Vaisiaus širdies tonų klausytuvas
Turite klausimų?
+370 31521205
El.Paštu:
Krepšelis
tuščias
Pradinis > Priežiūra > Vaisiaus širdies klausytuvas > Vaisiaus širdies tonų klausytuvas

Vaisiaus širdies tonų klausytuvas

Dalintis
Gamintojas: AngelSounds
Pristatymo terminas: Išparduota
Išsimokėtinai: 0.00€
49.00€
57.00€

 

AngelSounds vaisiaus širdies tonų klausytuvas

AngelSounds vaisiaus doplerio monitorius šiandienos rinkoje yra populiariausias vaisiaus širdies monitorius. Jei norite turėti aukščiausios kokybės monitorių už prieinamą kainą, tada šis Dopleris kaip tik jums. 
Šis ANGELSOUNDS vaisiaus dopleris leidžia jums išgirsti jūsų kūdikio širdies plakimą jau nuo 12 nėštumo savaitės. 
Kaip veikia AngelSounds vaisiaus monitorius: 

AngelSounds vaisiaus monitorius yra tikras ultragarsinis vaisiaus dopleris, kurio veikimo principas yra matuoti kraujo tekėjimą per jūsų kūdikio širdį. AngelSounds vaisiaus Dopleris naudoja ultragarso efektą, kad jūsų kūdikio širdies plakimas būtų aiškiai girdimas. 
Nors AngelSounds Vaisiaus Dopleris yra pigesnis nei dauguma kitų rinkoje esančių Vaisiaus Doplerių, jo atkuriami vaisiaus širdies plakimo garsai yra tokie patys. Saugus ir paprastai naudojamas AngelSounds Vaisiaus Dopleris – pagamintas firmos, kuri specializuojasi gaminant Dopplerius ir kitą medicininę įrangą, skirtų profesionaliai medicinai - suteikia jums galimybę išgirsti savo vaiko širdies plakimą jau nuo 12 savaitės, patogiai savo namuose ir už priimtiną kainą. 
Šios sudėtingos ultragarso technologijos naudojimas atitinka visas būtinas ES saugos standartus ir reglamentus ir buvo apdovanotas šių įstaigų sertifikatais (EB direktyva 93/42/EC), ir turi patvirtintą CE ženklą. 
Angelsounds yra nuostabi dovana nėščiai moteriai klausytis savo būsimo kūdikio širdies plakimo ir ir judesių. 
Galėsite išgirsti savo pilve būsimo kūdikio pirmuosius judesius. Nuo dešimtos nėštumo savaitės jau girdėsite tokius garsus, kaip žagsėjimą, spardymąsi, smūgius ir net širdies plakimą. Šie nuostabūs garsai jus suartins su ateisiančiu kūdikiu. 

Be rizikos naudojamas Angelsounds aparatas leis jūsų draugams ir jūsų šeimai maloniai šių garsų klausytis komfortiškai ir asmeniškai savo namuose. 
Įrašymo kabelio dėka jūs galėsite įrašyti šiuos pirmuosius gyvybės garsus! Tai galima įrašyti ne tik į magnetofoną, bet ir į jūsų kompiuterį. 
Angelsounds monitorių galite panaudoti pačios mamos širdies plakimo įrašymui, kai kūdikis gims, ji galės paleisti įrašą naujagimiui nuraminti. 
Į ką bus panašus jūsų kūdikio širdies plakimas? Jūsų kūdikio širdis plaks 120-160 kartų per minutę ir skambės panašiai kaip greitai šuoliuojantis arklys. Jo žagsulys skamba kaip 2 greiti smūgiai į būgną, ir jo spyriai skambės kaip minkšti duslūs bumbtelėjimai. Jūs taip pat girdėsite maisto medžiagas, einančias per placentą. 
 

 

Nesidžiaukite tik patys, persiųskite elektroniniu paštu jūsų kūdikio garsus savo tolimiems giminaičiams ir draugams, pasidalinkite savo džiaugsmu. 
Kaip puiki dovana, AngelSounds gali tikti ne tik nėščiai moteriai ir jaunavedžiams, bet taip pat galima dovanoti giminėms, draugams ir kolegoms.Dėžutė tinkama dovanoms.
Šis AngelSounds susideda iš vaisiaus monitoriaus, vienų ausinių, specialaus įrašymo kabelio, dviejų įrašomų diskų jūsų kūdikio širdelės plakimo ir judesių įrašymui, želė ir vienos 9 voltų baterijos.


Skirtas tik buitiniam naudojimui. 
 

Sertifikatai

 

AngelSounds Vaisiaus doplerio monitoriaus video

Dėmesio! Pas mus įsigysite tik originalius AngelSounds produktus, originalioje pakuotėje


Prisijungimas
Sertifikatas
Naujienlaiškis

Facebook
Sekite naujienas
Google+YoutubeTwitter
Reklama