5 pirmieji pirkėjai pirkdami lauko baldų komplektus už 900 EUR ir daugiau dovanų gauna lauko baldų uždangalą! Pasiūlymas galioja nuo 2023-05-31, kol baigsis dovanos.
PEG PEREGO elektromobilių naujienos 2023

PEG PEREGO elektromobilių naujienos 2023

02/28/2023 15:08:51
Pristatome Jums PEG PEREGO elektromobilių naujienas ir pasikeitimus 2023m.

Pagrindiniai šių metų pasikeitimai bus taikomi 24V elektromobiliams. Dabar visi 24V elektromobiliai bus su guminėmis padangomis, o tai reiškia tylesnį važiavimą ir dar geresnį sukibimą. Taip pat visi 24V elektromobiliai bus su žymiai galingesniais ir tylesniais varikliais, jie važiuos iki 12km/h greičiu.

                                                 

NAUJIENA! Jau pripažintas Amerikos rinkoje, pagaliau atkeliauja ir į Europą, naujasis dvivietis JOHN DEERE Dual Force. Šis traktoriukas turės 12V/12Ah bateriją, atlaikys net 65 kg. svorį, o variklio galia net 480W. Net neabejojame, kad šis traktoriukas Jums patiks. Juk daug smagiau važinėtis su draugu! 


Naujasis elektromobilis GAUCHO PRO Realtree su 24V/12Ah baterija tikrai patiks visiems mažiesiems vairuotojams. Šio naujojo elektromobilio galia net 700W.
Galingas, greitas, su guminėmis padangomis, patikimas, tvirtas ir šaunios išvaizdos - toks yra šis naujasis Gaucho Pro Realtree
                                     
Niekuo nuo pastarojo elektromobilio neatsiliekantis, naujasis POLARIS RZR PRO Green Shadow taip pat turi 24V/12Ah akumuliatorių ir 700W variklį. Tinkamas naudoti net iki 65kg., todėl vaikas galės mėgautis važiavimu tikrai ne vienerius metus. O guminiai ratai palengvins pravažumą bet kokia kelio danga. 


Iki 12 km/h važiuojantis elektromobilis - keturratis POLARIS SPORTSMAN PRO Citrus, padės sukurti nepamirštamus nuotykius. Šis keturratis taip pat su galinga 24V/12Ah įkraunama baterija. Jis taip pat turės gumines padangas. 


Mažesniuosius vaikus PEG PEREGO taip pat nusprendė pradžiuginti naujienomis. Viena jų - naujasis elektromobilis TAURUS. Skirtas nuo trijų metų, su įkraunama 12V/12Ah baterija, 350W variklio galia. Puikios išvaizdos, gražaus dizaino dvivietis elektromobilis. 

                                Patys mažiausieji vairuotojai galės džiaugtis PEG PEREGO Ducati serija, su šiek tiek pasikeitusia išvaizda. Parametrai išliko tokie pat kaip ir anksčiau. Juos legva vairuoti, jie yra saugūs ir patogūs. 


                                                                                   

Šalia atsinaujinusio asortimento, žinoma išlieka jau pamėgti PEG PEREGO modeliai.