiniame puslapyje www.pege.lt
3. Dovanų kuponas galioja 12 (dvylika) mėnesių nuo jo įsigijimo dienos. Dovanų kupono galiojimo pabaigos data yra nurodyta ant Dovanų kupono.
4. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.
5. Dovanų kuponas negrąžinamas ir negali būti keičiamas į pinigus.
6. Dovanų kuponas yra traktuojamas kaip nuolaidų kodas.
7. Tuo atveju, kai Dovanų kuponu atsiskaitoma už prekes, kurių kaina viršija Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstamą įsigyjamų prekių ar paslaugų kainos dalį galima primokėti kupono turėtojas, pirkėjas. Jeigu prekių ar paslaugų kaina yra mažesnė už Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, grąža nėra atiduodama.
8. Dovanų kuponas atsiskaitymui už prekes ir paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti už prekes ir paslaugas, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
9. Tuo atveju, jei Dovanų kuponas yra sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti unikalaus  Dovanų kupono numerio, Dovanų kupone nurodytos pinigų sumos dydžio, Dovanų kuponu atsiskaityti už prekes ir (ar) paslaugas nėra galima, toks Dovanų kuponas nėra keičiamas ir pinigai už jį nėra grąžinami.
10. Įsigyjant Dovanų kuponą PVM sąskaita-faktūra nėra išrašoma. Pageidaujant, sąskaita-faktūra bus išrašoma po paslaugos suteikimo ar prekės įsigijimo.
11. Įmonė UAB ALINGA pasilieka teisę keisti šias Dovanų kupono naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje www.pege.lt
12. Iškilus klausimas dėl Dovanų kupono pirkimo ar jo panaudojimo kreipkitės į pege.lt parduotuvės administraciją