Autokėdutė CONCORD TRANSFORMER XT 15-36 kg

318€

Autokėdutė CONCORD TRANSFORMER XT 15-36 kg

318€

Pristatymo terminas: Išparduota

Prekės kodas:

Saugus pirkimas

Garantuojame saugų
ir patikimą apsipirkimą.
Mes gerbiame jūsų privatumą
ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Pristatymas į namus

Garantuojame greitą  ir patikimą pristatymą 
iki namų  ar darbovietės.

Pinigų grąžinimas

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės informacija
Atsiliepimai (0)
Atsiskaitymo būdai
Teirautis prekės

  Logo---Concord.gif 

 

  Keliaukite saugiai ir patogiai!

Autokėdutė Concord Transformer XT pasižymi nauju dizainu ir puikiu saugumu. Kompaktiška, uždaro korpuso forma puikiai apsaugo vaiką.

Concord Transformer XT 

 SilladeAuto-CONCORD-TransformerXT-Colore

Concord Transformer XT autokėdutė suteiks jūsų vaikuiaukščiausio lygio saugumą ir komfortą, todėl kelionės su šeima bus malonios.

Ši aukščiausios klasės autokėdutė yra populiariausia tarp tėvų, kurie nori jaustis užtikrinti, kad jų vaikas važiuos kuogeriausiai apsaugotas ir, visų pirma, specialiaipagamintoje kėdutėje važiuos patogiai ir atsipalaidavęs.

Transformer XT turi ištraukiamą ISOFIX tvirtinimą, kurispalaipsniui išlenda vienu mygtuko paspaudimu. ISOFIXjungtys yra sustiprintos pneumatiniais stūmokliais, kad absorbuoti smūgius ir sumažinti iki minimumo sužalojimo riziką vaikui.

Autokėdutę ISOFIX sistemos pagalba galima tvirtinti automobilyje visą jos naudojimo laiką grupėje 2 / 3, nuo 15 kg iki 12 metų vaiko amžiaus. Be to, ją galima tvirtinti tik 3 taškų saugos diržus automobiliuose, kuriuose nėra ISOFIX kilpų.

Concord apjungia paskiausius saugumo standartus su patraukliu dizainu, užtikrindamas vaikui patogią ir jaukią kelionę nepriklausomai nuo kūno sudėjimo.
Skirta vaikams 15-36 kg (3-12metų) II-III grupė.

Saugumas visų pirma!

Concord Transformer XT autokėdutė 2/3 amžiaus grupėje yra absoliutus lyderis. Ji apjungia visas Transformer modelių funkcionalumo ir tvirtumo savybes, plačiai pripažinųo ir gavusių daugybę tarptautinių apdovanojimų už jų saugumą, komfortą ir kokybės / kainos santykį. 

Autokėdutė Concord transformer XT pasižymi ne tik aukšta kokybe, bet ir itin gerais saugumo testuotojų įvertinimais, pelniusi daugybė apdovanojimų, rekomenduojama ekspertų.

6.jpg

 Tai pirmoji pasaulyje autokėdutė su pado technologija AIRLOCK.Aukštis, plotis, bei miego padėtis reguliuojama pneumatinės sistemos pagalba, vieno mygtuko paspaudimu lengvai, švelniai.

 Tinkama tvirtinti ir diržais, ir ISOFIX

Isofix%20jungtis%20d(1).jpgConcord Transformer XT autokėdutę idealiai galima perdėti iš vieno automobilio į kitą. Taip pat nenaudojant ISOFIX sistemos, šią autokėdutę transporto priemonėje galima tvirtinti 3 taškų saugos diržais. Ši autokėdutė yra labai "lanksti", ją optimaliai įtvirtinsite daugelio markių automobiliuose.

ISOFIX sistemos būdu pritvirtinta Concord Transformer XT autokėdutė tiesiogiai prie automobilio kėbulo suteikia optimalų apsaugos lygį. Reikiamo ilgio ISOFIX jungtys yra labai elegantiškai ištraukiamos  pneumatinio stūmoklio pagalba.

ISOFIX sistema suteikia autokėdutei papildomą stabilumą bet kokiose aplinkybėse kelionės metu: vairuojant mieste, žiedinėse sankryžose, vingiuotuose keliuose, ar kraštutiniais atvejais susidūrimo metu.

 Isofix%20horizontal.jpg

 Autokėdutės aukštis ir plotis reguliuojamas vienu metu (viena ranka)

TransformerXT_Features.jpg

Concord automobilinės kėdutės yra skirtos palengvinti gyvenimą tėvams, kad šeimos kelionės būtų pilnos malonių akimirkų.

