Lizingas be pabrangimo atsisakitant per MOKI10 perkant lauko gultus, pakabinamus krėslus, Pripučiamus batutus, baseinus ir Peg Perego elektromobilius. 

Apie mus

Atsinaujinusi pege.lt! TOP nuolaidos, geriausia kaina, platus asortimentas!

www.pege.lt - viena didžiausių parduotuvių internete.

 

Šiek tiek istorijos...

Bendrovė UAB ALINGA sėkmingai veikia nuo 2007 m. Pirmasis skaitmeninis projektas - elektroninė parduotuvė jusuvaikui.lt tapo viena iš pirmųjų lietuviškų vaikiškomis prekėmis prekiaujančių parduotuvių elektroninėje erdvėje. Atsižvelgiant į pirkėjų pageidavimus ir vis didėjančią konkurenciją, 2011 m. gimė naujas projektas pege.lt -  apsipirkimas tapo dar paprastesnis, patogesnis, greitesnis, palengvėjo svetainės navigacija. Be to ir naująjį pavadinimą daug lengviau įsiminti. 2018 m. modernizuota ir atnaujinta elektroninė parduotuvė www.pege.lt

Čia siūlomos išskirtinai kokybiškos prekės vaikams, tėvams ir namams: kalėdinės prekės  išskirtinės kalėdinės eglutės, dekoracijos, lauko baldai, namų interjero detalės, paveikslai, statulos, elektromobiliai vaikams, pripučiami batutai, futbolo vartai, lauko pavėsinės, sūpynės ir kt. 

Pozityvių pastangų ir begalinio atsidavimo šiam darbui dėka pelnėme klientų ir partnerių pasitikėjimą, kurį pateisiname savo rimtu požiūriu į darbą bei įsiklausymu į individualius kiekvieno kliento poreikius.

Tiesiogiai bendradarbiaujame su AngelCare, Peg Perego, Kiddy GmbH ir kitais lyderiaujančiais gamintojais, klientų poreikių analizė leidžia pasiūlyti produktus, atitinkančius pačius aukščiausius vartotojų lūkesčius - naujausios mados tendencijos (lauko baldai, laisvalaikio, sporto, turizmo prekės), aukščiausi saugumo vertinimo kriterijai, patikimiausia kokybė bei palankiausia kaina.

Nuo 2008 metų UAB ALINGA yra oficialus AngelCare produkcijos atstovas Lietuvai.

Nuo 2019 metų – Peg Perego vaikiškų elektromobilių atstovas Lietuvoje.

Nuo 2012 metų UAB ALINGA yra oficialus ekskliuzyvinis vokiečių automobilinių kėdučių gamintojo Kiddy GmbH atstovas Lietuvai.


Kodėl verta pirkti pas mus?


* Pas mus tik naujos ir originalios prekės.

* Platus asortimentas

* Garantuojamas greitas ir patikimas pristatymas 

*  Išsamiausia informacija apie prekes.

* Suteikiama garantija visoms prekėms.

100% pinigų grąžinimo garantija.

Saugus atsiskaitymas.

* Konsultacijos. Džiaugsimės galėdami padėti - atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

* Greiti atsakymai el.paštu, greitas reagavimas į iškilusias problemas bei jų sprendimai.

* Duomenų saugumas. UAB ALINGA, administruojanti pege.lt internetinę parduotuvę yra įregistruota Asmens duomenų valdytojų valstybės registre ir turi suteiktą duomenų valdytojo identifikavimo kodą P3886.