Audio auklė ANGELCARE AC117 su bevieliais judesio jutikliais

170€

Audio auklė ANGELCARE AC117 su bevieliais judesio jutikliais

170€

Pristatymo terminas: Teiraukis

Prekės kodas: PEG204

Saugus pirkimas

Garantuojame saugų
ir patikimą apsipirkimą.
Mes gerbiame jūsų privatumą
ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Pristatymas į namus

Garantuojame greitą  ir patikimą pristatymą 
į namus ar darbovietę.

Pinigų grąžinimas

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės informacija
Atsiliepimai (0)
Atsiskaitymo būdai
Teirautis prekės
Mieli tėveliai pamirškite nerimą ir rūpesčius. ANGELCARE AC 117 bevielė auklė pasirūpins Jūsų mažyliu, kol jis ramiai miegos.
ANGELCARE AC 117 modernios technologijos įranga apjungia skaitmeninės kokybės garso monitorių pasiekimus su jautria judesio kontrole ir tai suvienija visas svarbiausias mobilių auklių funkcijas.
Net rūpestingiausi tėveliai gali atsikvėpti ir pamiršti baimę dėl laidų ir pavojaus juose įsinarplioti miegančiam mažyliui.

Savybės:

- Bevielis jutiklinis padas esantis po čiužiniu kaskart reguoja į kiekvieną mažylio judesį. Monitorius turi pavojaus signalą, kuris skamba po 20 sekundžių, jeigu prietaisas negavo nė vieno signalo. Taigi, tiek Jūs tiek mažylis galite miegoti saldžiai ir ramiai.
- Vaiko vienetas su LED apšvietimo temperatūros rodymu. Didžiausias tėvelių ir mamyčių rūpestis ar vaikelis saugus miegodamas vienas savo kambaryje. Ar jam patogu? Ar kambaryje tinkama temperatūra? Vaiko vienetas perduoda informaciją Tėvų vienetui apie temperatūrą esančią vaiko kambaryje ir praneša Jums, jeigu temperatūra yra per žema ar per aukšta. Mėlynos spalvos žiedas – šalta, raudonos – karšta, baltos – tinkama temperatūra. Kambario temperatūra taip pat rodoma ir Tėvų vienete.
- Nešiojamas Tėvų vienetas - jeigu esate kaip dauguma tėvelių ir mamyčių, Jūs tikrai pasinaudosite kiekvienu momentu, kuomet mažylis miega, jog galėtumėte atlikti įvairius darbus namuose. Kad ir ką bedarytumėte su savimi galėsite pasiimti nešiojamąjį Tėvų vienetą.
- Garso Tic”  funkcija - įjunkite šią funkciją ir Tėvų vienetas skleis tiksėjimo garsą, jog įsitikintumėt, kad monitorius veikia net tada kai mažylis miega itin tyliai.
- Sistema veikia 1.9 GHz dažnių juostoje.
- Veikimo indikiatorius - iki 230 metrų.
- Dvipusis ryšys su vaiku. Šią funkciją naudokite, kai reikia savo balsu nuraminti kūdikį. Arba tiesiog padainuokite jo mėgstamą lopšinę atėjus miego laikui.
- Reguliuojamas jutiklinio pado jautrumas - leidžia jums pasirinkti norimą judėjimo jautrumo lygį.
- Baterijų arba elektros tinklo maitinimas - galimybė naudotis baterijomis paverčia šią sistemą idealia kelionėms. Tada, kada esate namuose, galite naudotis kraunamosios srovės adapteriu ir saugoti baterijas tam laikui, kuomet jų prireiks
- Temperatūros ir judesių duomenų įrašymas ir išlikimas iki 2 mėnesių. Peržiūrėję duomenų ataskaitas, galėsite pasirinkti tinkamiausias sąlygas savo mažylio miegui.

Komplektą sudaro:
Tėvų vienetas
Vaiko vienetas
Stovas Vaiko vienetui
2 x adapteriai ( Tėvų ir Vaiko vienetams)
2 x AAA įkraunami elementai Tėvų vienetui
Bevielis jutiklinis padas
Elementas CR3032 bevieliui jutikliniui padui
Šis produktas nėra skirtas naudoti siekiant išvengti staigaus kūdikio mirties sindromo.


Dėmesio! Mūsų parduotuvėje įsigysite tik originalius AngelCare produktus. Tiekiamus originaliuose įpakavimuose.
Suteikiama įgaliotų techninės priežiūros atstovų garantija.

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas
Vertinimas

Apmokėti už prekes galite šiais būdais:

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTE - atsiskaityti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

PAVEDIMU - atsiskaitant bankiniu pavedimu, apmokėjimas atliekamas prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės, ar bet kuriame banko skyriuje.

GRYNAISIAIS - atsiskaitoma prekes pristačiusiam kurjeriui.  Galioja tik užsakant prekes iš sandėlio, užsakomoms prekėms ši paslauga neteikiama.

LIZINGU - Jūs galite pirkti prekes išsimokėtinai neišeidami iš namų. Prekes galite įsigyti išsimokėtinai pasirinkdam: SB lizingu arba MOKILIZINGU.

PAYPAL - dėl šio atsiskaitymo būdo prekės kaina gali pakilti nuo 4% iki 8%.

Teirautis prekės
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida

Panašios prekės