Nemokamas pristatymas perkant už 80 EUR ir daugiau! 
Kalėdinių eglučių tendencijos 2022m.

Kalėdinių eglučių tendencijos 2022m.

10/07/2022 09:38:34


Gražiausios metų šventės 2022 m

Kartu su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis, bene kiekvieną aplanko klausimas, kokios gi šių metų eglučių puošimo tendencijos? Nors dauguma Kalėdų tradicijų išlieka nepakitusios, dirbtinių eglučių tendencijos kasmet auga ir tobulėja. 

Ar drastiškai keičiasi Kalėdų tendencijos? 

Per pastaruosius kelerius metus namai įgavo dar didesnę svarbą mūsų gyvenime, tai vieta, kurioje galime jaustis saugūs, užsimiršti ir atsipalaiduoti. Dėl šių priežasčių Kalėdų tendencijos stipriai pasikeitė. Norisi kuo jaukiau pasipuošti namus, bei savo Kaledų eglutę. Jeigu dar neišsirinkote eglutės, siūlome jums gausų, kruopščiai atrinktą Dirbtinių eglučių asortimentą

5 Kalėdų eglučių puošimo tendencijas 2022m
jeigu jau pasirinkote Kalėdų eglutę .


1. GAMTOS ĮKVĖPIMAS

Šiais metais itin populiarus gamtos įtraukimas į interjerą, todėl populiaru puošti eglutes natūraliomis medžiagomis, tokiomis kaip kankorėžiaišermukšniai ir pan. Mūsų siūloma eglutė APSNIGTA DELUX yra puikus pasirinkimas šiai tendencijai, nes ji jau papuošta kankorėžiais. Gamtos tema puikiai dera  su snieguotomis Kalėdų eglutėmis.

2. PRABANGAJeigu negalite leisti sau prabagos per šventes, tai kada gi galite? Antroji šių metų tendencija kaip tik apie tai, kad per ateinantį šventinį laikotarpį išvysime gausybę prabangos ir spindesio. Norėdami papuošti dirbtinę eglutę estetiškai ir prabangiai, naudokite mūsų siūlomą įspūdingų girliandų asortimentą.

3. ŠVENTĖ IR MEILĖMilijonas šeimų visame pasaulyje negalėjo būti ir švęsti kartu, tad dar viena šių Kalėdų tendecija su tuo ir susijusi. Mūsų siūlomos dirbtinės eglutės su LED - puikus būdas išreikšti šventę. Tokios eglutės gražiai ir tolygiai papuoštos LED lemputėmis tikrai paliks įspūdį visiems.

4. PAPRASTUMAS


Kitas 2022m stilius, tai visiškai paprastos, kukliai papuoštos Kalėdų eglutės. Jeigu norite susikurti paprastas, jaukias šventes, šiemet drąsiai galite rinktis siauras eglutes. Baltoms jaukioms Kalėdoms puikus pasirinkimas eglutė šerkšnas. Viskas ko prireiks eglutei - švelniai blizganti girlianda ar Kalėdiniai žaisliukai.

5. SPALVŲ SPROGIMASRyškių spalvų tendencija gyvuoja jau daugelį metų, tačiau šiemet ji bus stipresnė nei bet kada. Spalvos eglutei yra puošmena, kuri puikiai tiks bet kuriuose namuose ir suteiks linksmybių bei žaismingumo.


KALĖDŲ SPALVŲ TENDENCIJOS 2022M.

Yra keletas spalvų, kurios šiais metais bus naujiena, tačiau kaip ir dažnai bus populiarios ir švelnios, ramios spalvos. Laikykitės šių spalvų puošdami Kalėdų eglutę, vainiką ar stalą ir tikrai nesuklysite. 

Turkio spalva - viena išraiškingiausių spalvų šį šventinį sezoną, ši spalva puikiai derės ant mūsų nuostabiosios baltos eglutės.
Rožinė
- ši spalva ne naujiena, praėjusiais metais ji puikiai derėjo daugelio namuose. Ši spalva yra romantiška ir šilta. 
Tamsiai mėlyna - ši spalva tarsi atgimsta per kiekvienas Kalėdas, ji puikiai dera su kitomis spalvomis, ryškiomis ir šaltomis. 
Balta - tai tyrumo, ramybės ir vienybės simbolis. Kad ir kokios madingos tendencijos būtų, bet jeigu jos jums nepatinka, nebūtina visa tai naudoti savo aplinkoje. Pasirinkite spalvas ir madas, kurios atitinka Jūsų asmenybę ir atspindi jus.