www.pege.lt - parduotuvė internete
Turite klausimų?
+370 31521205
El.Paštu:
Krepšelis
tuščias

Kaip išsirinkti vaikišką elektromobilį?

Dalintis

Mieli Pirkėjai, 

Vaikiškos elektrinės mašinėlės – puiki dovana Jūsų mažyliui, tai modernus pirkinys, skatinantis vaikų aktyvumą lauke. Traktoriukai, džipai,  motociklai, keturračiai, MERCEDES, BMW, VOLVO, FORD ir kitų žinomų automobilių mini versijos -  pardavėjai siūlo platų asortimentą, tik kaip išsirinkti būtent TĄ elektromobilį? 

 

Nors elektromobilių pavadinimai pas skirtingus pardavėjus vienodi, nuotraukose yra vizualiai identiški, jie gali net labai skirtis! Siūlome atkreipti dėmesį į šiuos parametrus, jog įsigiję elektromobilį neliktumėte nusivylę:

  1. Privaloma atkreipti dėmesį į matmenis, jeigu elektromobilį perkate internete. Pastebėjome, jog nors pas skirtingus pardavėjus elektromobiliai nuotraukose atrodo identiški, jų matmenys gerokai skiriasi!
  2. Akumuliatoriaus, variklių galingumus – šie parametrai pas skirtingus pardavėjus labai dažnai skiriasi!
  3. Ar elektromobilis yra lakuotas (lakuoti elektromobiliai blizgesni, atsparesni įbrėžimams);
  4. Komplektacijoje esančių atributų kiekį ir rūšis;
  5. Ar pardavėjas nurodo aiškų atsiskaitymo būdą, pristatymo terminą;
  6. Ar pardavėjas suteikia garantiją;
  7. Ar pardavėjas vykdo pogarantinį servisą (ar galite į jį kreiptis pasibaigus garantinio aptarnavimo laikotarpiui). Neretai sulaukiame skundų dėl pardavėjų, atsisakančių pagelbėti klientams – užsakyti detalių pasibaigus garantinio aptarnavimo laikotarpiui. Rinkitės patikimą pardavėją, mylintį savo klientus!

Tikimės, jog šie patarimai Jums padės išsirinkti geriausią transporto priemonę jaunajam vairuotojui!


Skaityti toliau

Naujausių testų nugalėtoja KIDDY automobilinė kėdutė Evoluna i-Size!

Dalintis

Evoluna i-Size atomobilinė kėdutė-nešynė yra testų nugalėtoja grupėje (nuo gimimo iki 10/13 kg). Iš 26 vaikiškų automobilinių kėdučių, testuotų Stiftung Warentest ir ADAC, tik vienas gaminys gavo pažymį „labai gerai“ (1.5 balo) – KIDDY Evoluna i-Size. Nuo pat griežčiausios testavimo programos įvedimo 2015 metais, tai vienintelė automobilinė kėdutė gavusi bendrą kokybės ženklą „labai gerai“.

 


Skaityti toliau

2015 m saugumo testų nugalėtojos Evoluna i-Size ir Evolunafix!

Dalintis

 Mes turime fantastiškų naujienų Jums!

Šiemet Vokietijos produktų apžvalgos žurnalas Stiftung Warentest bei Vokietijos ir Austrijos automobilių asociacijos ADAC ir ÖAMTC išsamiai testavo daugybę automobilinių kėdučių, vertinant pagal skalę nuo „1“ (puikiai) iki „6“.

Atsižvelgiant į automobilinių kėdučių Evoluna i-Size ir Evolunafix testavimo rezultatus mums telieka pasakyti „kokia diena“!

Mūsų naujosios automobilinės kėdutės Evoluna i-Size testavimo rezultato balas - „labai gerai“ (1.5 balo). Tai vienintelė automobilinė kėdutė pasiekusi bendrą rezultatą „labai gerai“. Tuo pačiu metu mūsų automobilinės kėdutės Evolunafix bendras rezultatas buvo įvertintas 1.9 („gerai') balo. Taigi, šios kėdutės yra savo kategorijos nugalėtojos (kategorija: 2015 metų automobilinės kėdutės nuo gimimo iki 10/13 kg).

Negali būti geriau!


