Dirbtinė eglutė ROYAL APŠARMOJUSI 250 cm

194€

Dirbtinė eglutė ROYAL APŠARMOJUSI 250 cm

194€

Pristatymo terminas: Turime sandelyje

Saugus pirkimas

Garantuojame saugų
ir patikimą apsipirkimą.
Mes gerbiame jūsų privatumą
ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Pristatymas į namus

Garantuojame greitą  ir patikimą pristatymą 
į namus ar darbovietę.

Pinigų grąžinimas

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės informacija
Atsiliepimai (0)
Atsiskaitymo būdai
Teirautis prekės
Naujiena! 

Dirbtinė eglutė  Apšarmojusi ROYAL – puikaus dizaino, su akcentuojamomis detalėmis.

Šios eglutės yra rankų darbo, taigi galite būti tikri, kad išsirinkote eglutę pagamintą su aistra ir meile.
Geriausias pasirinkimas baltoms kalėdoms. Dirbtinių eglučių privalumas – jų dizainas, spalva, stilius ir originalumas. Apšarmojusi eglutė tikroviškai atspindi gamtos grožį ir sukuria unikalią kalėdinę atmosferą namuose, restoranuose, viešbučiuose, turizmo sodybose ir daugelyje kitų vietų. Eglutės šakelės švelniai pabalintos, todėl eglutė atrodo kaip ką tik apsnigta, švelniai blizganti, džiugins šeimą ne vienus metus. PVC ir PE šakelių mišinys tikroviškai imituoja natūralios eglės šakas, puikiai atkuria realius eglės spyglius.

LENGVAI SURENKAMOS

Eglutės sukurtos taip, kad būtų galima greitai surinkti. Kai visos dalys bus surinktos, viskas ką jums reiks padaryti, tai praskirstyti šakeles. Galutinis rezultatas, kaip atrodys eglutė, priklauso tik nuo jūsų. Surinkimas ir papuošimas užtrunka mažiau nei valandą.

Dėl mažo dydžio jas lengva laikyti spintoje ar mažame sandėliuke, o dėl modulinės sistemos lengvai ir sklandžiai papuošit ir nupuošit dekoracijas. Visos eglutės surinkimas užtruks apytiksliai 40 minučių. Trumpiau nei valanda šeimos linksmybių ir jūsų surinkta eglutė.

DIRBTINIŲ EGLUČIŲ GAMYBA

Naudojamos tik patvirtintos medžiagos iš įvertintų gamintojų. Šios Kalėdų eglutės išsiskiria aukšta pagaminimo kokybe. Visas gamybos procesas yra prižiūrimas ir kontroliuojamas, kad būtų užtikrinta kokybiškas ir ilgalaikis eglučių naudojimas. Kiekviena detalė rankų darbo gamybos.

EGLUTĖS SAUGIOS IR DRAUGIŠKOS APLINKAI

Eglutės yra gaminamos iš geriausių ir patvariausių perdirbamų medžiagų, draugiškų aplinkai ir nekenksmingų. Šios eglutės yra puikus pasirinkimas saugantiems gamtą – apsaugote tikras eglutes nuo jų nukirtimo.

KALĖDŲ EGLUTĖS PRIEŽIŪRA PO ŠVENTINIO LAIKOTARPIO

Kad eglutė atrodytų puikiai kiekvienais metais, jos būklė priklauso nuo jos tinkamo saugojimo. Kad kalėdų eglutė išlaikytų savo estetinę išvaizdą, ji turėtų būti laikoma specialiame maiše ar dėžutėje.

Aukščiausios kokybės ROYAL serijos eglutė turi metalinį stovą.

Aukštis 250 cm

Apytikslis šakų skaičius 894 vnt 

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas
Vertinimas

Apmokėti už prekes galite šiais būdais:

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTE - atsiskaityti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

PAVEDIMU - atsiskaitant bankiniu pavedimu, apmokėjimas atliekamas prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės, ar bet kuriame banko skyriuje.

GRYNAISIAIS - atsiskaitoma prekes pristačiusiam kurjeriui.  Galioja tik užsakant prekes iš sandėlio, užsakomoms prekėms ši paslauga neteikiama.

LIZINGU - Jūs galite pirkti prekes išsimokėtinai neišeidami iš namų. Prekes galite įsigyti išsimokėtinai pasirinkdam: SB lizingu arba MOKILIZINGU.

PAYPAL - dėl šio atsiskaitymo būdo prekės kaina gali pakilti nuo 4% iki 8%.

Teirautis prekės
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida

Panašios prekės