Didžiausias Kaledinių eglučių pasirinkimas!
Kaip išsirinkti dirbtinę Kalėdų eglutę 2022m?

Kaip išsirinkti dirbtinę Kalėdų eglutę 2022m?

10/05/2022 12:08:59
Artėja gražiausios metų šventės, turbūt ne vienam kyla klausimas, kokią eglutę pasirinkti ir kaip ją puošti, kad eglutė džiugintų jus ir jūsų artimuosius. 

Kiekvienais metais eglučių mados vis keičiasi, nuo ryškių spalvų pereinama prie pastelinių, nuo švelnių girliandų einama link ryškaus namų spindesio, arba atvirkščiai.
Tačiau vienas dalykas nesikeičia, o tik sustiprėja - NATŪRALUMAS. Kuo natūralesnė KALĖDINĖ EGLUTĖ, kuri primena tikrą miško eglutę - tuo didesnis laukimo džiaugsmas.

Aukšiausios kokybės medžiagos, dėmesys detalėms ir ilgaamžiškumas - taip galima apibūdinti mūsų siūlomas eglutes.
Eglutės spygliukai pagaminti iš PE, išvaizda atitinka tikros eglutės spygliukus, na o PVC spygliukai suteikia eglutei tankumo.
Renkantis dirbtinę eglutę, šie kriterijai labai svarbūs, o pasirinkę eglutę iš PE ir PVC šakelių tikrai nenusivilsite, nes gausite tikroviškai atrodančią, tankią eglutę.Jeigu eglutę nusprendėte puošti žaisliukais – tuomet derėtų atsižvelgti į jų spalvas. Norint, kad žaliaskarė atrodytų estetiškai bei stilingai reikėtų derinti žaisliukų spalvas ir riboti jų skaičių. Pvz: auksinė ir raudona (klasika), sidabrinė ir raudona, žalia, mėlyna ir sidabrinė. Norint paįvairinti spalvų paletę galima derinti ir smaragdinę spalvą su rožine ar auksine. Jeigu šiemet nusprendėte, jog norite tradicinės, tačiau madingos eglutės – žaisliukais puošti nebūtina, galima puošti tik girliandomis. Toks stilius – skandinaviškas minimalistinis. Šiais metais Jums siūlome itin atrinktas eglutes su LED lemputėmis

Derinkite eglutę prie savo interjero. Pasirenkant tinkamą eglutę, taip pat nepamirškite atkreipti dėmesį į eglutės aukštį. Kaip teisingai nustatyti eglutės aukštį, patarimus galite rasti čia. 

Pagrindinė šių metų tendencija yra laisvė. Laisvė rinktis tai, kas tinka ne tik prie interjero, bet ir prie jūsų asmenybės. 
Galutinis eglutės variantas priklauso tik nuo jūsų. Puoškite kartu su savo šeima, tegul tai būna stebuklingo laukimo pradžios akcentas!