Skaityti toliau

Informacija ir faktai apie automobilinių kėdučių saugumo standartą I-SIZE ( ECE R-129)

Dalintis

 

Naujasis I-SIZE standartas ECE R129

Mažylio saugumas visada buvo ir yra prioritetas KIDDY kompanijoje. Moksliniai tyrimai bei šiuolaikinių ir aukštųjų technologijų pasiekimų panaudojimas yra pagrindinė bendrovės strategija, kuri turi vieną tikslą: pasiūlyti pačią saugiausią autokėdutę, kurioje galėsite vežti vaiką automobilyje. 

Todėl Kiddy pritaria naujausiems įvykiams ir reikalavimams dėl vaikiškų automobilinių kėdučių įvertinimo. Naujasis Europos Sąjungos reglamentas ECE R 129 ( I-Size ), kuris įsigaliojo nuo 2013 liepos mėnesio, skirtas užtikrinti dar didesnį vaikų saugumą važiuojant automobilyje.

Reikėtų pažymėti, kad naujas saugumo standartas sukėlė klientams ir prekybininkams tikrą painiavą. Atsižvelgiant į tai, KIDDY kompanija siūlo šią „i-size“ standarto apžvalgą ir kokių pokyčių galima iš jo tikėtis.

 

Naujasis standartas „i-size“ nepakeičia esamos normos ECE R44 / 04, jis laipsniškai ir lygiagrečiai įsigalioja kartu su esama norma. Tokiu būdu tėvams pasiūloma tik dar viena, papildoma pasirinkimo sąlyga perkant tinkamą autokėdutę. Visos esamos ir leidžiamos naudoti automobilinės kėdutės vis dar gali būti naudojamos. Gamintojai taip pat vis dar gali gaminti autokėdutes atitinkančias ECE R 44/04 normą. Niekas neturėtų pirkti nei naujų automobilinių kėdučių, nei naujų automobilių.

Taigi, jūs neturėtumėte nerimauti, kad neseniai nusipirkote automobilinę kėdutę, kuri netinkama naudoti ar, kad automobilnė kėdutė, kuri atitinka ECE R 44/04 standartą yra blogesnė, nei bet kuri kita autokėdutė.


Skaityti toliau

Kalėdinės dekoracijos

Dalintis

Kalėdos patyliukais į miesto gatves ir kiekvieno mūsų namus atkeliauja tada, kai ima žžiebtis pirmieji ššventiniai eglučių žžiburėliai ir girliandos ant langų, vitrinų, eglučių, kai imame puoššti namus, gatves, blizginti visas kerteles ir ruoššti šširdis...Padėkite rasti kelią Kalėdoms ir į savo miestą ir namus, nuššviesdami juos žėrinčiais varvekliais, snaigėmis ar net voratinkliais kartu su www.pege.lt 

Siūlome labai platų asortimentą kalėdinių dekoracijų, girliandų, namams, įstaigoms, viešbučiams, miestams ir t.t 

 


Skaityti toliau

Plius X apdovanojimas: kiddy laimi 5-iose kategorijose

Dalintis

Penkios žvaigždutės už naują

kūdikio nešynę evo-lunafix                   

Ir vėl kiddy patyrė sėkmę garsiuose Plus X Award apdovanojimuose. Kūdikio nešynė "kiddy evo-lunafix" laimėjo  apdovanojimą penkiose kategorijose: inovacijų, aukštos kokybės,dizaino, funkcionalumo ir ergonomikos.

     Žiuri pirmiausia įvertino novatorišką technologiją: kūdikio nešynės viduje yra grotuotas rėmas, kurį galima pakelti į viršų palenkiant rankeną žemyn. Kūdikis guli horizontaliai, jo nugara tiesi, ergonomiškai teisingoje pozicijoje! Taip yra todėl, nes kūdikiai turėtų gulėti kaip galima gulimoje padėtyje, ypač iš karto po gimimo. Jų kaulai yra vis dar minkšti ir jų stuburas ypač labai jautrus. Tačiau tėvai taip pat nori būti mobilūs. Kaip kitaip jūs aplankysite naujus senelius, jei jie gyvena toli?

 
 
Naujoji kiddy EVO-lunafix gulėjimo funkcija gali būti naudojama net kelionių automobiliu metu! Todėl ši pirmoji kūdikių nešynė tinkama transportuoti kūdikius ilgesnėse kelionėse automobiliu be sąžinės graužimo.
 
