Blogas

Kaip išsirinkti vaikišką elektromobilį?

Vaikiškos elektrinės mašinėlės – puiki dovana Jūsų mažyliui, tai modernus pirkinys, skatinantis vaikų aktyvumą lauke. Traktoriukai, džipai, motociklai, keturračiai, MERCEDES, BMW, VOLVO, FORD ir kitų žinomų automobilių mini versijos - pardavėjai siūlo platų asortimentą, tik kaip išsirinkti būtent TĄ elektromobilį?

Kalėdinės dekoracijos

Kalėdos patyliukais į miesto gatves ir kiekvieno mūsų namus atkeliauja tada, kai ima žiebtis pirmieji ššventiniai eglučių žiburėliai ir girliandos ant langų, vitrinų, eglučių, kai imame puošti namus, gatves, blizginti visas kerteles ir ruošti širdis...Padėkite rasti kelią Kalėdoms ir į savo miestą ir namus, nušviesdami juos žėrinčiais varvekliais, snaigėmis ar net voratinkliais kartu su www.pege.lt Siūlome labai platų asortimentą kalėdini

Kaip išsirinkti automobilinę kėdutę?

Automobilinės kėdutės vaikams yra objektyvi būtinybė. Net moderniausiuose ir brangiausiuose automobiliuose vaikas negali būti saugus be specialaus laikančio įrenginio - vaikiškos automobilinės kėdutės. Tai pasitvirtinę pasaulinėje praktikoje, avarijų bandymais ir išgelbėtomis vaikų gyvybėmis. Automobilinė kėdutė vaikams yra vienintelis dalykas, kuri gali išgelbėti mažyliui gyvybę ir sveikatą avarinės situacijos atveju.

Ar žinote kad...

Ar žinojote, kad jei vaikiška automobilinė kėdutė yra tvirtinama jūsų automobilyje tik automobilio saugos diržu, važiuojant be vaiko, visada yra būtina tuščią kėdutę pritvirtinti saugos diržais?