5 pirmieji pirkėjai pirkdami lauko baldų komplektus už 900 EUR ir daugiau dovanų gauna lauko baldų uždangalą! Pasiūlymas galioja nuo 2023-05-31, kol baigsis dovanos.
Audio auklė ANGELCARE AC127 2SP su 2 bevieliais judesio jutikliais

199€

Audio auklė ANGELCARE AC127 2SP su 2 bevieliais judesio jutikliais

199€

Pristatymo terminas: 14 -24 d.d.

Prekės kodas: AC1272SP

(0)

Saugus pirkimas

Garantuojame saugų
ir patikimą apsipirkimą.
Mes gerbiame jūsų privatumą
ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Pristatymas į namus

Garantuojame greitą  ir patikimą pristatymą 
iki namų  ar darbovietės.

Pinigų grąžinimas

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės informacija
Atsiliepimai (0)
Atsiskaitymo būdai
Teirautis prekės
ANGELCARE AC 127 2SP bevielė auklė pasirūpins Jūsų mažyliu, kol jis ramiai miegos, tad Jūs, tėveliai, galite atsipalaiduoti. ANGELCARE AC 217 2SP modernios technologijos įranga apjungia skaitmeninės kokybės garso monitorių pasiekimus su jautria judesio kontrole ir tai suvienija visas svarbiausias mobilių auklių funkcijas. Net rūpestingiausi tėveliai gali atsikvėpti ir pamiršti baimę dėl laidų ir pavojaus juose įsinarplioti miegančiam mažyliui. Naujame modelyje yra net du nauji „40% mažesni „Angelcare “ judesių jutiklio padeliai su „SENSASURE TM“ technologija.

Savybės:

 Bevieliai 40 % proc. mažesni jutikliniai padai esantys po čiužiniu kaskart reguoja į kiekvieną mažylio judesį. Monitorius turi pavojaus signalą, kuris skamba po 20 sekundžių, jeigu prietaisas negavo nė vieno signalo. Taigi, tiek Jūs tiek mažylis galite miegoti saldžiai ir ramiai.

 Vaiko vienetas su LED apšvietimo temperatūros rodymu. Didžiausias tėvelių ir mamyčių rūpestis ar vaikelis saugus miegodamas vienas savo kambaryje. Ar jam patogu? Ar kambaryje tinkama temperatūra? Vaiko vienetas perduoda informaciją Tėvų vienetui apie temperatūrą esančią vaiko kambaryje ir praneša Jums, jeigu temperatūra yra per žema ar per aukšta. Mėlynos spalvos žiedas – šalta, raudonos – karšta, baltos – tinkama temperatūra. Kambario temperatūra taip pat rodoma ir Tėvų vienete.

 Nešiojamas Tėvų vienetas - jeigu esate kaip dauguma tėvelių ir mamyčių, Jūs tikrai pasinaudosite kiekvienu momentu, kuomet mažylis miega, jog galėtumėte atlikti įvairius darbus namuose. Kad ir ką bedarytumėte su savimi galėsite pasiimti nešiojamąjį Tėvų vienetą.

 Garso „Tic”  funkcija - įjunkite šią funkciją ir Tėvų vienetas skleis tiksėjimo garsą, jog įsitikintumėt, kad monitorius veikia net tada kai mažylis miega itin tyliai.

 Sistema veikia 1.8 GHz dažnių juostoje.

 Veikimo indikiatorius - iki 250 metrų.

 Dvipusis ryšys su vaiku. Šią funkciją naudokite, kai reikia savo balsu nuraminti kūdikį. Arba tiesiog padainuokite jo mėgstamą lopšinę atėjus miego laikui.

 Reguliuojamas jutiklinio pado jautrumas - leidžia jums pasirinkti norimą judėjimo jautrumo lygį.

Komplektą sudaro:
Tėvų vienetas
Vaiko vienetas
Stovas Vaiko vienetui
2 x adapteriai ( Tėvų ir Vaiko vienetams)
2 x Bevielis jutiklinis padas
Elementas CR2450, 3V bevieliui jutikliniui padui

Šis produktas nėra skirtas naudoti siekiant išvengti staigaus kūdikio mirties sindromo.

Pirkėjų įvertinimai

0 / 5

(0 Atsiliepimai)

Pasirinkti filtravimą

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)
Tik vartotojai, įsigiję produktą, gali palikti atsiliepimą

Kol kas atsiliepimų nėra

Apmokėti už prekes galite šiais būdais:

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTE - atsiskaityti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

PAVEDIMU - atsiskaitant bankiniu pavedimu, apmokėjimas atliekamas prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės, ar bet kuriame banko skyriuje.

GRYNAISIAIS - atsiskaitoma prekes pristačiusiam kurjeriui.  Galioja tik užsakant prekes iš sandėlio, užsakomoms prekėms ši paslauga neteikiama.

LIZINGU - Jūs galite pirkti prekes išsimokėtinai neišeidami iš namų. Prekes galite įsigyti išsimokėtinai pasirinkdam: SB lizingu arba MOKILIZINGU.

PAYPAL - dėl šio atsiskaitymo būdo prekės kaina gali pakilti nuo 4% iki 8%.

Teirautis prekės
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida

Susijusios prekės

Panašios prekės