Pirkėjų atsiliepimai

Turime gausybę patenkintų klientų kurie pasitiki mumis. Mums kiekvienas klientas yra labai svarbus. 

- pege.lt

"Atsigręžk į vaikus"
Esame labai dėkingi Pege.lt už suteiktą paramą mūsų vaikų globos namams ir už padovanotą kalėdinę eglutę! Likome sužavėti Jūsų dėmesingumu ir dosnumu! Linkime didžiausios sėkmės Jūsų verslui!
Saulius, Mažeikiai
Pirkau pirmą kartą ir likau maloniai nustebintas. Puikus ir malonus bendravimas su klientu, operatyvūs atsakymai į visus klausimus. pristatymas laiku ir be jokių nesusipratimų. Su draugais išbandėme gautus lauko baldus ir visi liko patenkinti. Ačiū, "Pegė"šaunuolė ir toliau taip. Sėkmės.
Atėnė
Greitas pristatymas, perkant tris eglutes pritaikė nuolaida ir atvežė nemokamai jau sekančia diena ! O eglučiu tobulumui nėra lygiu ! Nesu mačius jokiam prekybos centre tokiu eglučiu ir už tokia maža kaina :) Rekomenduoku visiems tikrai nenusivilsit !
Vaida
Buvau maloniai nustebinta,greitu pristatymu,t.y jau sekancia diena gavau savo pirkinius,viskas tiesiog puiku,jokiu nesusipratimu,malonus bendravimas,greitas pristatymas.Saunuoliai,taip ir toliau!
Laura
Užsakymą gavome. Esame labai patenkinti. Dėkojame už puikią prekę, išsamų informavimą bei operatyvų pristatymą. Taip pat likome Labai patenkinti siuntinį pristačiusiu kurjeriu. Šiuo metu laukiuosi, vyras dirba, o mes gyvename trečiame aukšte. Kurjeris be jokiú dvejonių užnešė siuntinį iki pat durų (užsisakėme roges, siuntinio bendras svoris apie 10 kg). Mielai jus rekomenduosime kitiems. Dėkojame!
Rosita
Pirkau kalėdinę eglutę. Esu labai patenkinta, nes eglutė kaip nuotraukoje. Kokybės ir kainos santykis labai geras. Prekę gavome labai greitai. Ačiū Jums.
Janina
Visi likome patenkinti,pristatymas greitas,aptarnavymas malonus,prekė kokybiška.Ačiū
Jūsų atsiliepimas
Jūsų atsiliepimas sėkmingai pateiktas
Įvyko nenumatyta klaida