Pristatymo būdai

Užsakymų vykdymas ir pristatymo būdai

Užsakymų vykdymas kai prekė yra sandėlyje.

Prekes Lietuvoje pristatome per 1-2 darbo dienas per venipak kurjerį.

Smulkias siuntas galime pristatyti į LP EXPRESS paštomatus. 

 Prekės išsiunčiamos tą pačią dieną, kai pinigai patenka i mūsų sąskaitą,jeigu prekė yra sandėlyje.
Išeiginėmis ir švenčių dienomis prekių pristatymas nevykdomas.

Pristatymas vykdomas darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Į didžiuosius miestus yra galimybė pristatyti siuntas po 18 val. už papildomą mokestį. Dėl šio pristatymo būdo reikia susisiekti su parduotuvės administratoriumi. ( Pristatymas po 18 val į didžiuosius miestus nagalioja užsakant stambias prekes: lauko baldus, sodo skulptūras, dekoracijas ir kt.) 

Užsakymų vykdymas kai prekė užsakoma ir jos nėra sandėlyje
Atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo laiką, jeigu prie prekės rasite užrašą : 3 dienos, 5 dienos, 7 dienos ...6 savaitės ir t.t. tai yra užsakoma prekė prie jos parašytas apytikslis pristatymo laikas +- 7 darbo dienos. Jeigu planuojate kelionę ar pan. ir prekę norite gauti konkrečiai datai , susisiekite su pege.lt administratoriumi ir pasitikslinkite ar prekę įmanoma pristatyti pageidaujamai datai.


Pristatymo būdas ir kaina
Užsakytas prekes pristatysime per „Venipak“ kurjerį Jūsų nurodytu adresu (tai gali būti namų, darbo, giminaičių ar kaimynų adresas).  Pristatymo mokestis priklauso nuo prekės svorio.

Atskiru susitarimu prekes galime pristatyti per www.kautra.lt
Jeigu pageidaujate tokio pristatymo, darydami užsakymą, pastabose įrašykite savo pageidavimą.

Jūs taip pat galite atsiimti prekes mūsų biure Alytuje, adresu Naujoji 29A , iš anksto apie tai pranešę. Šiuo atveju Jūs sutaupote pristatymo išlaidas. Atsiimant būtina turėti asmens dokumentą.

Pristatymas Alytaus mieste nemokamas!


Dėl siuntimo į Neringą, būtinai susisiekite su mumis tel +370 315 21205 , tikrai pasiūlysime patį optimaliausią pristatymo būdą:)