Autokėdutė KIDDY PHOENIXFIX 3 NEW (9-18 kg) su isofix

279€

Autokėdutė KIDDY PHOENIXFIX 3 NEW (9-18 kg) su isofix

279€

Pristatymo terminas: Išparduota

Prekės kodas:

(0)

Saugus pirkimas

Garantuojame saugų
ir patikimą apsipirkimą.
Mes gerbiame jūsų privatumą
ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Pristatymas į namus

Garantuojame greitą  ir patikimą pristatymą 
iki namų  ar darbovietės.

Pinigų grąžinimas

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės informacija
Atsiliepimai (0)
Atsiskaitymo būdai
Teirautis prekės

 

Viską lemia saugumas!   

Novatoriška. Šiuolaikinė. Patogi.

Phoenixfix 3 visa tai apjungia vienoje vaikiškoje kėdutėje. Tačiau tėvai nori daugiau. Jie nori savo vaikui saugumo ir apsaugos. Saugumas yra KIDDY produktų filosofijos kertinis akmuo, o Phoenixfix 3 tuo ir pasižymi. Optimizuoti profilio kontūrai, aukštos kokybės medžiagų naudojimas ir originalus Kiddy saugos staliukas suteikia vaikui geriausią įmanomą apsaugą.

 

 

 

 

PHOENIXFIX 3 - automobilinė kėdutė patvirtinta patvirtinta kaip tinkama naudoti orlaiviuose!

 

 

 

 

 

 

Kiddy smūgio sugėrėjas

Unikalus saugos komponentas, KIDDY amortizatorius (KSA) sugeria dalį smūgio energijos, tenkančios 3 taškų saugos diržui, ir taip apsaugo jūsų vaiką nuo didelių apkrovų. Kiddy amortizatorius buvo patobulintas naudojant labiau absorbuojančiąs medžiagas, esant reikalui suteiks dar didesnę energijos absorbciją.

 

 

 

 

 

 

 

Nauja šoninio smūgio apsauga

Sėdynės kontūrai buvo optimizuoti naudojant aukštos kokybės medžiagą Honey Comb V2, užtikrinančią puikią apsaugą nuo šoninių smūgių. Vaiko galva ir pečių sritys turi puikią apsaugą avarijos atveju. Tuo pačiu vaikui matomumas į šonus ribojamas minimaliai, jis gali laisvai dairytis pro langus.

 

 

 

 

Naujasis saugos staliukas

 

Kiddy saugos staliuko korpusas pagamintas iš itin smūgių energiją sugeriančių aukšto efektyvumo medžiagų. Jis nukreipia priekinio smūgio metu veikiančias jėgas į saugos staliuką ir jas sugeria. Išvengiama staigaus jėgų poveikio galvos ir kaklo srityse. Priimkite teisingą sprendimą: įsodinkite vaiką į Phoenixfix 3 ir automobilio diržu tvirtai pritvirtinkite saugos staliuką. Štai kaip lengvai vaikas tampa saugus.

 

Tinka transporto priemonėms tiek turinčioms ISOFIX tvirtinimą, tiek ir neturinčioms

PHOENIXFIX 3 automobilyje tvirtinasi paprastai, naudojant automobilio saugos diržus arba gali būti montuojama su papildoma ISOFIX saugumo sistema. Su naujomis praktiškomis  K-Fix+ sistemos jungtimis tvirtinimas yra itin greitas ir paprastas.

K-Fix+ jungtys turi patogų įtraukimo mechanizmą, kuris leidžia kėdutę lengvai perkelti į kitą transporto priemonę, nepriklausomai nuo to ar ji turi ISOFIX sistemą, ar ne. Ši automobilinė kėdutė yra itin lengva – papildomam Jūsų patogumui.

Naujos K-Fix+ jungtys esančios automobilinėje kedutėje PHOENIXFIX 3 dabar turi šoninį manevringumą. Ši naujovė leidžia kėdutę perkelti į šoną. Ši technologija leis ne tik padidinti patogumą įlipant į transporto priemonę, bet ir leis PHOENIXFIX 3 judėti viduje šoninio susidūrimo atveju, tokiu būdu suteikiant Jūsų vaikui dar daugiau saugumo.

Be to naujosios K-Fix+ jungtys suteikia didesnį atsilošimo kampą, taigi ilgesnių kelionių metu būsite užtikrinti, jog Jūsų vaikas keliauja pačioje patogiausioje sėdėjimo pozicijoje.

 

Vaikiška kėdutė, kuri auga kartu su Jūsų vaiku!

Iki trejų metukų amžiaus Jūsų vaikas paaugs vidutiniškai apie 30 centimetrų. PHOENIXFIX 3 yra tam pasiruošusi! Kojų atrama, kėdutės pagalvėlės ir galvos atrama reguliuojasi siekiant užtikrinti taisyklingą, saugią bei patogią vaiko padėtį kėdutėje per visą jos naudojimo laikotarpį.

 

Naujos kėdutės medžiagos ir pagalvėlės

Jūsų vaikas ne tik saugus, bet ir aukščiau sėdi naujojoje PHOENIXFIX 3 automobilinėje kėdutėje. Kėdutė yra paminkštinta ir 5 cm platesnė – tai suteikia vaikui daugiau erdvės ir patogumo. PHOENIXFIX 3 papildomai turi patogią sėdynės pagalvėlę, kuri pritaikyta vaikams nuo 9 iki 18 mėnesių. Kuomet Jūsų vaikas paauga – pagalvėlę galima išimti ir suteikti vaikui dar daugiau laisvos vietos.

