Automobilinė kėdutė CYBEX PALLAS S-FIX 9-36 kg

299€

Automobilinė kėdutė CYBEX PALLAS S-FIX 9-36 kg

299€

Pristatymo terminas: Teiraukis

Prekės kodas:

Saugus pirkimas

Garantuojame saugų
ir patikimą apsipirkimą.
Mes gerbiame jūsų privatumą
ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Pristatymas į namus

Garantuojame greitą  ir patikimą pristatymą 
iki namų  ar darbovietės.

Pinigų grąžinimas

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės informacija
Atsiliepimai (0)
Atsiskaitymo būdai
Teirautis prekės
Automobilinė kėdute CYBEX PALLAS S-FIX auga kartu su Jūsų vaiku. Jei ieškote patvarios ir ilgalaikės automobilinės kėdutės, ši – kaip tik Jums. Ji puikiai apsaugos vaiką, neapribojant jo judėjimo laisvės.

SKIRTA: vaikams apytiksliai nuo 9 mėnesių iki 12 metų;
VAIKO SVORIS: nuo 9 iki 36 kg;
AMŽIAUS GRUPĖ: 1/2/3;
ILGIS/ PLOTIS/ AUKŠTIS: 43/ 50/ 68.5 cm;
KĖDUTĖS SVORIS: 10 kg;

- Gali būti naudojama iki vaikas sulauks 12 metų;
- Individuliai reguliuojama linijinė apsauga nuo šoninio smūgio (L.S.P SYSTEM PLUS);
- Patogi, viena ranka reguliuojama, atlošimo funkcija (I amžiaus grupei);
- Patentuota atsilenkianti galvos atrama;
- ISOFIX tvirtinimo sistema maksimaliam stabilumui ir saugumui;VIENA RANKA REGULIUOJAMAS APSAUGINIS STALIUKAS ( I amžiaus grupei);
I amžiaus grupei naudojamas reguliuojamas apsauginis staliukas, kuris veikia kaip išsipūtę oro pagalvės susidūrimo metu sumažina rimtų sužalojimų riziką, apsaugant vaiko vidinius organus, kaklą ir pečius. Ši sistema primena pripūstą oro pagalvę ir padeda stipriai sumažinti smūgio jėgą avarijos metu. Suprojektuotas viena ranka reguliuojamas apsauginis staliukas puikiai prisitaiko prie vaiko kūno ir papildomai siūlo didesnę judėjimo laisvę viršutinei vaiko kūno daliai, taip pat maksimalų saugumą, ypač priekinio smūgio atveju, lyginant su tradicinėmis penkių taškų saugos diržų sistemomis. Vaikams nuo 3 metukų apsauginis stalelis nebenaudojamas, o kėdutė lengvai paverčiama į CYBEX SOLUTION autokėdutę.
3 POZICIJOMIS REGULIUOJAMA GALVOS ATRAMA
Turinti 3 padėtis atsilenkianti galvos atrama neleidžia vaiko galvai kristi į priekį miego metu. Patentuota CYBEX galvos atrama užtikrina optimalią apsaugą šoninio smūgio metu. Ši revoliucinė technologija saugiai perkelia vaiko galvos balanso tašką šiek tiek atgal, ir neleidžia jam kristi į priekį vaiko miego metu. Šoninio smūgio metu, vaiko galvos sritis lieka autokėdutės saugos zonoje, užtikrinant optimalią apsaugą. Be to, pasyvaus saugumo pagerinimui - patentuota galvos atrama užtikrina patogią miegui padėtį.


AUTOKĖDUTĖ 2 IN 1
Ši automobilinė kėdutė auga kartu su vaiku ir gali būti naudojama iki 12 metų. I amžiaus grupėje automobilinė kėdutė naudojama su apsauginiu staliuku kaip pripučiama oro pagalvė. Vaikams nuo maždaug 3 metukų automobilinė kėdutė lengvai transformuojama į II/III grupės automobilines kėdutes.INDIVIDUALIAI REGULIUOJAMA LINIJINĖ ŠONINĖ APSAUGA
Individualiai reguliuojama linijinė apsauga nuo šoninio smūgio (L.S.P SYSTEM PLUS) ankstyvoje stadijoje absorbuoja smūgio energiją nelaimingo atsitikimo atveju. Šoninio susidūrimo jėga sistemingai sugeriama individualiai reguliuojamomis šoninėmis apsaugomis, taip pat pečių ir galvos apsaugos priemonėmis. Tuo pat metu organizmo kinetinė energija, kurią sukelia poveikis, iš karto absorbuojama, o galva aktyviai nukreipta į saugią padėtį.GALVOS APSAUGOS REGULIAVIMAS
12 laiptelių galvos atramos reguliavimas leidžia puikiai sureguliuoti sėdynę iki reikiamo vaiko aukščio. Tikslus sureguliavimas yra labia svarbus siekiant užtikrinti aukščiausią saugumo lygį.

VENTILIACIJOS SISTEMA
Suteikia tinkamą oro apykaitą, apsaugo nuo prakaito net karščiausiomis vasaros dienomis.PATOGI ATLENKIMO FUNKCIJA VIENA RANKA
Poilsiui ir ramioms kelionėms (I amžiaus grupei). Dėka patogios atlošimo funkcijos automobilinė kėdutė gali būti lengvai reguliuojama viena ranka.


Dėmesio! Mūsų parduotuvėje įsigysite tik originalius CYBEX produktus. CYBEX prekės tiekiamos aukščiausios kokybės.
Suteikiama įgaliotų techninės priežiūros atstovų 24 mėn. garantija.

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas
Vertinimas

Apmokėti už prekes galite šiais būdais:

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTE - atsiskaityti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

PAVEDIMU - atsiskaitant bankiniu pavedimu, apmokėjimas atliekamas prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės, ar bet kuriame banko skyriuje.

GRYNAISIAIS - atsiskaitoma prekes pristačiusiam kurjeriui.  Galioja tik užsakant prekes iš sandėlio, užsakomoms prekėms ši paslauga neteikiama.

LIZINGU - Jūs galite pirkti prekes išsimokėtinai neišeidami iš namų. Prekes galite įsigyti išsimokėtinai pasirinkdam: SB lizingu arba MOKILIZINGU.

PAYPAL - dėl šio atsiskaitymo būdo prekės kaina gali pakilti nuo 4% iki 8%.

Teirautis prekės
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida

Panašios prekės