Automobilinė kėdutė KIDDY EVOLUNA I-SIZE su ISOFIX padu nuo 0 iki 13 kg

445€

-34€

479€

Automobilinė kėdutė KIDDY EVOLUNA I-SIZE su ISOFIX padu nuo 0 iki 13 kg

445€

-34€

479€

Pristatymo terminas: Išparduota

Prekės kodas:

(0)

Saugus pirkimas

Garantuojame saugų
ir patikimą apsipirkimą.
Mes gerbiame jūsų privatumą
ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Pristatymas į namus

Garantuojame greitą  ir patikimą pristatymą 
iki namų  ar darbovietės.

Pinigų grąžinimas

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės informacija
Atsiliepimai (0)
Atsiskaitymo būdai
Teirautis prekės

 

                                             

Automobilinė kėdutė KIDDY EVOLUNA I-SIZE buvo patvirtinta kaip atitinkanti naujausius ECE R 129 (I- SIZE) saugumo standartus .Ši automobilinė kėdutė suteikia maksimalią apsaugą kūdikiams ir vaikams iki 15 mėnesių amžiaus. Pagaminta pasitelkiant šiuolaikines technologijas ne tik tam, jog apsaugotų vaiką smūgio atveju, bet ir tam, jog apsaugotų vaiko sveikatą ir sveiką vystymąsi. EVOLUNA I-SIZE siūlo visapusę vaiko apsaugą – dvigubai Jūsų ramybei užtikrinti.

EVOLUNA I-SIZE pirmoji pilnos gulimos padėties automobilinė kėdutė, išlaikiusi I-SIZE saugos standartų bandymus rezultatu 1.5 (labai gerai). Jūsų vaikas galės patogiai išsitiesti automobilinėje kėdutėje, atsuktoje į galinį automobilio stiklą, iki jam sueis 15 mėnesių amžiaus.

Kartu su EVOLUNA I-SIZE rinkinyje yra KIDDY IZOFIX bazė 2, užtikrinanti saugų ir patikimą kėdutės pritaikymą automobilyje. EVOLUNA I-SIZE gali būti perjungta į sveiką pilnai gulimą poziciją, kuri apsaugo kūdikio galvytę, kaklą ir kūnelį, taip pat išlaiko atvirus kvėpavimo takus. Be to, ši pilnai gulima pozicija palengvina deguonies įsisavinimą į kraują ir suteikia optimalią paramą kūdikio besivystančiam stuburui, kaklui ir nugarai. Pilnai gulima kėdutės pozicija gali būti naudojama automobilyje, ant vežimėlio rėmo ar ant žemės šalia Jūsų. Vyresnio amžiaus vaikams yra vertikali sėdėjimo padėtis, kuri leidžia vaikui sėdėti, kuomet jis yra pabudęs ir stebėti aplinkinį pasaulį.

EVOLUNA I-SIZE taip pat yra labai patogi kėdutė mažiesiems. Minkšti vidiniai užvalkaliukai ir galvos atrama išlaikys Jūsų kūdikį teisingoje važiavimo pozicijoje. Automobilinėje kėdutėje įrengti trijų taškų saugos diržai, turintys 5 pečių aukščio pozicijas, jog užtikrintų idealią atitiktį vaiko kūneliui. Kvėpuojanti grotuota bazė leidžia orui cirkuliuoti aplink vaiką, jog jam būtų šilta žiemą, bet vėsu vasarą. Didelis saulės gaubtas apsaugo vaiką nuo saulės ir vėjo. Tuo tarpu automobilinės kėdutės viduje įmontuotas apsauginis apvalkalas su sustiprinta šoninio smūgio apsauga ir galvos atrama, sugeriančios smūgio energiją.

Maksimalus saugumas, maksimalus patogumas ir tobula apsauga – viskas vienoje automobilinėje kėdutėje.

 

ECE R 129 (I-SIZE) saugos sertifikatas;   

Šoninio smūgio slopintuvas;

Pilnai gulima miego pozicija, naudojama automobilyje ir už jo ribų. Saugesnis, sveikesnis būdas kūdikiams keliauti.

Patogi sėdynė su minkštu naujagimio įdėklu, išlaikanti kūdikį saugų.

Didelis saulės gaubtas, apsaugantis kūdikį nuo saulės ir vėjo, sukuria jaukią aplinką poilsiui ir miegui.

Patentuota KIDDY pilnai gulimos pozicijos (KLF) technologija – puiki ergonomiška atrama Jūsų vaikui.

