Patarimai, kaip papuošti eglutę

Patarimai, kaip papuošti eglutę

10/23/2019 14:13:32

Artėjant Kalėdoms ne vienam iš mūsų kyla klausimas, kaip papuošti eglę, kokius žaisliukus kabinti, kaip turi atrodyti eglės viršūnė ir kokios spalvos papuošimus naudoti yra geriausia? Pateikiame Jums kelis patarimus:

  • Jeigu eglutę nusprendėte puošti žaisliukais – tuomet derėtų atsižvelgti į jų spalvas. Norint, kad žaliaskarė atrodytų estetiškai bei stilingai reikėtų derinti žaisliukų spalvas ir riboti jų skaičių. Pvz: auksinė ir raudona (klasika), sidabrinė ir raudona, žalia, mėlyna ir sidabrinė. Taip pat elegancijos eglutei suteikia stikliniai žaisliukai. Norint paįvairinti spalvų paletę galima derinti ir smaragdinę spalvą su rožine ar auksine.
Plastikiniai zaisliukaiStikliniai zaisliukai


  • Jeigu šiemet nusprendėte, jog norite tradicinės, tačiau madingos eglutės – žaisliukais puošti nepatartina. Tai gana dažna tendencija, kai pasirenkama puošti tik girliandomis. Toks stilius – skandinaviškas minimalistinis.
 Led girliandaLEd girlianda

  • Eglutę puošti galima ir kitaip: pasirinkti vieną pagrindinį akcentą ir pagal jį derinti kitus papuošimus. Patarimas: puošiant eglutę, nepersistenkite su dekoracijų kiekiu, kitaip ji atrodys per daug apkrauta.
  • O kokia turėtų būti eglutės viršūnė? Dažniausiai žaliaskarių viršūnės turi tam tikras reikšmes. Pavyzdžiui, žvaigždė simbolizuoja Betliejaus žvaigždę, o angelas – angelus, kurie paskelbė apie Jėzaus gimimą ganytojams. Ant eglutės viršūnės nereiktų dėti sunkių papuošimų.
Išskirtinio grožio eglutes, dekoracijas bei girliandas galite išsirinkti ir įsigyti www.pege.lt