Apie mus

Džiugiai pristatome atsinaujinusią pege.lt!

pege.lt plečiasi ir auga, jog galėtų pasiūlyti dar įvairesnį prekių asortimentą, prisitaikantį net prie pačių reikliausių pirkėjų poreikių. Tikimės, jog apsipirkimai naujojoje pege.lt taps dar malonesniais!

Šiuo pereinamuoju laikotarpiu naujajame Pege.lt dizaine, gali pasitaikyti trikdžių - iš anksto atsiprašome ir dėkojame už Jūsų kantrumą! Pastebėjus klaidą maloniai prašome informuoti pege.lt administraciją elektroniniu paštu info@pege.lt.
Malonių pirkinių!

Apie mus

Kas mes esame?

www.pege.lt - viena didžiausių parduotuvių internete.

Čia rasite išskirtinai kokybiškų prekių vaikams ir tėvams ir namams: vežimėlių, automobilinių kėdučių, medinių lopšių, vaikų priežiūros reikmenų, žaislų, batutų, lauko baldų, futbolo vartų, vaikiškų elektromobilių, lauko baldų, kalėdinių prekių, eglučių, dekoracijų ir kt.

Tiosioginis bendradarbiavimas su lyderiaujančiais gamintojais ir klientų poreikių analizavimas leidžia mums pasiūlyti produkciją atitinkančią naujausias mados tendencijas, aukščiausius saugumo vertinimo kriterijus, patikimiausią kokybę bei palankiausią kainą.

Šiek tiek istorijos...

Bendrovė UAB ALINGA sėkmingai veikianti nuo 2007 m. Pirmasis sėkmingas projektas elektroninė parduotuvė jusuvaikui.lt viena iš pirmųjų vaikiškomis prekėmis prekiaujančių parduotuvių pasirodžiusi elektroninėje erdvėje. Atsižvelgiant į pirkėjų pageidavimus ir vis didėjantį konkurencingumą, 2011m. sukūrėme naują projektą pege.lt, kurioje apsipirkimas dar paprastesnis, patogesnis, greitesnis, lengva svetainės navigacija. Be to ir naująjį pavadinimą daug lengviau įsiminti. 2018m modernizuota ir atnaujinta elektroninė parduotuvė www.pege.lt

Pozityvių pastangų ir begalinio atsidavimo šiam darbui dėka pelnėme klientų ir partnerių pasitikėjimą, kurį stengiamės pateisinti savo rimtu požiūriu į darbą, įsiklausydami į individualius kiekvieno kliento poreikius.

Nuo 2012 metų UAB ALINGA oficialus ekskliuzyvinis atstovas Lietuvai vokiečių automobilinių kėdučių gamintojo Kiddy GmbH.

Nuo 2008 metų UAB ALINGA oficialus atstovas Lietuvai AngelCare produkcijos.

Nuo 2010 metų UAB ALINGA Tutis vežimėlių atstovas Alytuje.

Nuo 2019 metų Peg Perego vaikiškų elektromobilių atstovas Lietuvoje.

Kodėl verta pirkti pas mus?

* Pas mus tik naujos ir originalios prekės.

* Taikomos nuolaidos.

* Platus asortimentas. Naujausios kolekcijos.

* Garantuojame greitą ir patikimą pristatymą "iki durų" per 24 - 48 val.

* Tik pas mus rasite išsamiausią informaciją apie prekes.

* Suteikiame garantiją visoms prekėms.

*100% pinigų grąžinimo garantija.

*Saugus atsiskaitymo būdas.

* Profesionalios konsultacijos. Džiaugsimės galėdami Jums padėti - atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

*Žaibiški atsakymai el.paštu, greitas reagavimas į iškilusias problemas, bei jų sprendimas.

* Duomenų saugumas. UAB "ALINGA", administruojanti pege.lt puslapį, yra įregistruota Asmens duomenų valdytojų valstybės registre ir turi suteiktą duomenų valdytojo identifikavimo kodą P3886.