Naujausių testų nugalėtoja KIDDY automobilinė kėdutė Evoluna i-Size

Naujausių testų nugalėtoja KIDDY automobilinė kėdutė Evoluna i-Size

Evoluna i-Size atomobilinė kėdutė-nešynė yra testų nugalėtoja grupėje (nuo gimimo iki 10/13 kg). Iš 26 vaikiškų automobilinių kėdučių, testuotų Stiftung Warentest ir ADAC, tik vienas gaminys gavo pažymį „labai gerai“ (1.5 balo) – KIDDY Evoluna i-Size. Nuo pat griežčiausios testavimo programos įvedimo 2015 metais, tai vienintelė automobilinė kėdutė gavusi bendrą kokybės ženklą „labai gerai“.

 

Su futuristiniu dizainu bei ryškiomis spalvomis, Evoluna i-Size nėra vien optinis malonumas. Ji taip pat yra neprilygstama kalbant apie komfortą ir saugumą. Sertifikuota automobilinė kėdutė – nešynė Evoluna i-Size siūlo patentuotą pilnai gulimą padėtį, kuri gali būti naudojama ir automobiliuose.

Ankstesnis modelis – Evolunafix buvo dar viena dabartinių testavimo etapų nugalėtoja (2016/06). Automobilinė kėdutė – nešynė, kuri gavo rezultatą 1.9 balo, triumfavo 0+ grupėje ir surinko tą patį taškų skaičių su kitu gamintoju. Evolunafix taip apt siūlo patentuotą pilnai gulimą padėtį, kuri gali būti naudojama ir automobiliuose.

Keturių produktų kartų generalinis direktorius Bettina Würstl prisimena pirmosios gulimos automobilinės kėdutės projektavimo etapą: „Tada, visi pirmaujantys ekspertai mums sakė pamiršti šią idėją – gulima funkcija automobilyje buvo tiesiog neįmanoma.“ Tačiau novatoriškas KIDDY vadovas dar kartą įrodė, jog šalininkai klydo ir pasiekė įspūdingų rezultatų.

Dviguba pergalė KIDDY pilnai gulimoms automobilinėms kėdutėms – šiuo metu jos yra vienintelės rinkoje, kurių pilnai gulima pozicija yra saugi naudoti automobiliuose.

Tai įmanoma tik dėl patentuotos KIDDY Lie-Flat technologijos. Perkeliant rankeną, rėmas su automobiline kėdute – nešyne pasikeičia į pilnai gulimą poziciją. Tai suteikia galimybę Jūsų kūdikiui lengviau kvėpuoti ir ši padėti yra žymiai geresnė vaikučio nugarai, nei sėdimoji padėtis. Ši automobilinė kėdutė ypač rekomenduojama ilgesnės kelionėms.

Evoluna i-Size itin gera saugumo kategorijoje. Stiftung Warentest ir ADAC ekspertai sertifikavo šią automobilinę kėdutę kaip turinčią labai mažą riziką susižeisti priekinio ar šoninio susidūrimo atveju. Dėka dvigubos šoninio smūgio apsaugos, avarijos jėga yra absorbuojama prieš jai pasiekiant kūdikio kūnelio sritis.

Be to, teisėjams ši automobilinė kėdutė labai patiko dėl mažos netinkamo naudijimo rizikos bei paprasto montavimo prie automobilio sėdynės. Automobilinė kėdutė – nešynė gali būti greitai ir be jokių trikdžių įdėta į automobilį, naudojant vieno paspaudimo prietaisą, ir ji gali būti lygiai taip pat lengvai išimama iš automobilio. Padedant adapteriams, Evoluna i-size gali būti tvirtinama prie daugybės vežimėlių ir virsti daugiafunkce kelionių sistema..

Testuotojų išvados: „Labai geras ECE-R 129 (i-Size) saugumo įvertinimas, kokybiška isofix bazė, kuri gali būti palikta automobilyje arba lengvai ir greitai išimama. Kūdikio patogumui automobilinė kėdutė gali būti pakeista į pilnai gulimą padėtį.“

Apie KIDDY:

Vokietijos kompanija KIDDY plėtoja vaikiškas automobilines kėdutes daugiau nei 30 metų, sujungia aukščiausius saugumo standartus, inovacijas ir komfortą. KIDDY lydi Jus visa širdimi ir siela nuo pat Jūsų vaiko gimimo iki jie užauga. Nuo automobilinių kėdučių iki vežimėlių ir jų priedų, Jūs rasite daugybę produktų, kurie palengvins ir praturtins kiekvieną šeimos gyvenimo dieną. KIDDY mato save kaip naujųjų technologijų, aukštos kokybės medžiagų bei saugos sąvokos plėtotoją. Rezultatas – daugybė patentų, pvz.: KLF (KIDDY pilnai gulima automobilinių kėdučių padėtis), originalios smūgio apsaugos ir smūgio slopintuvai. Kasmetiniai nepriklausomų bandymų institucijų, tokių kaip Stiftung Warentest ir ADAC apdovanojimai patvirtina aukštus KIDDY kokybės ir saugumo standartus. Šie apdovanojimai yra rezultatas, o taip pat ir įkvėpimas, dirbti iš visų jėgų kiekvieną dieną: viskas dėl aukščiausio lygio apsaugos mūsų vaikams!