Lizingas be pabrangimo atsisakitant per MOKI10 perkant lauko gultus, pakabinamus krėslus, Pripučiamus batutus, baseinus ir Peg Perego elektromobilius. 

Pristatymo būdai

Užsakymų vykdymas ir pristatymo būdai

Užsakymų vykdymas kai prekė yra sandėlyje.

Prekes Lietuvoje pristatome per 1-2 darbo dienas per kurjerį.

Smulkias siuntas galime pristatyti į LP EXPRESS paštomatus. 

 Prekės išsiunčiamos tą pačią dieną, kai pinigai patenka i mūsų sąskaitą,jeigu prekė yra sandėlyje.
Išeiginėmis ir švenčių dienomis prekių pristatymas nevykdomas.

Pristatymas vykdomas darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. 
Užsakymų vykdymas kai prekė užsakoma ir jos nėra sandėlyje
Atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo laiką, jeigu prie prekės rasite užrašą : 3 dienos, 5 dienos, 7 dienos ...6 savaitės ir t.t. tai yra užsakoma prekė prie jos parašytas apytikslis pristatymo laikas +-  darbo dienos. Jeigu planuojate kelionę ar pan. ir prekę norite gauti konkrečiai datai , susisiekite su pege.lt administratoriumi ir pasitikslinkite ar prekę įmanoma pristatyti pageidaujamai datai.


Pristatymo būdas ir kaina
Užsakytas prekes pristatysime per  kurjerį Jūsų nurodytu adresu (tai gali būti namų, darbo, giminaičių ar kaimynų adresas).  Užnešimo paslauga į pristatymo kainą neįskaičiuota. Ją galima užsakyti papildomai. Prekės, kurių svoris yra didesnis nei 31 kg , pristatomos tik iki gavėjo namo. Jūs taip pat galite atsiimti prekes mūsų biure Alytuje, adresu Santaikos g. 26D.  Atsiimant būtina turėti asmens dokumentą ir užsakymo numerį.


Dėl siuntimo į Neringą, būtinai susisiekite su mumis tel +370 315 21205 , tikrai pasiūlysime patį optimaliausią pristatymo būdą:)