Automobilinė kėdutė CYBEX SIRONA 0-18 kg

499€

Automobilinė kėdutė CYBEX SIRONA 0-18 kg

499€

Pristatymo terminas: 14 d.

Prekės kodas:

Saugus pirkimas

Garantuojame saugų
ir patikimą apsipirkimą.
Mes gerbiame jūsų privatumą
ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Pristatymas į namus

Garantuojame greitą  ir patikimą pristatymą 
į namus ar darbovietę.

Pinigų grąžinimas

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės informacija
Atsiliepimai (0)
Atsiskaitymo būdai
Teirautis prekės

Skirta:  

Amžiaus grupė: 0+/1 

Vaiko amžius - nuo gimimo iki apytiksliai 4 metukų.

Kėdutės svoris - 15 kg

Ilgus/plotis/aukštis - 680, 440, 635 mm

Patvirtinta - ECE R44/04, Gr. 0+/1

Reguliuojamo aukščio galvos atrama (11 pozicijų);

Guldymas viena ranka ( 7 pozicijos važiuojant prieš važiavimo kryptį);

Guldymas viena ranka (5 pozicijos važiuojant automobilio važiavimo kryptimi). 

 

YPATYBĖS:

Tvirtinama prieš automobilio važiavimo kryptį (maždaug iki 4 metukų)

Galima montuoti automobilio važiavimo kryptimi (veidu į kelią) su saugos pagalve (9-18 kg)

Priklausomai nuo kai kurių vaikų ūgio bei sudėjimo, jiems gali trūkti erdvės autokėdutėje važiuojant nugara į kelią. Tokiu atveju CYBEX Sirona gali būti naudojama su saugos pagalve kaip 9-18 kg autokėdutė važiavimui veidu į važiavimo kryptį (maždaug nuo 9 mėn. iki 4 metų).

360° sukimasis, lengvas vaiko sodinimas - išmanus pasukimo mechanizmas leidžia lengvai keisti pozicijas, neišimant automobilinės kėdutės  (iš prieš važiavimo kryptį į veidu važiavimo kryptimi). Vaiko sodinimas ir išėmimas taip pat paprastas - tai atliksite vienu kliktelėjimu pasukant kėdutę į durelių pusę.

ISOFIX tvirtinimas vienu judesiu -  tiek pozicijoje veidu į kelią, tiek priešingai, garantuoja didesnį saugumą ir lengvą tvirtinimą. 

Sirona tvirtinama naudojant automobilio ISOFIX jungtis, jai nereikia jokio papildomo segimo. Priekinis ramstis padeda sugerti smūgio jėgą priekinio susidūrimo atveju, bei suteikia papildomo stabilumo. Šis tvirtinimo būdas optimizuoja saugumo efektą ir sumažina tvirtinimo klaidų riziką.

Inovatyvi technologija "kėdutė-važiuoklė" sukuria tiesioginę jungtį tarp važiuoklės ir autokėdutės. Autoįvykio atveju, smūgio jėga perduodama tiesiogiai važiuoklei, kuri tuo pat metu aktyvuoja automobilio ir autokėdutės saugumo savybes, paskirstant smūgio jėgas ankstyvojoje autoįvykio stadijoje. Patentuota.

Teleskopinė Šoninių Smūgių Apsauga (L.S.P. System) -  autoįvykio metu sugeria šoninio susidūrimo energiją labai ankstyvoje stadijoje.

Nepriklausomai nuo to, ar kėdutė pritvirtinta veidu ar nugara kelio krypčiai, CYBEX SIRONA autokėdutės Šoninio Smūgio Apsauga padidina saugumo lygį šoninio smūgio atveju. L.S.P. Sistema gali būti reguliuojama individualiai, pagal padėtį automobilyje ar sėdynės tipą ir absorbuoja šoninio smūgio energiją sąveikaudama su galvos bei pečių apsaugomis.

Reguliuojama saugos pagalvė su A.R.T. Technologija išmaniai sumažina sunkių kaklo sužalojimų riziką nesuvaržydama vaiko. Integruotos segimo sistemos dėka, daugiau nebereikia saugos pagalvės segti atskirai.

Pozicijoje veidu į kelionės kryptį vaikas saugomas reguliuojamos saugos pagalvės. Ji veikia taip pat kaip saugos oro pagalvė, kuri visu savo paviršiumi sugeria smūgio energiją. Lyginant su panašiomis autokėdutėmis, turinčiomis vidinius 5 taškų saugos diržus, šioje kėdutėje žymiai stipriau sumažinama sunkių kaklo sužeidimų rizika. Dar daugiau - Aktyvaus Atsako Technologija (A.R.T.) smūgio metu užtikrina, kad vaikas liktų kėdutės saugos zonoje. Naujos integruotos segimo sistemos dėka saugos pagalvės nebereikia atskirai segti automobilio saugos diržu.

 

Prieš automobilio važiavimo kryptį tvirtinama automobilinė kėdutė daugiau nei 80% sumažina galvos traumų tikimybę lyginant su tos pačios kategorijos automobilinėmis kėdutėmis, nukreiptomis važiavimo kryptimi, su vidiniais diržais, nes SIRONA automobilinėje kėdutėje smūgio jėga paskirstoma tolygiai dideliame paviršiuje. (Remiantis Švedijos kelių ir transporto tyrimų instituto (VTI) tyrimo duomenimis (Raportas 489A, 2003)

 

Dėmesio! Mūsų parduotuvėje įsigysite tik originalius CYBEX produktus. CYBEX prekės tiekiamos aukščiausios kokybės.
Suteikiama įgaliotų techninės priežiūros atstovų 24 mėn. garantija.

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas
Vertinimas

Apmokėti už prekes galite šiais būdais:

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTE - atsiskaityti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

PAVEDIMU - atsiskaitant bankiniu pavedimu, apmokėjimas atliekamas prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės, ar bet kuriame banko skyriuje.

GRYNAISIAIS - atsiskaitoma prekes pristačiusiam kurjeriui.  Galioja tik užsakant prekes iš sandėlio, užsakomoms prekėms ši paslauga neteikiama.

LIZINGU - Jūs galite pirkti prekes išsimokėtinai neišeidami iš namų. Prekes galite įsigyti išsimokėtinai pasirinkdam: SB lizingu arba MOKILIZINGU.

PAYPAL - dėl šio atsiskaitymo būdo prekės kaina gali pakilti nuo 4% iki 8%.

Teirautis prekės
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida

Panašios prekės