Automobilinė kėdutė KIDDY GUARDIANFIX 3 GREY MELANGE

349€

Automobilinė kėdutė KIDDY GUARDIANFIX 3 GREY MELANGE

349€

Pristatymo terminas: Išparduota

Prekės kodas:

Saugus pirkimas

Garantuojame saugų
ir patikimą apsipirkimą.
Mes gerbiame jūsų privatumą
ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Pristatymas į namus

Garantuojame greitą  ir patikimą pristatymą 
į namus ar darbovietę.

Pinigų grąžinimas

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės informacija
Atsiliepimai (0)
Atsiskaitymo būdai
Teirautis prekės

                                                                    

Siekiant užtikrinti saugumą – ankstesnis GUARDIANFIX kėdutės modelis Stiftung Warentest and ADACsaugumo testuose pasiekė rezultatą „gerai“ (2.1 balo). Vėlesnis KIDDY GUARDIANFIX modelis taip pat siūlo patobulintą apsaugą nuo šoninių smūgių. GUARDIANFIX 3 taip pat atitinka naujausią normą ECE-R44/04 (10 priedas) – atitinka pačius naujausius saugumo standartus. Automobilinė kėdutė gali būti naudojama iš karto po kūdikiams skirtos automobilinės kėdutės. 

Naujas KIDDY apsauginis staliukas suteikia puikią apsaugą mažiems vaikams (9-18 kg). Papildomos funkcijos, tokios kaip gilesnė sėdėjimo padėtis ir 5 pozicijomis reguliuojama kojų atrama, suteikia ne tik daugiau patogumo, bet taip pat sustiprina saugumą. KIDDY GUARDIANFIX 3 auga kartu su Jūsų vaiku ir puikiai prisitaiko tiek pločiu, tiek aukščiu. Automobilinė kėdutė gali būti naudojama vaikams nuo apytiksliai 9 mėnesių (9 kg) iki 12 metų (36 kg).

 

 

 

1. Reguliuojama ir labai patogi

GUARDIANFIX 3 gali būti reguliuojama individualiai, atsižvelgiant į vaiko augimą. Jaunesniems vaikams automobilinė kėdutė naudojama su sėdynės pagalvėle ir apsauginiu staliuku. Vyresniems vaikams kėdutės aukštis ir plotis reguliuojamas kartu su nugaros atramos dydžiu. Taip pat optimaliai reguliuojama kojų atrama.

2. Nauja apsauginio staliuko sistema

Galvos ir kaklo sritis mažyliams yra labiausiai pažeidžiama nelaimingo atsitikimo ar staigaus stabdymo atveju, nes galvytė proporcingai yra didesnė ir sunkesnė lyginant su kūnu. Nelaimingo atsitikimo atveju, apsauginis staliukas sugeria atsitikimo sukeltą energiją, ir veikia kaip oro pagalvė. Speciali stalelio forma leidžia viršutinei kūno daliai laikytis virš apsauginio stalelio ir sumažina kaklo apkrovą.

3. Maksimali apsauga nuo šoninio smūgio

Aukštųjų technologijų „Honey comb 2“ energiją sugeriančios medžiagos, naudojamos jautriose galvos ir pečių srityse, siekiant apsaugoti silpnas vaiko zonas ypač gerai.

4. KIDDY smūgio amortizatorius

Automobilinė kėdutė visuomet tvirtinama su 3 taškų automobilio saugos diržu. Kaip bebūtų, ši sistema buvo sukurta suaugusiesiems. KIDDY smūgio amortizatorius absorbuoja energiją, veikiančią 3 taškų automobilio saugos diržą, ir saugo vaiką nelaimingo atsitikimo ar staigaus stabdymo atveju.

5. Diržo kreipiančioji

Diržo kreipiančioji ne tik palengviną automobilio saugos diržo tvirtinimą, bet ir pašalina riziką neteisingai jį pritvirtinti.

6. K-FIX + jungtys

Su praktiškomis K-FIX+ jungtimis, automobilinė kėdutė gali būti lengvai tvirtinama prie automobilio ISOFIX sistemos. Optimizuota K-FIX+ sistema leidžia automobilinei kėdutei taip pat judėti į šoną, siekiant absorbuoti horizontaliojo poveikio energiją avarijos metu. Didesnis, individualiai reguliuojamas atlošimo kampas suteikia vaikui didesnį atsipalaidavimą ir patogesnę sėdėjimo poziciją – ypač ilgų kelionių metu. Automobiliuose be ISOFIX sistemos kėdutė taip pat naudojama, kadangi K-FIX+ jungtys lengvai gali būti sulankstytos.

 

Spalvos ir dizainas

2018 m.populiariausia spalva - pilka. GREY MELANGE - klasikinė pilkos spalvos kolekcija su sidabrinėmis detalėmis. Nauji švelnūs paminkštinti audiniai sėdynės ir galvos srityse siūlo papildomą komfortą. Kitas modelio akcentas – taškais vaizduojamas Morzės kodas su specialiu pranešimu - „KIDDY – mes mylime savo vaikus!). Unikalu ir neabejotina! 

 

 

 

YPATYBĖS: 

Skirta

Grupė – 1/2/3

Vaiko amžius – nuo apytiksliai 9 mėnesių iki 12 metų

Vaiko svoris – nuo 9 iki 36 kg

Patvirtinta standartu ECE-R44/04 (10 priedas)

Kėdutės svoris – 8 kg

Išoriniai automobilinės kėdutės matmenys

Aukštis: 65-83 cm

Plotis: 55-64 cm

Gylis: 45-50 cm

Vidiniai automobilinės kėdutės matmenys

Plotis galvos srityje: 21 cm

Plotis pečių srityje: 31-41 cm

Plotis klubų srityje: 30 cm

Nugaros atramos aukštis: 37-55 cm

Sėdynės gylis: 37-42 cm

Atlošimo kampas – reguliuojamos nuo 90° iki 115° (priklauso nuo transporto priemonės tipo);

Padėtis automobilyje – tvirtinama važiavimo kryptimi;

Vaiko tvirtinimas – automobilinio 3 taškų saugos diržu (1 amžiaus grupei su apsauginiu staliuku).

 

Papildomai galite įsigyti:

BECOOL vasarinį užklotėlį automobilinei kėdutei;

ISOFIX tvirtinimo kreipiančiasias.

 

Dėmesio! Mūsų parduotuvėje įsigysite tik originalius Kiddy produktus. Kiddy prekės tiekiamos aukščiausios kokybės.
Suteikiama įgaliotų techninės priežiūros atstovų 36 mėn. garantija.

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas
Vertinimas

Apmokėti už prekes galite šiais būdais:

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTE - atsiskaityti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

PAVEDIMU - atsiskaitant bankiniu pavedimu, apmokėjimas atliekamas prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės, ar bet kuriame banko skyriuje.

GRYNAISIAIS - atsiskaitoma prekes pristačiusiam kurjeriui.  Galioja tik užsakant prekes iš sandėlio, užsakomoms prekėms ši paslauga neteikiama.

LIZINGU - Jūs galite pirkti prekes išsimokėtinai neišeidami iš namų. Prekes galite įsigyti išsimokėtinai pasirinkdam: SB lizingu arba MOKILIZINGU.

PAYPAL - dėl šio atsiskaitymo būdo prekės kaina gali pakilti nuo 4% iki 8%.

Teirautis prekės
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida

Panašios prekės