5 pirmieji pirkėjai pirkdami lauko baldų komplektus už 900 EUR ir daugiau dovanų gauna lauko baldų uždangalą! Pasiūlymas galioja nuo 2023-05-31, kol baigsis dovanos.
Lauko baldų tendencijos 2023 m.

Lauko baldų tendencijos 2023 m.

01/20/2023 09:30:57
Artėja labai laukiamas, šiltasis sezonas, kuomet daugiausiai savo laiko praleidžiame kieme, terasoje, gryname ore. Kad buvimas lauke būtų kuo malonesnis, labai svarbu išsirinkti patogius, funkcionalius lauko baldus.
Nesvarbu, ar tai sodas, terasa ar balkonas, galite susikurti sau mielą erdvę, kartu su pege.lt.

Pristatome pagrindines šių metų lauko baldų tendencijas. 

1. NEBIJOKITE RYŠKESNIŲ SPALVŲPilka, juoda ir balta yra klasika, tačiau nebijokite savo erdvėje ryškesnių spalvų, kurios jus džiugins net lyjant lietui. Jeigu ryškesnės spalvos komplekto jums nesinori, tiesiog paryškinkite poilsio vietas pagalvėlėmis ar pledaisaugalaisišskirtinėmis vazomis. 

2. LAUKO ERDVĖ DERINAMA SU VIDAUS INTERJERU
Šiandieninės lauko erdvės vis dažniau skiriamos kasdieniam naudojimui, o ne tik savaitgaliams, todėl riba tarp vidaus ir lauko patalpų mažėja. Modernūs lauko komplektai tai tik patvirtina.
Tokie baldai puikiai tinka statyti tiek svetainėje, tiek lauko zonoje, todėl juos suderinti abejose erdvėse bus nesunku.


3. SKIRTINGŲ MEDŽIAGŲ DERINIMAS

Užuot gaminami iš vienos rūšies medžiagos, pastaruoju metu populiarėja skirtingų medžiagų deriniai. Tai reiškia, kad prie aliuminio rėmo puikiai tiks medinis stalviršis, arba atvirkščiai. Taip suderinamos ne tik spalvos, tačiau ir gamybai naudojamos medžiagos.

4. TVARUMAS


Vis dažniau vartojamas žodis, kuris reikšia, kad žmonės renkasi gyventi taip, kad kuo mažiau kenktų gamtai. Tai susiję ir su lauko baldais, kadangi iš gausybės pasirinkimo, galima rinktis baldus pagamintus iš natūralių medžiagų, tokių kaip bambukas, tiko medienaperdirbtas plastikas ar natūralus ratanas.

5. MODULINIO DIZAINO BALDAIŠ
ie baldai vis labiau populiarėja ne tik dėl savo universalumo ir patogaus dizaino, bet ir dėl modernios išvaizdos. Moduliniai baldai yra sudaryti iš atskirų dalių, kurias galima bet kada perstatyti, kad būtų sukurti skirtingi deriniai. Šio tipo baldai puikiai tinka mažoms erdvėms, nes juos galima pritaikyti pagal jūsų konkrečius poreikius. 


6. VIENSPALVIS DIZAINASSusikurkite sau stilingą erdvę su viena spalva. Nesvarbu, juoda, balta pilka ar labiau išskirtinė spalva, vienpalvis dizainas suteiks Jūsų erdvei santūrumo ir elegancijos.

7. LENKTOS LINIJOS


Kampuotų lauko baldų mados po truputį traukiasi į šalį ir užleidžia vietą lenktiems, minkšiems baldams. Su tokiais baldais savo lauko erdvėje įnešite naujų ir be galo patogių potyrių. Jei ieškote modernaus kiemo komplekto, nesuklysite pasirinkę baldus su lenktomis linijomis.

8. PATOGUMASKad ir kokie gražūs ir stilingi baldai, svarbiausia pasirinkti patogius. Juk į baldus ne tik žiūrėsime, ant jų praleisime daug laiko. Jeigu turite pakankamai vietos, rekomenduojame rinktis kuo didesnius baldus. Dideles lauko sofaskampus.

9. BALDAI ATSPARŪS VANDENIUI


Funkcionalūs lauko baldai, tai kartu ir nebijantys įvairių oro sąlygų. Tokie baldai, ant kurių nebaisu susėsti ir po ką tik pasibaigusio lietaus. Siūlome Jums atsparius oro sąlygoms baldus, kurie pagaminti iš aliuminio, plieno, arba plastiko. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad baldų pagalvėlių medžiaga būtų atspari drėgmei, tokia kaip OLEFINAS, o užtrauktukai esantys pagalvėlių užvalkaluose, suteikia dar daugiau pliusų.

10. DETALĖS TAIP PAT SVARBU Detalės, kurios prideda jaukumo, taip pat labai svarbu jūsų lauko interjere. Jos ne tik gražiai atrodo, bet ir atlieka savo funkcijas. Po baldais terasoje patieskite kilimą ir ji iš karto taps jaukesnė. Saulės energija pakraunami šviestuvai pridės romantikos, na o terasoje pakabinta girlianda džiugins ne tik per šventes, bet ir vasaros naktimis.