 

4 pozicijų kojų atrama

4 pozicijų kojų atrama užtikrina, jog vaikas patogiai sėdi kėdutėje visą laiką, nesvarbu kokio amžiaus jis būtų.

 

Reguliuojama 5 pozicijų galvos atrama

PHOENIXFIX 3 su savo reguliuojama galvos atrama auga kartu su Jūsų vaiku. Naudojant 5 aukščio pozicijas vaikas visuomet jausis patogiai ir saugiai.

3D kilpinis audinys

Šis patogus kilpinis audinys buvo integruotas į atlošą, sėdynės paviršių, smūgio apsaugas ir kėdutės pagalvėles. Kvėpuojanti medžiaga leidžia cirkuliuoti orui aplink vaiką ir užtikrina, kad net esant aukštai oro temperatūrai vaikas nesijaus perkaitęs. Kėdutės medžiaga yra taip pat praktiška! Užvalkaliukas gali būti lengvai nuimamas ir skalbiamas 30°C temperatūroje.

 

 

 

 

 

 

 

Prekės duomenys:

Grupė I (9-18 kg) Nuo 9 mėnesių iki apytiksliai 4 metų.

Ar norite paties geriauisio savo vaikui? Norite patogiausios ir saugiausios automobilinės kėdutės, kuri buvo sukurta iki šiol? Štai – PHOENIXFIX 3! Su patobulintomis smūgio apsaugomis ir šoninio smūgio apsaugos funkcijomis PHOENIXFIX 3 atitinka naujausius ir griežčiausius saugumo standartus. Aukštesnė sėdimosios vietos pozicija, orui laidūs audiniai ir puiki sėdynė užtikrina maksimalų patogumą bei didesnį prisitaikymą augant Jūsų vaikui! Mažylis tai tikrai įvertins ilgų kelionių metu!

 

Ši prekė buvo suprojektuota ir pagaminta Vokietijoje.

 

 

 

Ar ši automobilinė kėdutė tinka mano transporto priemonei?

PHOENIXFIX 3 vaikiška automobilinė kėdutė tinka daugumai transporto priemonių. Kėdutė lengvai įdedama į transporto priemonę ir prisegama saugos diržu, taip užtikrinant aukštą saugumo lygį Jūsų vaikui.

 

 

Spalva ir dizainas

Vaikai mėgsta spalvas! Jie labai anksti išsirenka savo mėsgtamiausias. Kuri spalva iš mūsų spalvų gamos patinka Jūsų vaikui labiausiai? Ar kėdutės spalvą rinks tėveliai, ar tai bus mažylio sprendimas?

Pasirinkus ryškią spalvą ji ne tik praskaidrins kiekvieną dieną, bet taip pat ir užtikrins, jog Jūsų vaiko automobilinė kėdutė bus lengvai pastebima per langą avarijos atveju bei užtikrins greitesnį vaiko gelbėjimą.

 

YPATYBĖS:

 

Skirta

Grupė - 1

Vaiko amžius - nuo apytiksliai 9 mėnesių iki 4 metukų

Vaiko svoris - nuo 9 iki 18 kg

Patvirtinta standartu  ECE-R44/04 (9 Priedas)

Kėdutės svoris – 6.6 kg

Išoriniai automobilinės kėdutės matmenys

Aukštis: 60-68 cm

Plotis: 53 cm

Gylis: 45-50 cm

Vidiniai automobilinės kėdutės matmenys

Plotis galvos srityje: 18 cm

Plotis pečių srityje: 29 cm

Plotis klubų srityje: 30 cm

Nugaros atramos aukštis: 57-65 cm

Sėdynės gylis: 37-42 cm

Atlošimo kampas – reguliuojamos nuo 90° iki 115° (priklauso nuo transporto priemonės tipo);

Padėtis automobilyje – tvirtinama važiavimo kryptimi;

Vaiko tvirtinimas – su apsauginiu staliuku ir automobilinio 3 taškų saugos diržu 

Gali būti naudojama orlaiviuose

Papildomai galite įsigyti:

BECOOL vasarinį užklotėlį automobilinei kėdutei;

ISOFIX tvirtinimo kreipiančiasias.

 

Dėmesio! Mūsų parduotuvėje įsigysite tik originalius Kiddy produktus. Kiddy prekės tiekiamos aukščiausios kokybės.
Suteikiama įgaliotų techninės priežiūros atstovų 36mėn. garantija.

Pirkėjų įvertinimai

0 / 5

(0 Atsiliepimai)

Pasirinkti filtravimą

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)
Tik vartotojai, įsigiję produktą, gali palikti atsiliepimą

Kol kas atsiliepimų nėra

Apmokėti už prekes galite šiais būdais:

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTE - atsiskaityti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

PAVEDIMU - atsiskaitant bankiniu pavedimu, apmokėjimas atliekamas prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės, ar bet kuriame banko skyriuje.

GRYNAISIAIS - atsiskaitoma prekes pristačiusiam kurjeriui.  Galioja tik užsakant prekes iš sandėlio, užsakomoms prekėms ši paslauga neteikiama.

LIZINGU - Jūs galite pirkti prekes išsimokėtinai neišeidami iš namų. Prekes galite įsigyti išsimokėtinai pasirinkdam: SB lizingu arba MOKILIZINGU.

PAYPAL - dėl šio atsiskaitymo būdo prekės kaina gali pakilti nuo 4% iki 8%.

Teirautis prekės
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida

Panašios prekės