Lizingas be pabrangimo atsisakitant per MOKI10 perkant lauko gultus, pakabinamus krėslus, Pripučiamus batutus, baseinus ir Peg Perego elektromobilius. 

Pirkėjų atsiliepimai

Džiaugiamės klientais, kurie pasitiki mumis, o kritika padeda mums tobulėti. Mums kiekvienas klientas yra labai svarbus. 

- pege.lt

 Dėmesio! Atsiliepimus gali palikti tik pirkę klientai. Atsiliepimai patvirtinami administratoriaus per 30 kalendorinių dienų. 
Draudžiama pateikti melagingą, klaidingą, šmeižiančią informaciją. Draudžiama talpinti nesusijusius su pirkimu, įžeidžiančius, siekiančius pažeminti, grasinančius, skatinančius neapykantą ir smurtą ar reklaminius atsiliepimus. Tokio turinio atsiliepimai ir asmenų nepirkusių elektroninėje parduotuvėje atsiliepimai netvirtinami administratoriaus. 

Saulius, Mažeikiai
Pirkau pirmą kartą ir likau maloniai nustebintas. Puikus ir malonus bendravimas su klientu, operatyvūs atsakymai į visus klausimus. pristatymas laiku ir be jokių nesusipratimų. Su draugais išbandėme gautus lauko baldus ir visi liko patenkinti. Ačiū, "Pegė"šaunuolė ir toliau taip. Sėkmės.
Martyna. S
Įsigijome Sapina eglutę. Tikrai likome patenkinti eglutės kokybe, atrodo tikroviška, 100% patenkino mūsų lūkesčius. Rekomenduojame
2022-11-26
Laura
Užsakymą gavome. Esame labai patenkinti. Dėkojame už puikią prekę, išsamų informavimą bei operatyvų pristatymą. Taip pat likome Labai patenkinti siuntinį pristačiusiu kurjeriu. Šiuo metu laukiuosi, vyras dirba, o mes gyvename trečiame aukšte. Kurjeris be jokiú dvejonių užnešė siuntinį iki pat durų (užsisakėme roges, siuntinio bendras svoris apie 10 kg). Mielai jus rekomenduosime kitiems. Dėkojame!
2021-12-10
"Atsigręžk į vaikus"
Esame labai dėkingi Pege.lt už suteiktą paramą mūsų vaikų globos namams ir už padovanotą kalėdinę eglutę! Likome sužavėti Jūsų dėmesingumu ir dosnumu! Linkime didžiausios sėkmės Jūsų verslui!
2021 metai gruodis
Asta
Pirkome kalėdinę eglute ir likome labai patenkinti puikia jos kokybe bei greitu ir sklandžiu jos pristatymu . Ačiū už nuostabaus grožio eglutę.
2022-11-08
Vaida
Buvau maloniai nustebinta,greitu pristatymu,t.y jau sekancia diena gavau savo pirkinius,viskas tiesiog puiku,jokiu nesusipratimu,malonus bendravimas,greitas pristatymas.Saunuoliai,taip ir toliau!
Janina
Visi likome patenkinti,pristatymas greitas,aptarnavymas malonus,prekė kokybiška.Ačiū
2022-03-12
Laura. T
Esu labai patenkinta, nes eglutė kaip nuotraukoje.Mielai jus rekomenduosime kitiems. Dėkojame!
2022-11-29
Birutė
Visos gražiausios eglutės išparduotos, geras. 
2022-01-06
Neringa. P
Pirkome dirbtinę eglutę NATURA 100% PE ir krepšį jai saugoti. Anūkai net nesuprato, kad eglute dirbtinė, nes šakutės atrodo naturaliai. O saugojimo krepšys yra didelis pagalbininkas sandeliuojant ir saugant iki kitu švenčiu. Labai rekomenduoju, 10 balu iš dešimties.
2023-01-19
Jūsų atsiliepimas
Jūsų atsiliepimas sėkmingai pateiktas
Įvyko nenumatyta klaida