Kartu su vežimėliu kiddy click'n move 3 nešynę galima lengvai naudoti kaip kelioninę sistemą! KLF technologijos dėka kūdikis gali miegoti atsipalaidavęs ir sveikoje padėtyje. "Daugiau mobilumo, daugiau lankstumo, daugiau laiko kartu su tėvais ir šeima"- taip pozityviai apibūdino žiuri.
Su tarptautine ir nepriklausoma teisėjų kolegija iš 27 pramonės šakų, 23 strateginiais partneriais ir daugiau nei 600 dalyvaujančių tarptautinių prekinių ženklų, "Plus X Award" yra didžiausias pasaulyje inovacijos apdovanojimas už technologijas, sportą ir gyvenimo būdą.
„Plius X Award“ patvirtinimo ženklas yra suteikiamas produktams, turintiems bent vieną "plius X" faktorių. Apdovanojimai skiriami už naujas ir novatoriškas technologijas, ypatingą dizainą ir protingą, lengvą naudojimąsi operacinėmis sistemomis. Kriterijai, kaip antai ergonomiškos ir ekologiškos savybės, kartu su aukštos kokybės medžiagų naudojimu ir aplinką tausojantys ilgalaikiai produktai, taip pat yra vertinami „Plus X Award".

 "Inovacijų prizas" buvo inicijuotas stiprinti prekių ženklus, prekybos ir komercijos paramą vartotojams ir jų pirkimo sprendimams.

2015 metais „Plus X Award“ švenčia savo dvyliktąjį gimtadienį.

 


Skaityti toliau

Ar žinote kad ....

Dalintis

 

Ar žinojote, kad jei vaikiška automobilinė  kėdutė yra tvirtinama jūsų automobilyje tik automobilio saugos diržu, važiuojant be vaiko, visada yra būtina tuščią kėdutę pritvirtinti saugos diržais?
 
Priekinio susidūrimo metu, važiuojant tik 48 km/h greičiu, nepritvirtinta automobilinė kėdutė trenktųsi į vairuotojo ar keleivio sėdynę lygiaverčia šešių skalbimo mašinų jėga!
 
Oho !!!!!
 

 
 

Skaityti toliau

Gamintojo Kiddy GmbH pranešimas apie autoįvykį Vokietijoje

Dalintis

 

Kiddy automobilinės kėdutės pirkėja Stefanie S. (vardas pakeistas) 2014 metais, prieš Kalėdas, važiuodama 80 km/h greičiu netoli Pegnitz miesto (Bavarija) slidžiame kelyje, nesuvaldė automobilio ir nuslydo nuo kelio. Transporto priemonė vairuotojo puse įlėkė į pusės metro gylio griovį, keletą kartų apsivertė ir atsistojo ant ratų laukuose apie15 metrų nuo kelio. Jos dviejų metų sūnus sėdėjo kiddy Guardianfix Pro2 automobilinėje kėdutėje ir nepatyrė jokių traumų avarijos metu. Tačiau motina buvo rimtai sužeista. Jai diagnozuotas galvos smegenų sukrėtimas, kaklo slankstelių pažeidimas, įvairūs kūno sumušimai.

"Ačiū Dievui, aš ir mano sūnus turėjome daug angelų sargų , kurie mus apsaugojo. Nieko neatsitiko su mano sūnumi dėka Kiddy vaikiškos automobilio kėdutės. Kai aš pagalvoju apie savo traumas, aš taip pat norėčiau tuo metu sėdėti saugiai, kaip jis. Nuoširdžiai dėkojame KIDDY už operatyvų apgadintos kėdutės pakeitimą į naują."

Džiaugiamės, kad tai dar kartą įrodo, kokios saugios yra Kiddy gamintojo vaikiškos automobilinės kėdutės! Klientė pasinaudojo gamintojo ypatinga paslauga: avarija-plius pakeitimo paslauga ir gavo naują KIDDY vaikišką automobilinę kėdutę. Jos berniukas kartu su motina vėl saugiai važiuoja automobiliu, sėdėdamas naujoje Guardianfix Pro 2 autokėdutėje.

