Automobilinės kėdutės - išbandytos ir patvirtintos AGR

Automobilinės kėdutės - išbandytos ir patvirtintos AGR

Automobilinės kėdutės - išbandytos ir patvirtintos AGR

Pirmoji tikrojo gydytojo taisyklė - nepadaryti žalos. 
Taisyklinga vaiko laikysena formuojasi nuo mažens.

 

Kiddy gamintoas griežtai laikosi šios taisyklės.

Labai svarbu, kad ilgų kelionių metu vaiko nugara būtų taisyklingoje padėtyje, nejaustų papildomų apkrovų. 
Kiddy bendrovės visada aukščiausias prioritetas buvo ir yra saugumas ir komfortas, todėl jos specialistai vaiko automobilinės kėdutės ergonomikai skiria ypatingą dėmesį. 
2011 metais Vokietijos AGR (Aktion Gesunder Rücken eV - judėjimas už sveika nugarą) organizacija išbandė eilę kiddy modelių. Tai yra autoritetingiausia Europos institucija stuburo ligų gydymo ir profilaktikos srityje. Ši organizacija visus tikrintus kiddy automobilinių kėdučių modelius pripažino kaip pilnai atitinkančius ergonomiškumo reikalavimus.

agr_energy_pro

 

 

 

I grupė: kiddy energy pro, phoenixfix pro
I / II / III grupė: kiddy guardian pro 1, kiddy guardian pro 2, kiddy guardianfix pro
II / III grupė: kiddy cruiser pro, kiddy cruiserfix

 

 

 

 

 

 

 

 

 AGR organizacijos rimtumu galite įsitikinti sertifikavimo veikla automobilių pramonėje. Vokietijos gydytojų ir terapeutų susivienijimas, inicijavęs projektą „Sveikų Nugarų Akcija” (AGR - AktionGesunder Rücken e.V.), sertifikavo automobilių "Opel" gamintojo ergonomiškas naujųjų „Opel Mokka“ ir „Opel Meriva“ sėdynių sistemas. AGR kokybės ženklas buvo suteiktas už šiuose modeliuose pritaikytą ergonomišką, nugarai draugišką koncepciją, apimančią visas sėdynes. Apie 70 proc. Vokietijos gyventojų kenčia dėl įvairių nugaros skausmų. AGR apdovanojimas pabrėžia, kiek daug dėmesio tobulindami automobilius „Opel“ skiria dalykams, susijusiems su šių problemų sprendimu“. Kaip pastangų įvertinimas kompanija „Adam Opel GmbH“ apdovanojama „Sveikų Nugarų Akcija“ kokybės ženklu už nugarai draugiškų produktų gamybą“.

Šiuo metu kiddy yra vienintelė kompanija, kurių produktus išbandė ir rekomendavo naudoti sekančios autoritetingos organizacijos: «Association Forum Healthy Back – Better Living» (Sveikos nugaros asociacija- geresnis gyvenimas) ir «Federal Association of German Back Schools» (Federalinė Vokietijos Nugaros mokyklų asociacija).