Automobilinė kėdutė CYBEX PALLAS M-FIX SL 9-36 kg

277€

Automobilinė kėdutė CYBEX PALLAS M-FIX SL 9-36 kg

277€

Pristatymo terminas: 14 d.d

Prekės kodas:

Saugus pirkimas

Garantuojame saugų
ir patikimą apsipirkimą.
Mes gerbiame jūsų privatumą
ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Pristatymas į namus

Garantuojame greitą  ir patikimą pristatymą 
į namus ar darbovietę.

Pinigų grąžinimas

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės informacija
Atsiliepimai (0)
Atsiskaitymo būdai
Teirautis prekės

Kelionių metu ypatingai svarbu užtikrinti vaikų saugumą. Siūlome rinktis itin saugias ir patvarias automobilines kėdutes CYBEX. Kėdutę PALLAS M-FIX SL galima naudoti nuo tada kai kūdikiui sukanka 9 mėnesiai, ir naudoti iki kol jam sueis 12 metų. Tai ilgaamžis ir itin patvarus produktas. Daugelis sėdynės dalių reguliuojasi, todėl efektyvų saugumą užtikrinsite visada, nesvarbu kokio ūgio ir svorio Jūsų mažylis.

GRUPĖ: 1/2/3

SVORIS: 9 - 36 kg

AMŽIUS: 9 mėn. - 12 m.

Kėdutėje įmontuota apsauga nuo šoninio smūgio (L.S.P. System), kuri sugeria smūgio jėgą pirminėje stadijoje. Įmontuotos šoninės pagalvėlės, kartu su pačių ir galvos apsauginėmis priemonėmis suteikia ne tik patogumo, bet ir užtikrina saugumą. Taip pat dėl šių kėdutės savybių, Jūsų mažylio galva visada bus reikiamoje pozicijoje.   

Ši automobilinė kėdutė turi patentuotą smūgio apsaugą, dar kitaip vadinamą skydu. Ji veikia panašiai kaip oro pagalvė, žymiai sumažindama smūgio jėgą ir tolygiai paskirstydama visą energiją šios apsaugos dalims. Ši apsauga saugo Jūsų mažylio jautriausias vietas – kaklo, galvos ir krūtinės plotus. Ši apsauga yra reguliuojama, todėl galėsite nesijaudinti, kad Jūsų vaikas kėdutėje jaučiasi nepatogiai, nes tinkamą poziciją ras kiekvienas.  


Ši sėdynė auga kartu su vaiku, todėl gali būti naudojama net iki 12 metų. Smogio apsauga apsaugos Jūsų vaiką nuo didelių traumų nesvarbu kokio amžiaus jis bebūtų.


Automobilinėje kėdutėje yra integruota ventiliacijos sistema, kuri palaiko optimalią Jūsų vaiko temperatūra. Karštomis dienomis Jūsų vaikas neperkais ir nesuprakaituos. Tinklinės ventiliacijos kanalų sistema užtikrina patogų vaiko sėdėjimą net karštomis vasaros dienomis.   

12 pozicijų galvos atrama, kuri kiekvienais metais augs su Jūsų vaiku.
Atlošas turi kelias pozicijas, todėl puikiai prisitaikys prie kiekvieno automobilio sėdynių.
Dėl papildomo saugumo kėdutė yra pritaikyta naudoti su ISOFIX, tačiau saugumas yra užtikrinamas ir nenaudojant šios jungties.
       

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas
Vertinimas

Apmokėti už prekes galite šiais būdais:

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTE - atsiskaityti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

PAVEDIMU - atsiskaitant bankiniu pavedimu, apmokėjimas atliekamas prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės, ar bet kuriame banko skyriuje.

GRYNAISIAIS - atsiskaitoma prekes pristačiusiam kurjeriui.  Galioja tik užsakant prekes iš sandėlio, užsakomoms prekėms ši paslauga neteikiama.

LIZINGU - Jūs galite pirkti prekes išsimokėtinai neišeidami iš namų. Prekes galite įsigyti išsimokėtinai pasirinkdam: SB lizingu arba MOKILIZINGU.

PAYPAL - dėl šio atsiskaitymo būdo prekės kaina gali pakilti nuo 4% iki 8%.

Teirautis prekės
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida

Panašios prekės