Svingis Classico geltonas BS
Turite klausimų?
+370 31521205
El.Paštu:
Krepšelis
tuščias
Pradinis > Kambariui > Žaislai > Svingis-riedamobilis > Svingis Classico geltonas BS

Svingis Classico geltonas BS

Dalintis
Gamintojas: Wincelo
Pristatymo terminas: 2 dienos
Išsimokėtinai: 5.29€
71.00€

 

SVINGIS - puiki kalėdinė dovana jūsų vaikui!!!

      Unikalus savo judėjimo savybėmis riedamobilis SVINGIS leis patirti didžiulį Jūsų vaikų džiaugsmą, išlieti energijos perteklių ir lavinti raumenų tonusą. Nei savo judėjimu, nei konstrukcija, nei išvaizda jis nėra panašus į jokį kitą judantį žaislą. Tai visiškai kitoks riedamobilis, fantastiškai manevringas, saugus, ypač smagus ir paprastas naudoti.
Lenktyninio automobilio futuristinis dizainas, tvirtas korpusas, pagamintas iš 100% naujo, o ne perdirbto PP ir ABS plastiko, aukštos klasės rutuliniai guoliai, grindų nebraižantys PU- poliuretano ratukai ir neįtikėtinai lengvas valdymas užburia nuo pirmos akimirkos.
SVINGIS neturi variklio, jame nėra pedalų, niekada nereikės įkraudinėti baterijų. Ypatinga priekinės važiuoklės konstrukcija konvertuoja išcentrinės ir žemės traukos jėgas į SVINGIO varomąją jėgą. Tik atsisėskite ant sėdynės, padėkite kojas ant tam skirtos vietos ir pradėkite sukioti vairą. Iš pradžių darykite judesius didesne amplitude ir SVINGIS nepaprastai lengvai pradės judėti. Jau įsibėgėjus, kuo dažniau darysite judesius, tuo greičiau SVINGIS judės. Norėdami sustoti, nuleiskite kojas ant važiuojamo pagrindo. Apsukite vairą ir, darydami tuos pačius judesius, važiuosite atgal.
Jūs nepatikėsite kaip tai smagu, kol neišbandysite.


SVINGIS gali važiuoti bet kokiu lygiu kietu paviršiumi. Kuo paviršius lygesnis, tuo didesnis išvystomas greitis.
Vidutinis SVINGIO išvystomas greitis apie 6-7 km/h, maksimalus apie 10km/h.
SVINGIS išsiskiria iš kitų panašių riedamobilių pirmiausia savo pagaminimo kokybe.

SVINGIS yra originalus gaminys, o ne iš barškančios, pigios plastmasės pagaminta riedamobilio kopija.
Kiekvienas SVINGIS turi originalumą patvirtinančią numeruotą hologramą, patvirtinančią produkto autentiškumą.

  

 

Korpusas pagamintas iš naujo PP ir ABS plastiko yra tvirtas,atsparus dužimui ir lūžiams. Dugne įspausti CE ir EN-71 ženklai patvirtina sertifikuotą žaislo saugą. Ypatingą dėmesį atkreipiame į ratukus. SVINGIO ratukai pagaminti iš PU poliuretano - minkštesnės medžiagos nei plastikas, todėl SVINGIS nebraižo medinių grindų paviršių ir, kartu su aukštos klasės ABEC5 guoliais, važiuoja labai tyliai ir komfortiškai.
Nors SVINGIS rekomenduojamas vaikams nuo 3 metukų, tačiau jis yra toks tvirtas ir patikimai sukonstruotas, kad net tėtis ar mama laisvai gali mėgautis SVINGIO teikiamu laisvės pojūčiu. Maksimalus suaugusiojo svoris neturėtų viršyti 110kg, važiuojant idealiai lygiu paviršiumi ir 65kg nelygiu.
SVINGIO gabaritai : ilgis 80cm, plotis 27cm, aukštis 30cm. Svoris 4kg.
SVINGIS pristatomas originalioje dėžėje, jums reikės skirti 3-4 minutes jo surinkimui. Pakuotėje rasite detalią vartotojo ir surinkimo instrukciją. Instrukciją taip pat rasite mūsų tinklalapyje.
Mes garantuojame ypatingai daug gerų emocijų, įsigijus kokybišką originalų SVINGĮ.

Pasižiūrėkite nuotaikingą filmuką. Įsivaizduokite,Jūsų mažylis irgi taip gali...

