Sodo spinta BIOHORT EQUIPMENT LOCKER

899€

Sodo spinta BIOHORT EQUIPMENT LOCKER

899€

3 sav.

Prekės kodas:

Saugus pirkimas

Garantuojame saugų
ir patikimą apsipirkimą.
Mes gerbiame jūsų privatumą
ir saugome jūsų pateiktą informaciją.

Pristatymas į namus

Garantuojame greitą  ir patikimą pristatymą 
į namus ar darbovietę.

Pinigų grąžinimas

Prekę galite grąžinti per 14 dienų nuo prekės gavimo ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės informacija
Atsiliepimai (0)
Atsiskaitymo būdai
Teirautis prekės
Sodo spinta LOCKER yra puikus pasirinkimas, tiems kurie mėgsta kai visi daiktai turi savo vietas. Ši spinta puikiai atrodys kiekviename sode, terasoje ar garaže. Kai trūksta vietos tai yra itin geras pasirinkimas, nes šioje spintoje puikiai tilps įrankiai ar įvairūs sodininkystės prietaisai, vaikų žaislai ar kiti panašūs daiktai. Lauke jie bus apsaugoti nuo lietaus ar kitų oro sąlygų, bei vagysčių. Kompaktiškas dydis ir elegantiškas dizainas leidžia sodo spintai LOCKER harmoningai derėti su aplinka. Tai itin kokybiškas produktas, gamintojas jam suteikia net 20 metų garantiją.

Įrangos spintą galima įsigyti trijų dydžių ir keturių spalvų. Įsigydami prekę, žinutėje prirašykite norimą spalvą.KOMPLEKTĄ SUDARO:

1. Dvi lentynos su atraminiais turėklais (gylis: 24,5 cm, plotis: 72 cm). Maksimali galima apkrova vienai lentynai yra 15 kg. Ją lengva pritvirtinti, o nebenaudojant - numontuoti.
2. Keturios įrankių pakabos. Vienos pakabos galima maksimali apkrova yra apie 10 kg. Ant jų labai patogu pakabinti kastuvus, grėblius, įvairias sodo laistymo žarnas ir kitus įrankius.
3.Integruota pakabų sistema durų vidinėje pusėje. Čia bus itin patogu pasikabinti mažesnius įrankius ar daiktus, kurie naudojami itin dažnai.
4.Rankena su užraktu, kuri užtikrins Jūsų inventoriaus saugumą. Užraktas yra dvigubas, o durų konstrukcija ypač stabili. Pridedamas atsarginis raktas.
5. Vėdinimo angos, kurios užtikrins tinkamą oro cirkuliaciją.
6. "Vėjo kabliukai", jie leis Jums nesijaudinti, kad durys užsidarys tada kai jūs to nenorite, nes įmontuoti kabliukai jas prilaikys.

*Grindys, grindų rėmas bei pamatas į komplektaciją neįeina. Yra galimybė užsisakyti atskirai. Taip pat būtina namelį pritvirtinti prie žemės! 

DĖMESIO! NORINT UŽSISAKYTI PAPILDOMŲ PRIEDŲ PRAŠOME SUSISIEKTI ELEKTRONINIU PAŠTU.

*Sodo spinta yra gaminama pagal užsakymą, tad tai yra negrąžinama prekė. 

Spinta Matmenys Svoris Kvadratūra
1. 93 x 83 x 182,5 cm 52 kg 1,3 
2. 155 x 83 x 182,5 cm 88 kg 2,1
3. 227 x 83 x 182,5 cm 110 kg 3,1

Atsiliepimų nėra

Rašyti atsiliepimą
Jūsų atsiliepimas
Vertinimas

Apmokėti už prekes galite šiais būdais:

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTE - atsiskaityti galėsite prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės sistemos.

PAVEDIMU - atsiskaitant bankiniu pavedimu, apmokėjimas atliekamas prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės, ar bet kuriame banko skyriuje.

GRYNAISIAIS - atsiskaitoma prekes pristačiusiam kurjeriui.  Galioja tik užsakant prekes iš sandėlio, užsakomoms prekėms ši paslauga neteikiama.

LIZINGU - Jūs galite pirkti prekes išsimokėtinai neišeidami iš namų. Prekes galite įsigyti išsimokėtinai pasirinkdam: SB lizingu arba MOKILIZINGU.

PAYPAL - dėl šio atsiskaitymo būdo prekės kaina gali pakilti nuo 4% iki 8%.

Teirautis prekės
Jūsų Laiškas sėkmingai išsiųstas
Įvyko nenumatyta klaida

Panašios prekės