Aukščiausio lygio apsauga iš Kiddy jūsų vaiko labui!

kiddy GmbH. 


Skaityti toliau

Kiddy evo-lunafix nešynė įtakoja visapusį teigiamą poveikį Jūsų kūdikio sveikatai!

Dalintis

Kiddy evo-lunafix tai labai saugus keliavimo būdas, nekenkiantis Jūsų kūdikio sveikatai ir vystymuisi, netgi ilgų kelionių metu. Skirtingai nuo tipiškų 0+ grupės nešynių, kūdikis gali keliauti išsitiesęs gulimoje padėtyje, jei jis yra automobilyje, ant vežimėlio važiuoklės, ar namie.

Kūdikiui gulint išsitiesus sumažėja rizika sveikatai dėl deguonies trūkumo, kuris gali sukelti SIDS (staigios kūdikių mirties sindromą), ypač per pirmuosius tris gyvenimo mėnesius.

Evo-lunafix nešynės gulėjimo išsitiesus padėtis suteikia kūdikiui optimalią padėtį gerai laikysenai bei stuburo augimui ir visų vidaus organų pilnavertiškam vystymuisi augant vaikui.
Kiddy evo-lunafix yra nešynė, kuri įtakoja visapusį teigiamą poveikį Jūsų kūdikio sveikatai ir saugumui.

 


Skaityti toliau

Puiki naujiena! Kiddy GmbH ir vėl tarp nugalėtojų.

Dalintis

 

Gamintojas Kiddy GmbH buvo apdovanotas Plus X Award 2014 prizu kaip „Labiausiai novatoriškas metų prekinis ženklas“

2014 metais pelnę net 3 aukštus apdovanojimus, Kiddy grįžta iš „Plus X Award“ halės, kurioje vertinamos svarbiausios inovacijos pasaulyje.
Kiddy rinkodaros vadovė Sabine Schrenk priėmė iš viso tris apdovanojimus Vokietijos Bundestago salėje. Gavę „Labiausiai novatoriškas metų prekinis ženklas 2014″ apdovanojimą, Kiddy yra vienas iš šių metų 24 novatoriškiausių prekinių ženklų. Kiddy pateko tarp kitų žinomų prekinių ženklų, tokių kaip „Opel“, „Canon“, „Bose“, „Elektrolux“ ir „Philips“, tai tik keletas iš jų. Kiddy gaminys „Click’n Move3″ vežimėlis buvo apdovanotas kaip aukščiausios kokybės, komfortiškiausias, funkcionaliausias ir ergonomiškiausias. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus, komisija skyrė Kiddy gamintojo vežimėliui „Click’n Move 3″ specialų „Geriausio metų vežimėlio“ apdovanojimą. Tarptautinė ir nepriklausoma komisija iš 25 pramonės šakų, 23 kompetentingi partneriai, investavę į prekybos apimtis daugiau nei 25.000.000 €, Plus X apdovanojimai yra pasaulyje svarbiausi už naujoves technologijų, sporto ir gyvenimo būdo srityse.
Vertos pagyrimo yra naujai sukurtos ir naujoviškos technologijos, neeilinis dizainas, taip pat protingas ir paprastas aptarnavimas.
Tokie kriterijai, kaip geros ergonomiškos ir ekologiškos produkto savybės, plačios funkcijos, aukštos kokybės medžiagų panaudojimas ir meistriškumas taip pat veda link ilgai tarnaujančio produkto, yra verti apdovanojimo.
Apdovanojimas apie taikomas naujoves buvo inicijuotas kaip projektas stiprinti prekės ženklą ir 2014 m jo egzistavimui sukako vienuolika metų.
Daugybė svečių iš verslo ir pramonės, visuomenės, žiniasklaidos ir politikos susitiko apdovanojimų ceremonijai surinkimo salėje Vokietijos Bundestage.
Prestižinius aukso Plus X Award trofėjus žiuri nariai ir inovacijų ambasadoriai įteikė nugalėtojams šventinio vakaro metu.

Vaizdo antraštė:
Prestižinį apdovanojimą „Labiausiai novatoriškas metų prekinis ženklas 2014″ Kiddy rinkodaros vadovei Sabine Schrenk įteikė ponas Dirk Hagen Zimmermann, Brand Vision agentūros bendradarbis.

