www.pege.lt - parduotuvė internete
Turite klausimų?
+370 31521205
El.Paštu:
Krepšelis
tuščias

Pristatymo informacija

Dalintis

 Užsakymų vykdymas kai prekė yra sandėlyje.

Užsakymą Lietuvoje pristatome per 1-2 darbo dienas per venipak kurjerį . Užsakius pristatymą per LT paštą prekės pristatymas gali trukti iki 7-14 dienų. Prekės išsiunčiamos tą pačią dieną, kai pinigai patenka i mūsų sąskaitą,jeigu prekė yra sandėlyje.
Išeiginėmis ir švenčių dienomis prekių pristatymas nevykdomas. 
 
Užsakymų vykdymas kai prekė užsakoma ir jos nėra sandėlyje 
Atkreipkite dėmesį į prekės pristatymo laiką,  jeigu prie prekės rasite užrašą : 3 dienos, 5 dienos, 7 dienos ...6 savaitės ir t.t. tai užsakoma prekė prie jos  parašytas apytikslis pristatymo laikas +- 7 darbo dienos. Jeigu planuojate kelionę ar pan.  ir prekę norite gauti konkrečiai datai , susisiekite su pege.lt administratoriumi ir pasitikslinkite ar prekę įmanoma pristatyti pageidaujamai datai.
Pristatymo būdas ir kaina
Užsakytas prekes pristatysime per „Venipak“ kurjerį Jūsų nurodytu adresu (tai gali būti namų, darbo, giminaičių ar kaimynų adresas). Fiksuotas pristatymo mokestis  5EUR, išskyrus lauko baldus , jų pristatymas kainuoja 29EUR 
Taip pat smulkias siuntas iki 2 kg pristatome per LT paštą . Siuntimo kaina per LT paštą registruotu siuntiniu tik 3 EUR
 
 
Atskiru susitarimu prekes galime pristatyti per www.kautra.lt 
Jeigu pageidaujate tokio pristatymo, darydami užsakymą, pastabose įrašykite savo pageidavimą.
Jūs taip pat galite atsiimti prekes mūsų firmoje Alytuje, adresu Naujoji 29A , iš anksto apie tai pranešę. Šiuo atveju Jūs sutaupote pristatymo išlaidas. Atsiimant būtina turėti asmens dokumentą. 
Pristatymas Alytaus mieste nemokamas!
 Dėl siuntimo į Neringą, būtinai susisiekite su mumis tel 862057207 , tikrai pasiūlysime patį oprimaliausią pristatymo būdą:)
 
Prisijungimas
Sertifikatas
Naujienlaiškis

Facebook
Sekite naujienas
Google+YoutubeTwitter
Reklama