 Concord naudoja tik aukštos kokybės medžiagas, siekdami užtikrinti komfortą vaikui. Autokėdutę įmontuoti ir išimti galima per kelias sekundes, nes ji patogiai reguliuojama, be to yra lengva. Jos nedidelis svoris leidžia tiek mamoms, tiek seneliams be problemų įmontuoti ant savo automobilio sėdynės, nepriklausomai kas vairuos automobilį. 

Be to, Concord Transformer XT turi unikalų reguliavimo mechanizmą- vienos rankos pagalba galima vienu metu keisti autokėdutės aukštį ir plotį.

Sistema TWIN FIX leidžia autokėdutę patikimai fiksuoti automobilyje su įrengta tvirtinimo sistema isofix.

 Sistema Variosize – vienu metu reguliuojama galvos apsaugos aukštis, o taip pat pečių apsaugos aukštis ir plotis.

Poilsio padėtis

 concord_transformer_xt_ajust_recline%202Niekada nebuvo taip lengva reguliuoti autokėdutės, kad vaikas galėtų kelionės metu miegoti. Concord Transformer XT turi išskirtinę Procomfort technologiją, kuri leidžia reguliuoti atlošo kampą vieno mygtuko paspaudimu. Autokėdutės korpuse yra integruota pneumatinių cilindrų sistema, kurios pagalba pastumiate sėdimą dalį į priekį arba atgal, priklausomai kokioje pozicijoje norite vežti vaiką. Visa tai daroma labai elegantiška ir patogiai, nežadinant vaiko, o tiesiog paspaudžiant mygtuką.

Reikėtų atminti, kad kai tik įmanoma, vaiką reikia vežti kiek galima vertikalioje padėtyje, nes tai yra saugesnė pozicija avarijos atveju. Tačiau šiuo atveju, kai vaikas miega, galite būti tikri dėl Concord Transformer XT poilsio padėties, ji turi visas garantijas, nes bandymai buvo atlikti ir šioje padėtyje. 

Pneumatinė pakėlimo sistema

concord_transformer_t_variosize_ajustes_Autokėdutė Concord Transformer XT turi pačią patikimiausią tvirtinimo sistemą ISOFIX, kurios pagalba autokėdutę galima lengvai montuoti transporto priemonėje. Joje įrengta speciali pneumatinio stūmoklio sistema VARIOSIZE, kuri Jums leis lengvai palaipsniui didinti autokėdutės aukštį ir plotį augant jūsų vaikui. Variosize sistemos pagalba pasieksite idealią ergonomišką sėdynės formą vaikui nuo 3 iki 12 metų, kas suteiks optimalią apsaugą kelionės metu. Concord Transformer XT autokėdutė suteikia vaikui aukšto lygio apsaugą dviejų sluoksnių karkaso dėka.

VARIOSIZE sistema taip pat sustiprina autokėdutės saugumą šiomis 2 papildomomis unikaliomis savybėmis:

Nelaimingo atsitikimo atveju "Isofix" tvirtinimo sistema atsakinga už pirmųjų smūgio bangų, pavojingų vaikui, jėgų išsklaidymą. Kadangi jungtys yra fiziškai integruotos su pneumatiniais stūmokliais, sistema apsaugo vaiką nuo ekstremalių sukrėtimų, stumia kėdę kontroliuojamu būdu, kad būtų išvengta bet kokios sužalojimo rizikos.

Be to, automobilio avarijos metu, autokėdutės nustatytas nugaros aukštis išliks net kraštutinėmis sąlygomis, palaikant vaiko galvą visada saugioje srityje.

Dviguba apsauga nuo šoninio smūgio

Concord%20tr%20xt%20galvos_sritis.jpgAnkstyvo amžiaus vaikų galvos, kaklo ir pečių sritys yra ypač pažeidžiamos, nes galva vis dar sąlyginai yra gana sunki, palyginti su likusia kūno dalimi. Šis pažeidžiamumas dar žymiai padidėja, jeigu jie patirs šoninį smūgį. 

Concord įgyvendino išbandytus sprendimus, padedančius išvengti sužalojimų nuo šoninių smūgių. Dėl šios priežasties Concord autokėdutės korpuso gamybai naudoja pažangiausias smūgiams atsparias medžiagas, kurios apsaugo galvą ir pečių sritis šoninių susidūrimų atvejais. 

Šis dizainas yra Concord įmonės mokslinių tyrimų ir techninių naujovių rezultatas, ir remiasi medžiagų suderinamumo principu. Pagamintas be siūlių dvigubas korpuso sluoksnis sušvelnina vaiko galvos smūgio jėgą avarijos metu.

 Kitas didelis Concord Transformer XT šoninės apsaugos sistemos privalumas yra tai, kad ji sumažina galvos, kaklo ir pečių sužalojimo riziką, nesumažinant šoninio matomumo lygio vaikui. 