Be to, „Click’n move3″ vežimėlis buvo įvertintas kaip „Geriausias metų vežimėlis“ ir iškovojo Plus X apdovanojimą aukštos kokybės, komforto, funkcionalumo ir ergonomikos kategorijose.
 


Skaityti toliau

Kiddy angelas sargas!

Dalintis

 


Skaityti toliau

Apie HONEYCOMB

Dalintis

 Galvos ir pečių sritys vaikams ypač pažeidžiamos, nes galva vis dar yra sunkesnė už kūną. Kiddy automobilinėse kėdutėse galvos ir pečių srityse naudojama aukštos kokybės medžiaga Honey Comb V2 (bičių medaus korio tipo). 

"Honey comb" (bičių korio forma) yra akyta medžiaga, panaši į tankią kempinę. Ji yra kėdutės rėmo vidinėje pusėje pečių srityje ir kūdikio galvos zonoje. Šoninio smūgio atveju, kūdikio galva ir pečiai liečiasi būtent su  "honey comb" medžiaga. Daugelyje kitų gamintojų šiose vietose yra naudojama tiesiog putų polistirolas (pigiausias variantas) arba specialus putų polistirolas. Tačiau, kaip parodė bandymai, akyta "honey comb" medžiaga daug geriau sugeria smūgio energijos  jėgą į vaiką. Būtent šios medžiagos panaudojimu paaiškinamas "Stiftung Warentest", "Adac" bandymų rezultatas - įvertinimas "labai gerai" šoninio smūgio bandymuose kiddy automobilinėse kėdutėse.


Skaityti toliau

Kaip užtikrinti vaiko saugumą automobilyje?

Dalintis

 
Užduosime paprastą klausimą: "Ar žinote, kodėl reikėtų pirkti automobilinę kėdutę?" Deja, atsakymas nėra aiškus visiems.

Daugelis tėvų mano, kad užtenka vaiką prisegti automobilio trijų taškų saugos diržu. O automobilinių kėdučių pirkimas - tai tik pinigų švaistymas. Ir jie labai klysta.

Saugos diržai automobilyje skirtas suaugusiems. Nelaimingo atsitikimo atveju jie puikiai atliks savo funkcijas, jei suaugęs žmogus bus prisisegęs. Tačiau dėl vaiko mažo ūgio saugos diržas gali jam patempti kaklą, vaikas gali išslysti iš saugos diržo kelionės metu. Įvykus nelaimingam atsitikimui, labai sutraukti saugos diržai gali padaryti žalos ir sukelti traumas. Tai yra todėl, kad saugos diržai nėra skirti "apsaugoti" mažus keleivius!


Skaityti toliau

Testų laimėtojas 2013 ! "Kiddy Phoenixfix Pro 2 "- pasiektas geriausias saugumo rezultatas visoje testavimų istorijoje!

Dalintis

 

 

Testų laimėtojas 2013 ! Kiddy Phoenixfix Pro 2 "- pasiektas geriausias saugumo rezultatas visoje testavimų istorijoje!

Naujoji Kiddy Phoenixfix Pro 2 yra pirmoji automobilinė kėdutė vaiko amžiaus 1 grupėje, kuri gavo aukščiausią įvertinimą " labai gerai " ADAC ir Stiftung Warentest atliktuose bandymuose.
Gauti aukščiausi balai saugumo, montavimo ir teršalų lygio kategorijose duoda bendrą balą 1,4.
Tai geriausias rezultatas, kuriuo kada nors buvo apdovanota automobilinė kėdutė 1 amžiaus grupėje (9-18 kg).


Skaityti toliau

Kiddy šimtmečio prekinis ženklas Vokietijoje!

Dalintis

 

 
Kompanija kiddy GmbH pripažinta šimtmečio prekiniu ženklu. Šį statusą kompanija gavo iš pačio autoritetingiausio eksperto marketingo ir gamybos srityje Daktaro Floriono Langeinšaido ( Dr. Florian Langenscheidt). Tokia garbė suteikiama išskirtinai vokiečių gamintojams, kurių produkcija pelno įvaizdį ir šlovę visai Vokietijai. 