Smūgį absorbuojantis grotuotas rėmas, kuris leidžia orui cirkuliuoti, taip padedant reguliuoti temperatūrą.

Į komplektą įtraukta ISOFIX 2 bazė, kuri privalo būti naudojama kartu su EVOLUNA I-SIZE automobiliuose.

Kompaktiška. Tvirtinimui reikalinga tik viena automobilio sėdynė.

Galima su adapteriais montuoti prie daugybės vežimėlių rėmų, taip suformuojant kelionės sistemą. Naudokite savo automobilnę kėdutę kaip lopšį be jokių apribojimų. Gulėdamas kūdikis palaikys atvirus kvėpavimo takus – tai palengvins sveiką augimą.

Lengvai išimama ir įdedama į automobilį, skalbiami užvalkaliukai.

Aštuonios puikios spalvos – praskaidrinti kasdienybei.

Matmenys: 44 x 66 x 62 cm. Svoris – apie 4.9 kg.

 

KIDDY dirba kartu su LULLABY TRUST, siekiant užtikrinti saugesnį kūdikių miegą! 

2015 metų gegužės mėnesį KIDDY ir LULLABY TRUST pradėjo savo partnerystę, skatinami pagrindinių LULLABY TRUST konsultacijų, kaip sumažinti staigios kūdikių mirties sindromo riziką (SKMS). LULLABY TRUST – pirmaujanti labdaringa organizcija, skatinanti saugesnį kūdikių miegą, palaikanti nelaimės ištiktas šeimas ir didinanti švietimą apie staigios kūdikių mirties sindromo riziką.

KIDDY ir LULLABY TRUST dirba kartu siekdamos pabrėžti, kokia svarbi gulimoji padėtis yra kūdikių miegui. Atsižvelgiant į labdaringos organizacijos pagrindinius patarimus, KIDDY paaukojo 10 000 eurų LULLABY TRUST fondui, parduodant EVOLUNA I-SIZE su pilnai gulima padėtimi. Ši auka yra naudojama siekiant užtikrinti, jog nauji tėveliai sulauks pakankamai informacijos ir svarbių patarimų apie tai, kaip išlaikyti savo kūdikius saugius miego metu, taip pat remti netekties ištiktas šeimas.

Vyriausiasis pareigūnas Fransas Batesas iš LULLABY TRUST organizacijos sako: „Mes palaikome automobilinę kėdutę KIDDY EVOLUNA I-SIZE su pilnai gulima pozicija kūdikio miegui. Mūsų patarimas – saugiausia vieta, ant kurios kūdikis gali miegoti yra ant nugaros atskiroje lovelėje ar lopšyje.“

„Automobilinės kėdutės nėra rekomenduojamos ilgam miegui, bet kuomet kūdikis keliauja, visuomet rekomenduojame, jog jis miegotų kuo plokštesnėje pozicijoje. Mes džiaugiamės, jog KIDDY EVOLUNA I-SIZE siūlo šios problemos sprendimą“.

KIDDY vadybininkas Jungtinėje Karalystėje Krisas Grečinis prideda: „Mes labai džiaugiamės, jog LULLABY TRUST įvardijo EVOLUNA I-SIZE kaip unikalią rinkoje, aplenkiančią sveikatos problemas, su kuriomis susiduria visos automobilinės kėdutės skirtos kūdikiams, dėka mūsų pilnai gulimos pozicijos technologijos (KLF).“

 

Kaip tai veikia?

EVOLUNA I-SIZE turi patentuotą pilnai gulimos pozicijos (KLF) technologiją, kuri leidžia perjungti automobilinę kėdutę į dvi pozicijas: vertikalią arba pilnai gulimą. Kuomet rankena pakeliama atgal, grotuotas rėmas automobilinės kėdutės viduje pasikelia ir ištiesina automobilinės kėdutės vidų į pilnai gulimą poziciją. Ši plokščia pozicija leidžia vaiko kūneliui, kaklui ir galvytei palaikyti tokią padėtį, jog vaikučio kvėpavimo takai išliktų atviri. Smūgio enegiją sugerentis grotuotas rėmas užtikrina oro cirkuliaciją aplink vaiko kūnelį, taip padedant reguliuoti oro temperatūrą ištisus metus.

Saugi, patogi kelionė be jokių limitų!

