Kiddy saugo gyvybes!

Kiddy saugo gyvybes!

04/08/2018 16:50:59

Kiddy automobilinės kėdutės pirkėja Stefanie S. (vardas pakeistas) 2014 metais, prieš Kalėdas, važiuodama 80 km/h greičiu netoli Pegnitz miesto (Bavarija) slidžiame kelyje, nesuvaldė automobilio ir nuslydo nuo kelio. Transporto priemonė vairuotojo puse įlėkė į pusės metro gylio griovį, keletą kartų apsivertė ir atsistojo ant ratų laukuose apie15 metrų nuo kelio. Jos dviejų metų sūnus sėdėjo kiddy Guardianfix Pro2 automobilinėje kėdutėje ir nepatyrė jokių traumų avarijos metu. Tačiau motina buvo rimtai sužeista. Jai diagnozuotas galvos smegenų sukrėtimas, kaklo slankstelių pažeidimas, įvairūs kūno sumušimai.

"Ačiū Dievui, aš ir mano sūnus turėjome daug angelų sargų , kurie mus apsaugojo. Nieko neatsitiko su mano sūnumi dėka Kiddy vaikiškos automobilio kėdutės. Kai aš pagalvoju apie savo traumas, aš taip pat norėčiau tuo metu sėdėti saugiai, kaip jis. Nuoširdžiai dėkojame KIDDY už operatyvų apgadintos kėdutės pakeitimą į naują."

Džiaugiamės, kad tai dar kartą įrodo, kokios saugios yra Kiddy gamintojo vaikiškos automobilinės kėdutės! Klientė pasinaudojo gamintojo ypatinga paslauga: avarija-plius pakeitimo paslauga ir gavo naują KIDDY vaikišką automobilinę kėdutę. Jos berniukas kartu su motina vėl saugiai važiuoja automobiliu, sėdėdamas naujoje Guardianfix Pro 2 autokėdutėje.

Aukščiausio lygio apsauga iš Kiddy jūsų vaiko labui!

kiddy GmbH.