Skaityti toliau

Pristatome naujieną! Video auklė ANGELCARE AC1120

Dalintis
Skaityti toliau

Dar vienas apdovanojimas Kiddy Guardianfix Pro 2 automobilinėms kėdutėms :)

Dalintis

 

Kiddy yra malonu pranešti, kad nauja Guardianfix Pro 2 automobilinių kėdučių grupėje 1, 2, 3 atiteko sidabrinis prestižinis apdovanojimas "Praktiškas vaikų auklėjimas ir nėštumas leidinio apdovanojimuose".

Produktas, kuris yra Kiddy aukščiausio
dizaino lygio , pasižymintis puikiomis saugumo ir komforto funkcijomis, dėl šių savybių Kiddy tvirtai įsitvirtinęs automobilinių kėdučių rinkoje. Kiddy pardavimų direktorius Simonas Gibbsas pakomentavo:

"Tai iš tiesų puiki  ir pelnytą
žinia KIDDY. Tai tikrai puikus visapusiškai, labai plataus amžiaus grupei skirtas produktas ".

Kiddy Guardianfix Pro 2 naudojama K-jungtis, siekiant užtikrinti galimybę naudotis ISOFIX sistema, arba gali būti tiesiog segama su saugos diržų. Kiddy Guardianfix Pro 2 komplektuojama su Kiddy saugos staliuku, skirtu naudoti 1 amžiaus grupės etape. Buvo įrodyta, kad saugos staliukus ženkliai padeda sumažinti sunkių sužalojimų
riziką vaikui susidūrimo atveju  . Vyresniems vaikams unikalus "KSA" Kiddy amortizatoriai, kurios yra paslėptos  sėdynės pagrinde. KSA yra smūgio metu smūgio jėgą rezorbuojantis ir susigniuždantis elementas. Tai užtikrina vaiko saugumą ir sumažina diskomfortą avarijos atveju.


Skaityti toliau

Susikurk savo norimos komplektacijos vežimėlį su Peg Perego

Dalintis

 

 

Keliauti su kūdikiais ir mažais vaikais gali būti sudėtinga, jei viskas nesuplanuota iki smulkmenų.

Štai kodėl myPegPerego gimė naujoviška idėja, kuri leidžia jums individualizuoti idealų vežimėlį Jums ir Jūsų kūdikiui.

Pasirinkite vežimėlio rėmą kartu su su sėdimąja dalimi, lopšiu ir automobiline kėdute savo mėgstamo audinio ir spalvos. Yra daugybė galimų kombinacijų, tačiau tik vienas yra Jūsų asmenybės atspindys, atitinkantis Jūsų gyvenimo būdą ir atitinka visus Jūsų poreikius.

Absoliuti pasirinkimo laisvė Italijos kokybės ir kūrybiškumo vardu.

 

Susikurti norimą vežimėlį galite čia http://global.pegperego.com/babyproducts-site/freedom-of-choice-with-mypegperego/


Skaityti toliau

Kiddy Guardianfix Pro 2 – išskirtinis pasirinkimas

Dalintis

 

 

 

Automobilinė kėdutė Kiddy Guardianfix Pro 2 gavo aukščiausius įvertinimus 2012 metų spalio mėnesį atliktuose ADAC ir Stiftung Warentest tyrimuose. Bendru 2,1 balo rezultatu Kiddy Guardianfix Pro 2 sužavėjo firmų ADAC ir Stiftung Warentest bandytojus visose kategorijose. Ypatingi pagyrimai automobilinei kėdutei skirti už saugumą ir naudojimo patogumą.

Labai maži teršalų lygiai, puikus saugumas, išsiskirianti lengvumu naudotis ir meistriška kokybe – tai yra tie aspektai, kurių dėka Kiddy Guardianfix Pro 2 pasiekė aukščiausius įvertinimus.

Remiantis Stiftung Warentest atliktais bandymais,Kiddy Guardianfix Pro 2 užtikrina aukštos klasės saugumą nuo nelaimingų atsitikimų kelyje net ir tada, kai automobilinė kėdutė pritvirtinta tik automobilio saugos diržu, nenaudojant ISOFIX sistemos.

Kiddy kompanija džiaugiasi įvertinimais, pasiektais ADAC ir Stiftung Warentest testų bandymuose ir sieks dar geresnių rezultatų ateityje saugių automobilinių kėdučių gamyboje.

