SPA baseinas LAY-Z SPA HAVAII HYDROJET PRO

1 185€

SPA baseinas LAY-Z SPA HAVAII HYDROJET PRO

1 185€

Pristatymo terminas: Teiraukis

Prekės kodas: 215120180420

Saugus pirkimas

Garantuojame saugų
ir patikimą apsipirkimą.
Mes gerbiame jūsų privatumą
ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Pristatymas į namus

Garantuojame greitą  ir patikimą pristatymą 
į namus ar darbovietę.

Pinigų grąžinimas

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės informacija
Atsiliepimai (0)
Atsiskaitymo būdai
Teirautis prekės

 

 

 

Prekės kodas: 54138

 

Atsižvelgiant į platų SPA pasirinkimą ir atsipalaidavimo galimybę, nieko nėra geriau už LAY-Z SPA HAVAII HYDROJET PRO™. Šis nuostabus SPA yra vienintelis iš LAY-Z baseinų serijos, kuris buvo pagamintas sujungus AIRJET™ ir HYDROJET PRO™ masažų sistemas, stublinantiems SPA potyriams.

Platus pripučiamo baseino viršus leidžia vienu metu mėgautis SPA malonumais net 6 suaugusiems asmenims. Jis puikiai tinka kokybiškam šeimos laikui kartu, pavyzdžiui – puikiam sodo vakarėliui. HAVAII HYDROJET PRO yra geriausias pasirinkimas norintiems prabangios masažų sistemos namuose, konforto ir vandens valymo sistemos už tradicinio SPA baseino kainą.

 

HAVAII HYDROJET PRO masažo sistema

HAVAII HYDROJET PRO masažo sistema leis Jums patirti geriausius pojūčius. Suprojektuota naudojant AIRJET™ ir HYDROJET PRO™ masažų technologijas. Jūs pajusite 8 galingas ir kryptingas reguliuojamas sroves (HYDROJET PRO™ technologija) kartu su 120 oro srautų (AIRJET™), teikti optimaliai raminantį bei atpalaiduojantį masažą. Galite iš karto įjungti AIRJET™ ir HYDROJET PRO™ funkcijas arba pasirinktinai tik vieną, energijos suteikiančioje SPA sesijoje.

 

Naujas energiją saugantis laikmatis

2016 metų naujiena – šildymo sistemos energijos taupymo laikmatis, kuris Jums leidžia kontroliuoti savo SPA vandens šildytuvą 48 valandas į priekį. Su nauja energiją saugančia funkcija, Jūs galite nustatyti, jog SPA šildytuvas aktivuosis po 24 valandų arba nustatyti šildytuvo veikimo trukmę (iki 2 dienų laikotarpyje iš anksto), naudojant valandinių intervalų laiko nustatymo sistemą. Nauja šildymo laikmačio kontrolė suteikia galimybę grįžus namo iš karto mėgautis savo LAY-Z jau įkaitusiu!

Greitojo šildymo sistema šildo SPA iki palaimingų 40 laipsnių celsijaus. HAVAII HYDROJET PRO komplektuojama su izoliaciniu, pripučiamu viršutiniu dangčiu, šonine danga ir kilimėliu – viskas ko reikia, jog apsaugotumėte savo SPA tuomet, kai jis yra nenaudojamas.

 

TRITECH™ Stiprumas ir ilgaamžiškumas

Sukurtas su tvirtomis TRITECH™ konstrukcijomis, HAVAII HYDROJET PRO siūlo ir ilgaamžiškumą ir minkštus paminkštinimus atsipalaidavimui.

 

Amortizuojantis gindų kilimėlis

Patobulinta funkcija – yra atskiras minkštas oro padas, tiesiamas po SPA. Papildomam kojų patogumui. Taip pat tai pasitarnauja kaip puiki šilumos sulaikymo priemonė.

 

Lengva surinkti be jokių įrankų

Nereikia jokių profesionalių įrankų ar įrenginių, jog surinktumėte HAVAII HYDROJET PRO. SPA išsipučia naudodama savo siurblį bei gali būti pastatyta ir užpildyta vandeniu vos per 10 minučių! Jums greičiausiai to neprireiks, tačiau visi mūsų LAY-Z SPA atvyksta pas Jus kartu su DVD instrukcija.

 

CLEARSOFT ™ Vandens valymo sistema

Integruota vandens valymo sistema reiškia, jog galite sumažinti chloro kiekį, reikalingą įdėti į savo SPA, naudojant įmontuotą druskos chlorinimo sistemą. Norėdami naudotis šia sistema tiesiog įdėkite druskos į vandenį ir įmontuota elektrostatinė sistema konvertuos ją į higienišką, chloruotą vandenį.

CLEARSOFT™ vandens valymo sistema taip pat turi įmontuotą vandens minkštinimo sistemą, kuri padeda sumažinti neigiamą kieto vandens poveikį (SPA sutepimą, odos dirginimą).

 

HAVAII HYDROJET PRO YPATYBĖS:

  • Pripūsto dydis - 180cm x 180cm x 71cm
  • Talpa - 795 l (rekomenduojama pripildyti 80% baseino vandeniu);
  • Pripildyto baseino svoris – 1235 kg;
  • Vienu metu gali naudoti 6 suaugusieji;
  • Siurblio galingumas - 220-240 V - 50 Hz;
  • Siurblio našumas – apie 1325 l/h;
  • Maksimali įkaitimo temperatūra 40 ° C;
  • Lengvai surenkamas per 10 minučių, nereikia jokių profesionalių įrankių;

 

 

Dėmesio! Mūsų parduotuvėje įsigysite tik originalius Bestway produktus. Bestway prekės tiekiamos aukščiausios kokybės.
Suteikiama įgaliotų techninės priežiūros atstovų garantija.

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas
Vertinimas

Apmokėti už prekes galite šiais būdais:

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTE - atsiskaityti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

PAVEDIMU - atsiskaitant bankiniu pavedimu, apmokėjimas atliekamas prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės, ar bet kuriame banko skyriuje.

GRYNAISIAIS - atsiskaitoma prekes pristačiusiam kurjeriui.  Galioja tik užsakant prekes iš sandėlio, užsakomoms prekėms ši paslauga neteikiama.

LIZINGU - Jūs galite pirkti prekes išsimokėtinai neišeidami iš namų. Prekes galite įsigyti išsimokėtinai pasirinkdam: SB lizingu arba MOKILIZINGU.

PAYPAL - dėl šio atsiskaitymo būdo prekės kaina gali pakilti nuo 4% iki 8%.

Teirautis prekės
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida

Panašios prekės