Svarbi informacija dėl COVID19

Mieli pirkėjai! Nors Lietuvoje karantinas baigėsi 2020 m. birželio 17 d., tačiau šalyje ekstremali padėtis išlieka, todėl dauguma saugumo reikalavimų nesikeičia.
Nuo 2020.08.01 lankytis pege.lt biure galima tik iš anksto susitarus, tik po vieną lankytoją.  Būtina dėvėti apsauginę veido kaukę. Be kaukių atvykę klientai bus neaptarnaujami ir paprašyti sugrįžti tik jas dėvint.
Atsiimant užsakytą internetu  prekę, būtina dėvėti apsauginę veido kaukę. 

Reaguodami į šalyje esančią situaciją ir saugodami Jūsų mieli klientai ir mūsų darbuotojų sveikatą nuo pavojaus užsikrėsti koronavirusu, pege.lt ėmėsi būtinų priemonių, užtikrinančių Jums saugų būdą gauti prekes. Atsižvelgiame į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą, sieksime užtikrinti, kad apsipirkimas būtų saugus.
   *Prekių ekspozicijos apžiūra dėl Jūsų ir mūsų saugumo karantino metu negalima.
   *Užsakymus kuriuos pateikėte ir apmokėjote internetu ir pasirinkote atsiėmimą parduotuvėje, bus galima atsiimti tik iš anksto suderinus laiką ir bekontaktį atsiėmimą.
   *Užsakymus kuriuos pateikėte ir apmokėjote išankstiniu mokėjimu ir pasirinkote pristatymą į namus, pristatys kurjerių tarnyba ( apie pasikeitusį patvirtinimą apie siuntos pristatymą skaitykite žemiau)

Tikimės Jūsų supratimo bei atsakingo požiūrio į visuomenės sveikatą.