Automatiniai pečio diržo laikikliai

 concord_transformer_t_guia_cinturon_autoŠi autokėdutė turi ISOFIX jungtis ir yra skirta 2/3amžiaus grupės vaikams, ją galima tvirtinti automobilyje prie jame esančios ISOFIX tvirtinimo sistemos. Tačiau vis tiek yra būtina vaiką pritvirtinti automobilio saugos diržu. Dėl šios priežasties į autokėdutę yra integruoti diržo vadovai, kurie užtikrina vaikui tinkamą pečio ir juosmens saugos diržų vietą.

 Vaikui augant, kėdutė "auga" kartu su juo ir užtikrina, kad diržas bus tinkamai prigludęs visą laiką. Taigi, tai sumažina riziką netinkamai uždėti saugos diržus, kurių netinkamas naudojimas gali sukelti sunkius sužalojimus ar vidinių organų pažeidimus, ar smaugimą avarijos atveju.

 Norėdami įdėti pečio diržą, tiesiog paspauskite mygtuką, prakiškite diržą ir diržas automatiškai užsidarys, taip išvengsite smaugimo rizikos dėl neteisingo diržo tvirtinimo. Nuimti saugos diržus dabar yra greičiau ir paprasčiau nei kada nors anksčiau: tereikia paspausti mygtuką ir ištraukti pečio diržą. 

Patogūs Trizone tipo užvalkalai

 Autokėdutės užvalkalo dizaine panaudota firminė idėja Concord trizone - kiekviename jo skyriuje naudojama tinkamiausia medžiaga, todėl vaikas važiuos tikrai patogiai. Sąlyčio zonoje su vaiko galva naudojama medžiaga yra minkštesnė. Užvalkalo nugarėlė ir sėdima dalis pagaminta iš orui laidžios medžiagos ir tinka net jautriai vaiko odai.

Išorinės autokėdutės dalys, labiausiai jautrios nepalankiems poveikiams, yra pagamintos iš tvirtos medžiagos, kurią lengva valyti drėgnu audiniu.

 Visi audiniai, naudojami Concord autokėdutėse, atitinka aukščiausius kokybės standartus. Jie yra atsparūs išblukimui nuo ilgalaikio ultravioletinių spindulių poveikio bei atsparūs abrazyviniams procesams. Visais atvejais audiniai yra laidus orui, patogūs ir lengvai valomi. Užvalkalus galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje

 CONCORD kokybe galite pasitikėti!

EC_300.jpgNesvarbu, plastiko ar tekstilės medžiagos- visos naudojamos medžiagos mūsų CONCORD produktuose užtikrina aukštą kokybę. Jos kruopščiai atrinktos ir patikrintos pagal EB 300 standarto reikalavimus. Nepriekaištingos kokybės medžiagas patvirtina šis ženklas.

 Concord Transformer XT pagaminta naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas, ir užtikrina, kad nėra toksinių medžiagų arba teršalų. Vokietijos Stiftung Warentest organizacija suteikė aukščiausios kokybės sertifikatą Concord gamintojo autokėdutėms. 

Concord Transformer XT techninė informacija 

 CTXT_%20matmenys.jpg 

Concord Transformer XT pagrindinės savybės

1. Patogi sėdima dalis;
2. Vienu metu mygtuko pagalba palaipsniui reguliuojamas galvos atramos aukštis ir pečių apsaugos aukštis ir plotis;
3. Atlošo kampo reguliavimas su vienu mygtuku;
4. ISOFIX jungtys prailginamos vieno mygtuko paspaudimu;
5. lengvas diržų uždėjimas užsifiksavimo dėka;
6. Ergonomiški Trizone tipo apmušalai: atsparūs susidėvėjimui, patogūs, laidūs orui ir ilgaamžiai;
7. Mikšti ir švelnūs porankiai. 

 

 

Dėmesio! Mūsų parduotuvėje įsigysite tik originalius Concord produktus. Concord  prekės tiekiamos aukščiausios kokybės.
Suteikiama įgaliotų techninės priežiūros atstovų 24 mėn. garantija.

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas
Vertinimas

Apmokėti už prekes galite šiais būdais:

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTE - atsiskaityti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

PAVEDIMU - atsiskaitant bankiniu pavedimu, apmokėjimas atliekamas prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės, ar bet kuriame banko skyriuje.

GRYNAISIAIS - atsiskaitoma prekes pristačiusiam kurjeriui.  Galioja tik užsakant prekes iš sandėlio, užsakomoms prekėms ši paslauga neteikiama.

LIZINGU - Jūs galite pirkti prekes išsimokėtinai neišeidami iš namų. Prekes galite įsigyti išsimokėtinai pasirinkdam: SB lizingu arba MOKILIZINGU.

PAYPAL - dėl šio atsiskaitymo būdo prekės kaina gali pakilti nuo 4% iki 8%.

Teirautis prekės
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida

Panašios prekės