Kaip išsirinkti eglutės aukštį?

Kaip išsirinkti eglutės aukštį?

09/22/2021 16:57:35

Vienas dažniausiai užduodamų klausimų, kokio aukščio Kalėdų eglutę pasirinkti? 
Norėdami sužinoti, kokio aukščio eglutė jums tinkamiausia, turite išmatuoti kambario, kuriame stovės eglutė, plotą. 
Taigi, pasiruoškite matavimo įrankius ir išsirinkite vietą, kurioje stovės Kalėdų puošmena. Visų pirma, išmatuokite savo kambario lubų aukštį, tuomet iš gautojo skaičiaus atimkite apie 15 cm. Todėl, kad paprastai tarp lubų ir eglutės paliekamas 15cm. tarpas. Gautas rezultatas bus jūsų eglutės aukštis. Pavyzdžiui, jeigu jūsų lubų aukštis yra 2m., tai tinkamiausias eglutės aukštis bus apie 185 cm. Mūsų parduodamų eglučių aukštis nurodomas jau kartu su stovu. Įvertinkite aukštį, jeigu planuojate eglutės viršūnę puošti žvaigžde. Svarbiausia sąlyga, kad eglutės viršūnė neliestų ir neapgadintų lubų. 

Rinkdamiesi eglutės plotį atkreipkite dėmesį į tai, kad svarbiausia palikti maždaug 15 cm. nuo sienos, kad būtų patogu prieiti ją puošiant. 
Pasinaudoję šiais patarimais, išsirinksite tokią Kalėdų eglę, kuri atitiks jūsų erdvę, neapkraus kambario, o Jums ir Jūsų svečiams suteiks nepaprastą šventinę nuotaiką. Išskirtinio grožio eglutes, iš plataus asortimento, galite išsirinkti ir įsigyti čia  : eglutės
 180 cm. eglutės : 180 cm
 210 cm. eglutės : 210 cm
 220 cm. eglutės : 220 cm
 250 cm. eglutės : 250 cm