Rekomendacijos, kaip išlankstyti dirbtinę eglutę

Rekomendacijos, kaip išlankstyti dirbtinę eglutę

11/08/2019 13:36:06

Patarimus kaip teisingai išlankstyti eglutę, atskleidžiant jos grožį skaitykite šiame straipsnyje.
Siūlome kokybiškas ir patvarias eglutes, tačiau jų galutinė išvaizda priklausys nuo to, kaip išlankstėte ir paskirstėte šakeles. Keliais žingsniais paaiškinsime, kaip sukurti tobulą dirbtinę eglutę:

  • Atidarykite dėžę ir patikrinkite ar yra visos reikiamos detalės: 1-3 (priklausomai nuo modelio bei dydžio) eglutės dalys bei stovas;
  • Lankstant eglutę mūvėkite pirštines, kad apsaugotumėte savo rankas;
  • Įstatę eglutę į stovą, pradėkite nuo apatinių šakų ir jas prasklaidykite norima kryptimi;
  • Išplatinę visą medį, pataisykite ir pavienes šakeles, jas papurenkite į viršų arba į šoną, kad būtų panašu į povo uodegą;
  • Įsitikinkite, jog visos šakelės yra atskirtos viena nuo kitos;
  • Tą patį darykite per visą eglutės aukštį. Nesustokite tol, kol nepasieksite norimo rezultato;
  • Kai kurios eglutės suprojektuotos taip, kad jų šakos būtų „pakilusios“ arba „žemai nusvirusios“, kurias galite suformuoti užlenkdami galiukus aukštyn arba žemyn.
  • Kai eglutė jau išlankstyta ir atitinka Jūsų norimą vaizdą, metas ją dekoruoti! Lankstykite kalėdinę eglutę kartu su šeima ar draugais ir paverskite tai pramoga, o svarbiausia nepamirškite į savo darbą įdėti šiek tiek meilės. Sėkmės!
Kaip atrodo gerai išlankstyta eglutė?

Gerai islankstyta egluteGerai islankstyta sakele

Šakos išsklaidytos, o pavienės šakelės papurentos, panašios į povo uodegą, nesulipę ir atskirtos viena nuo kitos, kad nesiliestų.

Kaip atrodo blogai išlankstyta eglutė?

Blogai islankstyta eglutėBlogai isalnkstyta sakele

Šakos išsklaidytos ne iki galo, ne visos pavienės šakeles papurentos, kai kurios yra suspaustos, neatskirtos viena nuo kitos ir sulipusios.

Savo gražiausią ir poreikius atitinkančią eglutę rasite čia. Pege.lt komanda visada pasiruošusi padėti bei pakonsultuoti savo klientus, galite kreiptis čia.