Svarbi informacija dėl COVID19

Mieli pirkėjai!

Dėmesio! Nuo lapkričio 7d.  keičiasi siuntų pristatymo tvarka dėl šalyje paskelbto karantino. Už prekes pristatymo metu galima atsiskaityti tik banko kortelėmis. Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims. Kilus nesusipratimams pas Gavėją, kurjeriui suteikiama teisė nepalikti siuntos.

Siuntos asmenims, esantiems saviizoliacijoje, bus pristatomos laikantis visų saugumo reikalavimų. Siekiant išvengti kontakto su izoliacijoje esančiu asmeniu, NETEIKIAMOS šios paslaugos:

- Pinigų už pirkinius surinkimas pristatymo metu. Nebus galimybės atsiskaityti nei grynaisiais, nei banko kortele. SVARBU! Jei siuntos gavėjas yra saviizoliacijoje, prašome iš anksto apie tai informuoti! 

Reaguodami į šalyje esančią situaciją ir saugodami Jūsų mieli klientai ir mūsų darbuotojų sveikatą nuo pavojaus užsikrėsti koronavirusu, pege.lt ėmėsi būtinų priemonių, užtikrinančių Jums saugų būdą gauti prekes. Atsižvelgiame į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą, sieksime užtikrinti, kad apsipirkimas būtų saugus.

   *Užsakymus kuriuos pateikėte ir apmokėjote internetu ir pasirinkote atsiėmimą parduotuvėje, bus galima atsiimti tik iš anksto suderinus laiką ir bekontaktį atsiėmimą.
   *Užsakymus kuriuos pateikėte ir apmokėjote išankstiniu mokėjimu ir pasirinkote pristatymą į namus, pristatys kurjerių tarnyba. 

Tikimės Jūsų supratimo bei atsakingo požiūrio į visuomenės sveikatą.