SAVYBĖS

  • Korpusas : 100% naujas ABS plastikas.
  • Sėdynė, vairas, važiuoklė : naujas PP plastikas.
  • LED žibintas: 2 super ryškūs baltos šviesos LED, 3 darbiniai režimai : mirksi lėtai, mirksi greitai, šviečia.
  • Pagrindiniai ratukai : nebraižantis grindų PU poliuretanas
  • Saugos ratukai : plastikas
  • Guoliai : aukštos klasės ABEC5 rutuliniai guoliai
  • Gabaritai : ilgis - 80 cm, plotis - 27 cm, aukštis - 30 cm
  • Svoris su pakuote : 4,1 kg , be pakuotės : 3,5 kg

APDOVANOJIMAI

SVINGIS -unikalus žaislas, kuriame pritaikyta sukinio jėgos sąveikos su Žemės traukos jėga konvertavimo principas,suteikiantis judėjimą tiesia kryptimi. Šio dėsnio pritaikymas buvo išrastas kanadiečio inžinieriaus 2000 metais. 2001 metais JAV žaislų kompanija Wincelo pagamino ir užpatentavo pirmąjį SVINGIO prototipą. Tais pačiais metais ši kompanija, pristatė SVINGĮ didžiausioje JAV namų buities įrangos ir prekių naujienų parodoje INPEX XVII . Dėl savo mielo, madingo dizaino ir naujoviškų žaislo savybių, SVINGIS sulaukė milžiniško lankytojų susidomėjimo ir buvo apdovanotas trimis medaliais : Aukso - laisvalaikio, Sidabro- žaislų, Bronzos – sporto prekių kategorijose.

Septynerius metus SVINGIO prototipas buvo populiariausių aktyvaus laisvalaikio žaislų penketuke JAV ir Kanadoje. Autoritetingiausias vaikų žaislų ekspertas Amerikoje "OPPENHEIM TOY PORTFOLIO" SVINGIUI yra suteikęs auksinio ženklo įvertinimą BEST TOY kategorijoje. Nuo 2009 metų SVINGIO dizainas buvo pradėtas keisti, suteikiant dar didesnio žavesio ir aukštesnių balansinių savybių dėka kurių važiavimas tapo lengvesnis,manevringumas tobulas. Korpusas pradėtas gaminti iš ABS plastiko, kuris tapo žymiai atsparesnis deformacijoms.

Naudinga žinoti


Kaip atskirti Originalųjį SVINGĮ nuo kopijos.
Internete pasirodžius skelbimams apie parduodamus riedamobilius,tik išoriškai panašius į SVINGĮ, taip pat sulaukus keletos klientų skambučių dėl įsigytų kopijų, neatitinkančių Originalaus SVINGIO deklaruojamos kokybės ir privalumų, atsakingai informuojame kaip atskirti perkamą riedamobilį ar jis yra Originalusis SVINGIS ar tai tik jo kopija.

Nuo 2013m birželio visų originaliųjų SVINGIŲ standartinėje komplektacijoje yra multifunkcinis LED žibintas, kuris vaikų pramogą padaro dar saugesne ir įdomesne.

1.Ypač svarbi detalė – RATUKAI. 

Originalusis SVINGIS gaminamas su skaidraus ,atitinkamo kietumo, poliuretano (PU) ratukais, kurie nesubraižys Jūsų medinių, laminato ar glazūruotų plytelių grindų paviršiaus, todėl Originalusis SVINGIS sėkmingai naudojamas ir lauke ir namie. Tuo tarpu SVINGIO kopijos dažniausiai komplektuojamos su pigaus juodo plastiko PVC ratukais,kurie skirti naudoti TIK LAUKE, labai barškančiais ir be gailesčio braižančiais jautrius grindų paviršius.

2. Korpusas

Originalusis SVINGIS gaminamas naudojant 100 % NAUJO, NEPERDIRBTO ABS plastiko granules. Tokia gamybos technologija įgalina išgauti sodrias, ryškias spalvas ir atsparumą smūgiams bei lūžiams prie deklaruojamų apkrovų. Riedamobilio SVINGIS kopijos dažnai būna murzinų, blankių spalvų su abejotinu didesnių apkrovų toleravimu, kadangi gamyboje naudojama tik 50-60 % naujo plastiko žaliavos,kita dalis perdirbtas plastikas. Iš perdirbto plastiko neįmanoma išgauti gražių, ryškių spalvų.

3. Kitos SVINGIO originalumą nusakančios detalės:

Numeruota HOLOGRAMA su SVINGIO logo korpuso priekyje. Prekinio ženklo etiketė-lipdukas viršutinėje korpuso dalyje. SVINGIO logotipo lipdukas korpuso galinėje dalyje.

Originalius SVINGIUS, jų atsargines dalis galite įsigyti tik mūsų elektroninėje parduotuvėje.


Prisijungimas
Sertifikatas
Naujienlaiškis

Facebook
Sekite naujienas
Google+YoutubeTwitter
Reklama