 


Skaityti toliau

Automobilinė kėdutė Kiddy Guardianfix Pro 2 nominuota nugalėtoja savo grupėje 9-36 kg. 2012 spalio mėn. Stiftung Warentest ir ADAC saugumo testuose

Dalintis


Skaityti toliau

Kiddy guardianfix pro 2 apdovanojimas

Dalintis


Skaityti toliau

Jau dabar pasirūpinkite jūsų vaikui automobiline kėdute!

Dalintis

Dėmesio, patikslinta vaikų vežimo automobiliais tvarka!


Skaityti toliau

Automobilinės kėdutės - išbandytos ir patvirtintos AGR

Dalintis

Pirmoji tikrojo gydytojo taisyklė - nepadaryti žalos.
Taisyklinga vaiko laikysena formuojasi nuo mažens.

 


Skaityti toliau

Kaip išsirinkti automobilinę kėdutę?

Dalintis

Primename, kad nuo 2012m. lapkričio 1 d. visi vaikai iki 135 cm ūgio turės būti vežami naudojant tik specialias jų ūgiui ir svoriui pritaikytas atitinkamos grupės automobilines kėdutes, kaip to reikalauja bendros Europos Sąjungos taisyklės.
KET (Kelių eismo taisyklės) / XXVI. Saugos diržų naudojimas
[NUO 2012-11-01]: Žemesni kaip 135 cm ūgio vaikai lengvuoju ar krovininiu automobiliu vežami tik specialiose jų ūgiui ir svoriui pritaikytose atitinkamos grupės sėdynėse:
204.1. 0 grupė skirta vaikams, kurie sveria mažiau kaip 10 kg;
204.2. 0+ grupė skirta vaikams, kurie sveria mažiau kaip 13 kg;
204.3. I grupė skirta vaikams, kurie sveria nuo 9 iki 18 kg;
204.4. II grupė skirta vaikams, kurie sveria nuo 15 iki 25 kg;
204.5. III grupė skirta vaikams, kurie sveria nuo 22 iki 36 kg.

Kaip išsirinkti automobilinę kėdutę?


Skaityti toliau

Pyktis ir stresas

Dalintis

 

 Šiandieninis pasaulis yra sudarytas iš naujausios technikos. Galima tai pavadinti mechanišku ir sunkinančiu daugelio žmonių gyvenimą. Dažnas jaučiasi blogai ar yra slogios nuotaikos, ko pasekoje atsiranda pyktis ir stresas. Kiekvienam reikia atsipalaiduoti ir lengviau žvelgti į gyvenimą.

 

Skaityti toliau

ADAC testų įvertinimai 2012 metų gegužė

Dalintis

Kiddy bendrovė visada atsakingai skiria dėmesį savo produktų saugumui ir kokybei.

Įmonės ideologija: automobilių kėdutės turi būti tik geros.

Naujausiuose 2012 gegužės mėnesį ADAC bandymuose modelis Kiddy guardianfix pro, montuojant jį automobilyje su Isofix sistema, buvo įvertintas rezultatu - GERAI ir pripažintas geriausiu modeliu 1-2-3 amžiaus grupėje.

Šį modelį tvirtinant automobilyje tik automobilio diržu bandymų rezultatas buvo blogai.

Problema atsirado tik viename iš 8 bandymų; priekinio smūgio metu su manekenu Q3 (tai atitinka 3 metų amžiaus vaiką) - manekenas pakrypo per toli į priekį.

Kiddy ir ADAC specialistai operatyviai išsiaiškino šio prasto rezultato priežastis su manekenu Q3, tvirtinant kiddy guardianfix pro automobilinę kėdutę automobilyje tik automobilio diržu.

Manekenas buvo pasodintas ant per storo komfort paketo.

Dėl šios priežasties manekenas sėdėjo per aukštai ir per daug pasilenkė į priekį per saugos staliuką.


 

Norint išspręsti šią problemą, tiesiog išimkite storesnį užpildą iš komfort paketo.

Tai darykite tik tokiu atveju, kai automobilinė kėdutė NETVIRTINAMA Isofix sistema ir tik vaikui, sveriančiam 15-18 kg, (95-100cm ūgio) .


