Video auklė ANGELCARE AC1100 su kvėpavimo jutikliais

249€

Video auklė ANGELCARE AC1100 su kvėpavimo jutikliais

249€

Pristatymo terminas: Išparduota

Prekės kodas: 79092

(0)

Saugus pirkimas

Garantuojame saugų
ir patikimą apsipirkimą.
Mes gerbiame jūsų privatumą
ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Pristatymas į namus

Garantuojame greitą  ir patikimą pristatymą 
iki namų  ar darbovietės.

Pinigų grąžinimas

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės informacija
Atsiliepimai (0)
Atsiskaitymo būdai
Teirautis prekės

 

Kodėl reikėtų rinktis šią skaitmeninę video auklę?

Angelcare firma, kurdama šį produktą, sėkmingai panaudojo visas pasaulines naujoves!

Tai pirmoji liečiamu ekranu video auklė 3 - viename: apjungianti vaizdą, garsą ir judesį į vieną sistemą.

Visas funkcijas galite nustatyti ant liečiamo ekrano tėvų vienete.

Universali mobili auklė: bet kokią funkciją (vaizdo, judesio ir garso) galite labai lengvai pasirinkti pagal savo poreikius.

Apdovanojimai

Savybės:

 

Jutiklinis padas esantis po čiužiniu kaskart reaguoja į kiekvieną mažylio judesį. Monitorius turi pavojaus signalą, kuris skamba po 20 sekundžių, jeigu prietaisas negavo nė vieno signalo ( mažylio judesio ar kvėpavimo). Taigi, tiek Jūs tiek mažylis galite miegoti saldžiai ir ramiai.

Spalvoto vaizdo perdavimas – stebėkite savo mažylį pasitelkę video vaizdo perdavimą tiekiamą iš Vaiko vieneto savo Tėvų vienete. Tai nuolatinė mažylio priežiūra, kuriai nereikia atidaryti mažylio kambario durų ar įjungti šviesą.

Naktinis ir dieninis matymas – infraraudonųjų spindulių kamera, esanti Vaiko vienete, gali transliuoti vaizdą net tamsoje, taigi, Jūs galite stebėti mažyli nerizikuodami prikelti jį iš miego.

LCD jutiklinis ekranas – mama ar tėtis gali pakeisti Vaiko vieneto parametrus naudodamiesi savo monitoriaus 2.75” jutikliniu ekranu – ramybė po ranka! 

Dvipusis ryšys su vaiku. Šią funkciją naudokite, kai reikia savo balsu nuraminti kūdikį. Arba tiesiog padainuokite jo mėgstamą lopšinę atėjus miego laikui.

Temperatūros rodymas ir kontrolė - didžiausias tėvelių ir mamyčių rūpestis ar vaikelis saugus miegodamas vienas savo kambaryje. Ar jam patogu? Ar kambaryje tinkama temperatūra? ANGELCARE AC 1100 Vaiko vienetas perduoda informaciją Tėvų vienetui apie temperatūrą esančią vaiko kambaryje ir praneša, jeigu temperatūra yra per žema ar per aukšta Jūsų pasirinktajai.

2.4GHz skaitmeninis perdavimas su šokinėjančia technologija, siekiant sumažinti bet kokius galimus trikdžius ir optimizuoti ryšio privatumą ir saugumą tarp Vaiko ir Tėvų įrenginių.

Nešiojamas ir įkraunamas Tėvų vienetas - jeigu esate kaip dauguma tėvelių ir mamyčių, Jūs tikrai pasinaudosite kiekvienu momentu, kuomet mažylis miega, jog galėtumėte atlikti įvairius darbus namuose. Kad ir ką bedarytumėte su savimi galėsite pasiimti nešiojamąjį Tėvų vienetą.

Vaiko vieneto naktinė švieselė - Vaiko vienete įmontuota švelni naktinė švieselė, kuri leidžia Jums patikrinti kūdikį jam netrukdant.

Garso "Tic" funkcija - įjunkite šią funkciją ir Tėvų vienetas skleis tiksėjimo garsą, jog įsitikintumėt, kad monitorius veikia net tada kai mažylis miega itin tyliai.

Veikimo indikiatorius - iki 200 metrų.

Senkančios baterijos rodiklis - monitoriaus ekrane esantis senkančios baterijos rodiklis leidžia Jums žinoti, kuomet ateina laikas pakeisti baterijas. Be to, sistema praneš Jums, jeigu Tėvų vienetas yra per toli nuo Vaiko vieneto, jog perduotų vaizdą ir garsus.

Vaizdo tolinimo ir artinimo funkcija – pasinaudojus skaitmeninio priartinimo funkcija, galite matyti savo mažylį iš arti, net iš tolo.

Reguliuojamas kameros kampas – mamytės ir tėveliai tiesiog myli šią funkciją, sukuriančią saugią miego aplinką mažyliui. Tereikia pastatyti Vaiko vienetą tinkamu atstumu.

Reguliuojamas jutiklinio pado jautrumas - leidžia jums pasirinkti norimą judėjimo jautrumo lygį.  

Tėvų įrenginio aptikimas – nors ir nedidelė, tačiau greitai aptinkama – vos vieno mygtuko paspaudimu.

Laikmatis – siekiant Jums padėti sekti vaiko miego, pabudimo metą ir kt. 

Baterijų arba elektros tinklo maitinimas. Automatiškai persijungia į baterijų režimą dingus elektros energijos tiekimui.

Nešiojamas ir įkraunamas tėvų vienetas veikia su 4 NIMH įkraunamomis baterijomis (yra kompletacijoje), taip pat veikia tiesiogiai iš elektros lizdo su įkrovikliu.

Vaiko vienetas veikia tiesiogiai iš elektros lizdo, arba su paprastomis 3AAA baterijomis (komplektacijoje nėra). 

 

AngelCare AC 1100 video

 video apžvalga su lietuviškais titrais:

 

 

 

Dėmesio! Mūsų parduotuvėje įsigysite tik originalius AngelCare produktus.Tiekiamos originaliuose įpakavimuose.
Suteikiama įgaliotų techninės priežiūros atstovų  garantija.
 

Pirkėjų įvertinimai

0 / 5

(0 Atsiliepimai)

Pasirinkti filtravimą

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)
Tik vartotojai, įsigiję produktą, gali palikti atsiliepimą

Kol kas atsiliepimų nėra

Apmokėti už prekes galite šiais būdais:

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTE - atsiskaityti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

PAVEDIMU - atsiskaitant bankiniu pavedimu, apmokėjimas atliekamas prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės, ar bet kuriame banko skyriuje.

GRYNAISIAIS - atsiskaitoma prekes pristačiusiam kurjeriui.  Galioja tik užsakant prekes iš sandėlio, užsakomoms prekėms ši paslauga neteikiama.

LIZINGU - Jūs galite pirkti prekes išsimokėtinai neišeidami iš namų. Prekes galite įsigyti išsimokėtinai pasirinkdam: SB lizingu arba MOKILIZINGU.

PAYPAL - dėl šio atsiskaitymo būdo prekės kaina gali pakilti nuo 4% iki 8%.

Teirautis prekės
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida

Panašios prekės