Nemokamas pristatymas perkant už 80 EUR ir daugiau! 
Autokėdutė CYBEX SOLUTION Z-FIX 15-36 kg

379€

Autokėdutė CYBEX SOLUTION Z-FIX 15-36 kg

379€

Pristatymo terminas: 5-14 d.d

Prekės kodas:

(0)

Saugus pirkimas

Garantuojame saugų
ir patikimą apsipirkimą.
Mes gerbiame jūsų privatumą
ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Pristatymas į namus

Garantuojame greitą  ir patikimą pristatymą 
iki namų  ar darbovietės.

Pinigų grąžinimas

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės informacija
Atsiliepimai (0)
Atsiskaitymo būdai
Teirautis prekės

CYBEX SOLUTION Z-FIX - saugiausias visų laikų sprendimas! 


SKIRTA: vaikams apytiksliai nuo 3 iki 12 metų;

VAIKO SVORIS: nuo 15 iki 36 kg;

AMŽIAUS GRUPĖ: 2/3;

ILGIS/PLOTIS/ AUKŠTIS: 405/530/625 mm;

KĖDUTĖS SVORIS: 7.2 kg;

SKALBIMAS: užvalkaliukai gali būti skalbiami 30° vandenyje;


CYBEX SOLUTION Z-FIX apima sėkmingą, ilgametę patirtį gaminant automobilines kėdutes 2/3 vaikų amžiaus grupei, pasitelkiant naujausias medžiagas bei saugos reikalavimus ir CYBEX PLATINUM kolekcijos dizainą. 

 • Optimizuota galvos atrama (patentuota);
 • Automatinis aukščio ir pločio reguliavimas (12 padėčių);
 • Optimizuota linijinė apsauga nuo šoninio smūgio (L.S.P SYSTEM PLUS);
 • ISOFIX tvirtinimo sistema;
 • Oro vėdinimo sistema. 
   

Patentuota atsilenkianti galvos atrama apsaugo vaiką nuo pavojaus miego metu, o optimizuota linijinė apsauga nuo šoninio smūgio (L.S.P SYSTEM PLUS) užtikrina aukščiausią saugumą ir patogumą. Naujas automatinis aukščio ir pločio reguliavimas leidžia lanksčiai ir optimaliai pritaikyti autokėdutę vaiko dydžiui. Nauja oro ventiliacijos sistema garantuoja patogią sėdynės temperatūrą net karštomis dienomis.  

PATENTUOTA GALVOS ATRAMA

Optimizuotas galvos atlošo atsilenkimas neleidžia vaiko galvai kristi į priekį miegant - galva aktyviai nukreipta į saugią padėtį. Tiesiog nepakeičiamas SOLUTION autokėdučių saugumo elementas - 3 padėtimis atsilenkianti galvos atrama. Dėl šio reguliavimo vaiko galva yra pasvirusi atgal. Jautri vaiko galvos ir kaklo sritis yra apsaugotos nuo šoninių smūgių - nes galva lieka autokėdutės saugos zonoje, sukurtoje iš galvos ir šoninių apsaugų. Be to, pasyvaus saugumo pagerinimui - patentuota galvos atrama užtikrina patogią miegui padėtį. 

AUTOMATINIS AUKŠČIO IR PLOČIO REGULIAVIMAS - autokėdutė auga kartu su vaiku

Dauguma vaikų pasiekia 55% bendro savo ūgio būdami 3 metukų, ir 89% bendro savo ūgio būdami 12. Šio tyrimo rezultaų visurkis rodo, jog vaikai vidutiniškai paauga apie 60 cm automobilinės kėdutės naudojimo laikotarpiu. Kad būtų užtikrinta kuo geresnė apsauga ir patogumas, autokėdutėje integruota pločio ir aukščio reguliavimo sistema - nauja saugumo funkcija lanksčiam ir optimizuotam autokėdutės prisitaikymui prie vaiko dydžio. Su "vienos rankos" mechanizmų ir 12 reguliavimo padėčių - kėdutės aukštis ir plotis reguliuojami vienu metu. Autokėdutė gali "paaugti" 8 cm į plotį ir 20 cm į aukštį. Vaikas visada išlieka optimalioje galvos ir pečių apsaugos zonoje iki pat autokėdutės naudojimo pabaigos. 


  

ORO VENTILIACIJOS SISTEMA

Oro ventiliacijos sistema užtirkiną patogią kėdutės temperatūrą net karštomis dienomis. Per sėdynės ir atlošo komponentus eina ventiliacinių takelių tinklelis. Oras gali judėti per ventiliacines angas autokėdutės priekyje ir po kėdutės užvalkaliuku. Tai užtikrina patogią sėdėjimo temperatūrą netkarštomis dienomis.

 

  

L.S.P. SYSTEM PLUS

Optimizuota linijinė apsauga nuo šoninio smūgio labai ankstyvoje stadijoje absorbuoja smūgio energiją. Naujasis pločio reguliavimas veikia kartu su L.S.P SYSTEM PLUS, todėl šoninio smūgio susidūrimo jėgą sistemingai mažina papildomos apsaugos, taip pat gerai kaip pečių ir galvos sritis. Tuo pačiu metu kūno kinetinė energija, susidariusi dėl nelaimingo atsuitikimo, absorbuojama labai ankstyvoje stadijoje, o galva aktyviai nukreipiama į saugią padėtį. 

ISOFIX JUNGTYS - daugiau saugumo ir stabilumo

ISOFIX tvirtinimo sistema užtikrina didesnį saugumą ir stabilumą bei turi lengvą vieno paspaudimo montavimą. Automobilinės kėdutės jungtys tiesiog pritvirtinamos prie transporto priemonės ISOFIX tvirtinimo taškų. ISOFIX jungtis gali sulankstyti, tad kėdutė tinka ir automobiliams neturintiems ISOFIX jungčių. 

Dėmesio! Mūsų parduotuvėje įsigysite tik originalius CYBEX produktus. CYBEX prekės tiekiamos aukščiausios kokybės.
Suteikiama įgaliotų techninės priežiūros atstovų 24 mėn. garantija.

Pirkėjų įvertinimai

0 / 5

(0 Atsiliepimai)

Pasirinkti filtravimą

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)
Tik vartotojai, įsigiję produktą, gali palikti atsiliepimą

Kol kas atsiliepimų nėra

Apmokėti už prekes galite šiais būdais:

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTE - atsiskaityti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

PAVEDIMU - atsiskaitant bankiniu pavedimu, apmokėjimas atliekamas prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės, ar bet kuriame banko skyriuje.

GRYNAISIAIS - atsiskaitoma prekes pristačiusiam kurjeriui.  Galioja tik užsakant prekes iš sandėlio, užsakomoms prekėms ši paslauga neteikiama.

LIZINGU - Jūs galite pirkti prekes išsimokėtinai neišeidami iš namų. Prekes galite įsigyti išsimokėtinai pasirinkdam: SB lizingu arba MOKILIZINGU.

PAYPAL - dėl šio atsiskaitymo būdo prekės kaina gali pakilti nuo 4% iki 8%.

Teirautis prekės
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida

Panašios prekės