Eglutė apsnigta su apledėjusiais šermukšniais 220 cm

119€

Eglutė apsnigta su apledėjusiais šermukšniais 220 cm

119€

Pristatymo terminas: Išparduota

Prekės kodas: 100456

Saugus pirkimas

Garantuojame saugų
ir patikimą apsipirkimą.
Mes gerbiame jūsų privatumą
ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Pristatymas į namus

Garantuojame greitą  ir patikimą pristatymą 
iki namų  ar darbovietės.

Pinigų grąžinimas

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės informacija
Atsiliepimai (0)
Atsiskaitymo būdai
Teirautis prekės
Vienas didžiausių šių eglučių privalumų, jos yra bekvapės ir nedegios.

Dirbtinė eglutė APSNIGTA su apledėjusiais šermukšniais – puikaus dizaino, su akcentuojamomis detalėmis eglutę paverčia ypatinga ir populiaria. Visos eglutės yra rankų darbo, taigi galite būti tikri, kad išsirinkote eglutę pagamintą su aistra ir meile.

APSNIGTOS EGLUTĖS

Geriausias pasirinkimas baltoms kalėdoms. Dirbtinių eglučių privalumas – jų dizainas, spalva, stilius ir originalumas. Apsnigta eglutė tikroviškai atspindi gamtos grožį ir sukuria unikalią kalėdinę atmosferą namuose, restoranuose, viešbučiuose, turizmo sodybose ir daugelyje kitų vietų. Eglutės šakelės švelniai pabaltintos, todėl eglutė atrodo kaip ką tik apsnigta, švelniai blizganti, džiugins šeimą ne vienus metus. Dėmesingai pritaikyta apledėjusių šermukšnių imitacija, eglutei suteikia tikroviškumo ir elegancijos.

LENGVAI SURENKAMOS

Eglutės sukurtos taip, kad būtų galima greitai surinkti. Kai visos dalys bus surinktos, viskas ką jums reiks padaryti, tai praskirstyti šakeles. Galutinis rezultatas, kaip atrodys eglutė, priklauso tik nuo jūsų. Surinkimas ir papuošimas užtrunka mažiau nei valandą.

Dėl mažo dydžio jas lengva laikyti spintoje ar mažame sandėliuke, o dėl modulinės sistemos lengvai ir sklandžiai papuošit ir nupuošit dekoracijas. Visos eglutės surinkimas užtruks apytiksliai 40 minučių. Trumpiau nei valanda šeimos linksmybių ir jūsų surinkta eglutė.

DIRBTINIŲ EGLUČIŲ GAMYBA

Naudojamos tik patvirtintos medžiagos iš įvertintų gamintojų. Šios Kalėdų eglutės išsiskiria aukšta pagaminimo kokybe. Visas gamybos procesas yra prižiūrimas ir kontroliuojamas, kad būtų užtikrinta kokybiškas ir ilgalaikis eglučių naudojimas. Kiekviena detalė rankų darbo gamybos.

EGLUTĖS SAUGIOS IR DRAUGIŠKOS APLINKAI

Vienas didžiausių šių eglučių privalumų, jos yra bekvapės ir nedegios. Eglutės yra gaminamos iš geriausių ir patvariausių perdirbamų medžiagų, draugiškų aplinkai ir nekenksmingų. Šios eglutės yra puikus pasirinkimas saugantiems gamtą – apsaugote tikras eglutes nuo jų nukirtimo.

KALĖDŲ EGLUTĖS PRIEŽIŪRA PO ŠVENTINIO LAIKOTARPIO

Kad eglutė atrodytų puikiai kiekvienais metais, jos būklė priklauso nuo jos tinkamo saugojimo. Kad kalėdų eglutė išlaikytų savo estetinę išvaizdą, ji turėtų būti laikoma specialiame maiše ar dėžutėje.
PVC ir PE šakelės 

KOMPLEKTACIJA

Egutė;
Egutė;
Plotis apie 130 cm 
Eglutės aukštis 220 cm  
Apytikslis šakelių kiekis 760 vnt
Stovas

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas
Vertinimas

Apmokėti už prekes galite šiais būdais:

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTE - atsiskaityti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

PAVEDIMU - atsiskaitant bankiniu pavedimu, apmokėjimas atliekamas prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės, ar bet kuriame banko skyriuje.

GRYNAISIAIS - atsiskaitoma prekes pristačiusiam kurjeriui.  Galioja tik užsakant prekes iš sandėlio, užsakomoms prekėms ši paslauga neteikiama.

LIZINGU - Jūs galite pirkti prekes išsimokėtinai neišeidami iš namų. Prekes galite įsigyti išsimokėtinai pasirinkdam: SB lizingu arba MOKILIZINGU.

PAYPAL - dėl šio atsiskaitymo būdo prekės kaina gali pakilti nuo 4% iki 8%.

Teirautis prekės
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida

Panašios prekės