Elektromobilis PEG PEREGO POLARIS RANGER RZR 900 XP

569€

Elektromobilis PEG PEREGO POLARIS RANGER RZR 900 XP

569€

Pristatymo terminas: Turime sandelyje

Prekės kodas: OD0554

Saugus pirkimas

Garantuojame saugų
ir patikimą apsipirkimą.
Mes gerbiame jūsų privatumą
ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Pristatymas į namus

Garantuojame greitą  ir patikimą pristatymą 
į namus ar darbovietę.

Pinigų grąžinimas

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės informacija
Atsiliepimai (0)
Atsiskaitymo būdai
Teirautis prekės


Automobiliai nuo mažens traukia daugumą vaikų, todėl mažųjų vairuotojų džiaugsmui pristatome naują PEG-PEREGO modelį - „Polaris Ranger RZR 900 XP“ - vaikišką dvivietį džipą. Elektromobilio išvaizda visiškai atitinka tikrą visureigį: masyvūs ratai, galingas buferis, šviečiantys priekiniai ir šviečiantys stogo žibintai, riekiniai amortizatoriai. Dėl šviesos ir garso efektų kelionė tampa dar įdomesnė, integruotas garsinis signalas ir variklio garsas daro transporto priemonę dar tikroviškesnę. Galima prijungti mp3 grotuvą, o mažasis vairuotojas gali mėgautis mėgstama muzika.

Šiame džipe jūsų vaikas galės važiuoti ne tik lygiomis dangomis, bet ir nelygiais keliais, taip užkariaudamas bekelės plotus, tad netolygus kelias ir medžių šakos nebėra kliūtis jaunam vairuotojui. O kad būtų smagiau, galima važiuoti su draugu, kadangi elektromobilis turi dvi sėdynes: vairuotojui ir jo keleiviui. Sėdynės gali būti reguliuojamos nepriklausomai viena nuo kitos dviem padėtimis. Elektromobilio bagažinėje galite gabenti reikalingus daiktus, pavyzdžiui, žaislus. 

„Polaris Ranger RZR 900 XP“ pranašumai:

Saugumas. Džipas turi keturis ratus, todėl su juo neapvirsite, o ratai užtikrina maksimalų elektromobilio sukibimą su keliu. Be to, kaip ir tikrame automobilyje, yra saugos diržai, kurie laikys jūsų vaiką automobilyje. Didžiausias greitis, kurį sugeba išvystyti elektromobilis, yra 7,6 km/h, tad galite lengvai pasivyti jaunąjį lenktynininką, net jei jis nemano sustoti. Jei reikia, nepatyrusiems vaikams iš pradžių galima mechaniškai užblokuoti antrą pavarą, kad jis važiuotų mažesniu greičiu tik su pirmąja, o dėl atbulinės pavaros jaunieji vairuotojai ankstyvame amžiuje išmoksta manevruoti transporto priemonę.

Galingumas. Varikliukai 2 X 240 W , viso  net 480 W galios elektriniai varikliai užtikrins sunkių kelio ruožų įveikimą: reljefas, šlaitai, kurių nuolydis siekia iki 17%. Be to, elektromobilis turi 2 pavaras į priekį ir 1 atgal.

Ekologiškas ir ekonomiškas. Skirtingai nuo tikrų automobilių, vaikų elektromobilis neteršia oro ir aplinkos, nes neišmeta išmetamųjų dujų, o veikia su akumuliatoriumi.

Baterija (24V, 8A/h) Elektromobilis skirtas vaikams nuo 3 metų. 

Maksimalus vaikų svoris: 60 kg.
Didžiausias elektromobilio greitis: 7,6 km / h
Variklio galia: 2 x 240 W, viso 480 W
LED žibintai
Akumuliatoriaus indikatorius;
Yra garso signalas;
Matmenys (cm) -
127 x 90 x 96
Elektromobilio svoris 29,5 kg 
Vaiko amžius: nuo 3 metų

*Ši transporto priemonė nėra skirta naudotis realiame eisme.

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas
Vertinimas

Apmokėti už prekes galite šiais būdais:

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTE - atsiskaityti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

PAVEDIMU - atsiskaitant bankiniu pavedimu, apmokėjimas atliekamas prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės, ar bet kuriame banko skyriuje.

GRYNAISIAIS - atsiskaitoma prekes pristačiusiam kurjeriui.  Galioja tik užsakant prekes iš sandėlio, užsakomoms prekėms ši paslauga neteikiama.

LIZINGU - Jūs galite pirkti prekes išsimokėtinai neišeidami iš namų. Prekes galite įsigyti išsimokėtinai pasirinkdam: SB lizingu arba MOKILIZINGU.

PAYPAL - dėl šio atsiskaitymo būdo prekės kaina gali pakilti nuo 4% iki 8%.

Teirautis prekės
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida

Susijusios prekės

Panašios prekės