Atsižvelgiant į problemų, su kuriomis buvo susiduriama dėl vertikalios automobilinių kėdučių padėties, pašalinimą automobilinėse kėdutėse KIDDY EVOLUNA I-SIZE ir EVO-LUNAFIX, jos gali būti naudojamos neribotą laiko periodą!

Be to, vaikutis gali keliauti patogiai ir saugiai, o Jūs jaustis užtikrintai žinodami, jog nesvarbu kiek laiko keliausite, vaikutis jausis gerai!

 

Auga kartu su Jūsų vaiku

EVOLUNA I-SIZE yra skirta vaikams nuo gimimo iki 15 mėnesių amžiaus. Naujagimio įdėklas švelniai prilaiko naujagimį (rožinis trečiame paveikslėlyje žemiau), kuris gali būti išimtas, kuomet kūdikis paauga. Automobilinė kėdutė turi 5 pečių aukščio padėtis ir reguliuojamą 3 taškų saugos diržų sistemą, jog jos puikiai tiktų Jūsų vaikui kiekvieną kartą!

 

 

EVOLUNA I-SIZE kaip kelionių sistema

Atvykus į kelionės tikslą, Jūsų mažylis gali ir toliau miegoti puikiojoje EVOLUNA I-SIZE – tiesiog uždėkite automobilinę kėdutę and vežimėlio rėmo naudodami adapterius, ir Jūsų mažylis toliau miegos ramiai ir saugiai. Pilnai gulima pozicija siūlo tokią pat naudą, kaip ir vežimėlio lopšys, naudojimui be limitų!

EVOLUNA I-SIZE naudojant adapterius tinka šiems vežimėliams: KIDDY CITY'N MOVE, BABYSTYLE, ICANDY, BABY JOGGER, JOOLZ, BUGABOO, UPPABABY.

YPATYBĖS

Skirta

Vaiko ūgis - iki 83 cm

Vaiko amžius - iki apytiksliai 15 mėnesių

Vaiko svoris - iki 13 kg

Patvirtinta standartu ECE-R129 (i-Size)

Bendras bazės ir kėdutės svoris - 10.9 kg

Kėdutės svoris – 4.9 kg

Bazės svoris - 6 kg

Išoriniai automobilinės kėdutės matmenys

Aukštis: vertikalioje padėtyje - 60 cm, atloštoje padėtyje - 39 cm

Plotis: 44 cm

Gylis: vertikalioje padėtyje - 68 cm, atloštoje padėtyje - 79 cm

Išoriniai matmenys ISOFIX BASE 2

Aukštis: 18 cm

Plotis: 31 cm

Gylis: 68 cm

Vidiniai automobilinės kėdutės matmenys

Nugaros atramos ilgis - 52 cm

Ilgis sėdynės srityje - 33 cm

Plotis pečių srityje - 27 cm

Plotis klubų srityje - 26 cm

Pozicijų kampai: vertikalioje padėtyje - 108° , atloštoje padėtyje - 130° 

Padėtis automobilyje – tvirtinama prieš automobilio važiavimo kryptį

Vaiko saugumas - integruota 3 taškų saugos diržų sistema (centrinis reguliuojamas)

Automobilinės kėdutės tvirtinimas - su ISOFIX BASE2

Pilnai gulima padėtis automobilyje

 

 

 

Dėmesio! Mūsų parduotuvėje įsigysite tik originalius Kiddy produktus. Kiddy prekės tiekiamos aukščiausios kokybės.

Suteikiama įgaliotų techninės priežiūros atstovų 36 mėn. garantija.

Pirkėjų įvertinimai

0 / 5

(0 Atsiliepimai)

Pasirinkti filtravimą

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)
Tik vartotojai, įsigiję produktą, gali palikti atsiliepimą

Kol kas atsiliepimų nėra

Apmokėti už prekes galite šiais būdais:

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTE - atsiskaityti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

PAVEDIMU - atsiskaitant bankiniu pavedimu, apmokėjimas atliekamas prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės, ar bet kuriame banko skyriuje.

GRYNAISIAIS - atsiskaitoma prekes pristačiusiam kurjeriui.  Galioja tik užsakant prekes iš sandėlio, užsakomoms prekėms ši paslauga neteikiama.

LIZINGU - Jūs galite pirkti prekes išsimokėtinai neišeidami iš namų. Prekes galite įsigyti išsimokėtinai pasirinkdam: SB lizingu arba MOKILIZINGU.

PAYPAL - dėl šio atsiskaitymo būdo prekės kaina gali pakilti nuo 4% iki 8%.

Teirautis prekės
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida

Panašios prekės