Svarbi informacija dėl karantino

Mieli pirkėjai! Nors paskelbtas karantinas, prekių judėjimas ir užsakymų vykdymas vyksta įprasta tvarka. Internetu užsakytos siuntos pristatomos įprastai. 

Reaguodami į šalyje paskelbtą karantiną ir saugodami Jūsų mieli klientai ir mūsų darbuotojų sveikatą nuo pavojaus užsikrėsti koronavirusu, pege.lt ėmėsi būtinų priemonių, užtikrinančių Jums saugų būdą gauti prekes. Atsižvelgiame į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą, sieksime užtikrinti, kad apsipirkimas būtų saugus.
   *Prekių ekspozicijos apžiūra dėl Jūsų ir mūsų saugumo karantino metu negalima.
   *Užsakymus kuriuos pateikėte ir apmokėjote internetu ir pasirinkote atsiėmimą parduotuvėje, bus galima atsiimti tik iš anksto suderinus laiką ir bekontaktį atsiėmimą.
   *Užsakymus kuriuos pateikėte ir apmokėjote išankstiniu mokėjimu ir pasirinkote pristatymą į namus, pristatys kurjerių tarnyba ( apie pasikeitusį patvirtinimą apie siuntos pristatymą skaitykite žemiau)
Svarbi informacija dėl naujos siuntų pristatymo tvarkos! 
Gavėjai PRIVALO būti pasirengę priimti siuntas pagal naująsias procedūras.

BEKONTAKTIS SIUNTŲ PRISTATYMAS. Nuo 2020.03.16 (pirmadienio) pradedamas vykdyti bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant. Pristatymo procesas. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:
1. Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja Gavėją šalia siuntos.
2. Gavėjui atsisakius fotografuotis, jis šalia siuntos lipduko padeda savo asmens tapatybės dokumentą. Tuomet kurjeris su skeneriu nufotografuoja siuntą su dokumentu.
3. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui. Gavėjas apmoka siuntos gabenimo išlaidas. 

Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas.


 UŽSAKOMIEJI KROVOS DARBAI (UKD) VYKDOMI TIK IKI PRIVAČIŲ PATALPŲ DURŲ. Nuo 2020.03.16 (pirmadienio) užsakomieji krovos darbai privatiems asmenims vykdomi tik iki privačių patalpų durų, pavyzdžiui, siuntos užnešamos laiptine ir paliekamos prie buto durų. Kurjeriai į privačių patalpų vidų neeina. 

Tikimės Jūsų supratimo bei atsakingo požiūrio į visuomenės sveikatą. Atsiprašome dėl galimų laikinų nepatogumų.