Atomobilinė kėdutė CYBEX PALLAS-FIX 9-36 kg

287€

Atomobilinė kėdutė CYBEX PALLAS-FIX 9-36 kg

287€

Pristatymo terminas: 14 d.d

Prekės kodas:

Saugus pirkimas

Garantuojame saugų
ir patikimą apsipirkimą.
Mes gerbiame jūsų privatumą
ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Pristatymas į namus

Garantuojame greitą  ir patikimą pristatymą 
iki namų  ar darbovietės.

Pinigų grąžinimas

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės informacija
Atsiliepimai (0)
Atsiskaitymo būdai
Teirautis prekės

Kelionių metu ypatingai svarbu užtikrinti vaikų saugumą. Siūlome rinktis itin saugias ir patvarias automobilines kėdutes CYBEX. Kėdutę PALLAS-FIX galima naudoti nuo tada kai kūdikiui sukanka 9 mėnesiai, ir naudoti iki kol jam sueis 12 metų. Tai ilgaamžis ir itin patvarus produktas. Daugelis sėdynės dalių reguliuojasi, todėl efektyvų saugumą užtikrinsite visada, nesvarbu kokio ūgio ir svorio Jūsų mažylis.

Ši automobilinė kėdutė 2011 metais buvo pripažinta viena saugiausių. Visus Europos vartotojų saugumo testus atliko Vokietijos automobilių asociacija ADAC ir nepriklausomas bandymų institutas.CYBEX PALLAS-FIX gali būti naudojama daugiau nei 11 metų ir nepraras savo saugumo savybių. Kėdutė turi ISOFIX Connect sistemą, todėl tai užtikrina dar geresnį vaiko saugumą kelionių metu.


GRUPĖ: 1/2/3

SVORIS: 9 - 36 kg

AMŽIUS: 9 mėn. - 12 m.

Ši kėdutė turi reguliuojamą smūgio apsaugą, kuri sumažina kaklo sužalojimų riziką. Ši sistema panaši į pripūstą oro pagalvę, nes smūgio metu sugeria visas veikiančias jėgas. Taip pat tai padeda išvengti, kad vaikas nebūtų sužeistas saugos diržų, apsaugomi pečiai ir vidiniai organai. Ši konstrukcija prisitaiko prie vaiko, bes turi kelias padėtis, ji sukonstruota taip, kad vaiko viršutinei kūno daliai būtų daugiau vietos ir jis nesijaustų suvaržytas. Ši technologija užtikrina maksimalų saugumą ypatingai priekinio smūgio metu, lyginant su penkių taškų saugos diržų sistemomis.
Ši sėdynė auga kartu su vaiku, todėl ją galima naudoti net 11 metų ir būti užtikrintiems, kad Jūsų vaikas yra maksimaliai apsaugotas kelionių metu.


Kėdutėje yra integruota L.S.P. sistema, kuri suteikia apsaugą nuo šoninio smūgio. Ši konstrukcija sugeria didžiąją dalį smūgio jėgų, apsaugo mažylio galvą ir pečius. Tuo pačiu metu kūno kinetinė energija, kurią sukelia smūgis, ji absorbuojame labai ankstyvoje stadijoje ir vaiko galva greitai nukreipiama į saugią padėtį.
Kėdutė turi ISOFIX CONNECT sistemą, kuri tik padidina jos saugumą ir stabilumą.

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas
Vertinimas

Apmokėti už prekes galite šiais būdais:

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTE - atsiskaityti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

PAVEDIMU - atsiskaitant bankiniu pavedimu, apmokėjimas atliekamas prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės, ar bet kuriame banko skyriuje.

GRYNAISIAIS - atsiskaitoma prekes pristačiusiam kurjeriui.  Galioja tik užsakant prekes iš sandėlio, užsakomoms prekėms ši paslauga neteikiama.

LIZINGU - Jūs galite pirkti prekes išsimokėtinai neišeidami iš namų. Prekes galite įsigyti išsimokėtinai pasirinkdam: SB lizingu arba MOKILIZINGU.

PAYPAL - dėl šio atsiskaitymo būdo prekės kaina gali pakilti nuo 4% iki 8%.

Teirautis prekės
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida

Panašios prekės