Kaip išsirinkti vaikišką elektromobilį?

Kaip išsirinkti vaikišką elektromobilį?

04/05/2018 05:36:35

Mieli Pirkėjai, 

Vaikiškos elektrinės mašinėlės – puiki dovana Jūsų mažyliui, tai modernus pirkinys, skatinantis vaikų aktyvumą lauke. Traktoriukai, džipai,  motociklai, keturračiai, MERCEDES, BMW, VOLVO, FORD ir kitų žinomų automobilių mini versijos -  pardavėjai siūlo platų asortimentą, tik kaip išsirinkti būtent TĄ elektromobilį? 

 

Nors elektromobilių pavadinimai pas skirtingus pardavėjus vienodi, nuotraukose yra vizualiai identiški, jie gali net labai skirtis! Siūlome atkreipti dėmesį į šiuos parametrus, jog įsigiję elektromobilį neliktumėte nusivylę:

  1. Privaloma atkreipti dėmesį į matmenis, jeigu elektromobilį perkate internete. Pastebėjome, jog nors pas skirtingus pardavėjus elektromobiliai nuotraukose atrodo identiški, jų matmenys gerokai skiriasi!
  2. Akumuliatoriaus, variklių galingumus – šie parametrai pas skirtingus pardavėjus labai dažnai skiriasi!
  3. Ar elektromobilis yra lakuotas (lakuoti elektromobiliai blizgesni, atsparesni įbrėžimams);
  4. Komplektacijoje esančių atributų kiekį ir rūšis;
  5. Ar pardavėjas nurodo aiškų atsiskaitymo būdą, pristatymo terminą;
  6. Ar pardavėjas suteikia garantiją;
  7. Ar pardavėjas vykdo pogarantinį servisą (ar galite į jį kreiptis pasibaigus garantinio aptarnavimo laikotarpiui). Neretai sulaukiame skundų dėl pardavėjų, atsisakančių pagelbėti klientams – užsakyti detalių pasibaigus garantinio aptarnavimo laikotarpiui. Rinkitės patikimą pardavėją, mylintį savo klientus!

Tikimės, jog šie patarimai Jums padės išsirinkti geriausią transporto priemonę jaunajam vairuotojui!