 

Pakartotini bandymai (atlikti gegužės 30, 2012 m.) su pašalintu storuoju užpildu parodė gerus rezultatus.

Kiddy guardianfix modelio savininkams nėra reikalo nerimauti dėl vaiko saugumo.

Tiesiog tik tuo atveju, jei šis modelis naudojamas be ISOFIX tvirtinimo, ir jei vaiko amžius - 3 metai (svoris 15-18 kg, ūgis 95-100 cm aukščio), būtina sodinti vaiką ant komfort paketo be storojo užpildo. ((Realiai komfort paketas išimamas daug anksčiau)

Rezultatas:

Kai automobilinė kėdutė montuojama Isofix būdu: bandymo rezultatas – gerai;

Kai automobilinė kėdutė tvirtinama tik automobilio saugos diržais: esant vaiko amžiui 3 metai (svoris 15-18 kg, ūgis 95-100 cm), išėmus storąjį užpildą iš komfort paketo, bandymo rezultatas – gerai.

Kada pakartotinio tikrinimo rezultatai bus skelbiami ADAC interneto svetainėje kol kas nėra informacijos.


Skaityti toliau

Kalbėkite su savo vaiku

Dalintis

Kalbėjimas su mažais vaikais kai kuriais atvejais yra nelengvas procesas. Dažnai tėvai jaučiasi taip lyg jų vaikai neklauso ir nesupranta ką jie nori pasakyti. Taip pat tėvams labai naudinga klausytis savo vaikų, taip kuriamas abipusiškas bendravimas. Jūsų vaikas taip pat mąsto, turi savo vidines mintis, dažnai jų nuomonė gali skirtis nuo jūsų.

 


Skaityti toliau

Sveika mityba - sveikas vaikas!

Dalintis

Epigenetikos mokslas aiškina, kad mūsų gyvenimo būdas lemia bendrą sveikatą ir rizikos veiksnius į tam tikras ligas. Iš tiesų, tyrimai parodė, kad daugiau nei 98% visų lėtinių ligų (vėžio, diabeto, nutukimo, širdies ligos, depresija, nerimo sutrikimai, dauginimosi, virškinimo sutrikimai, ir t.t) priežastis yra aplinkos veiksniai, o ne genetika. Tai reiškia, kad mūsų mityba, judėjimas, mąstysena lemia sveikatos būklę.
Nuo mažų dienų svarbu vaikus pratinti prie tinkamos mitybos. Užtikrinti, kad vaikai gautų pakankamą kiekį riebalų, baltymų, angliavandenių, daržovių, vaisių, skysčių. Svarbu vaiką atpratinti nuo dirbtinių saldiklių, dažiklių, skonio stiprintojų, trans-riebalų, fruktozės.


Skaityti toliau

10 būdų kaip padidinti savo vaiko intelektą

Dalintis

Moksliniais tyrimais pagrįstas faktas yra tai, kad vaiko intelektas ateina iš motinos, nes atsineša geną iš X chromosomos. Taigi yra sakoma jei norite turėti protingus vaikus, veskite protingas moteris!

Tačiau, taip pat mokslininkai nustatė, kad intelektas yra ne visa informacija ateinanti iš genų. Yra ir kitų veiksnių, kurie lemia intelektą, tokie kaip aplinka, kurioje vaikas yra veikiamas, auklėjimo stilius ir ankstyvos stimuliacijos lygis. Geros naujienos yra tai, kad šie veiksniai yra modifikuojami, o ne nulemiami paveldimumo. Žemiau pateikiami patarimai, kurie paskatins jūsų vaiko intelektą.


Skaityti toliau

8 patarimai kaip susidoroti su įniršiu

Dalintis

Vaiko įniršis - tai jo nusivylimo, fizinių, protinių ar emocinių problemų momentinė išraiška. Vaikai tai gali parodyti verksmu, klyksmu ar net kvėpavimo sulaikymu. Tokiu atveju ieškoti atsakymo į šias problemas yra normalus dalykas, nes tai yra kažkas, kas trukdo vaikui bandyti įgyti nepriklausomybę. Toks įniršis paprastai pasireiškia antraisiais ar trečiaisiais gyvenimo metais ir dažniausiai tęsiasi iki keturių metukų.

Tėvams reikia stengtis neišprovokuoti tokios emocinės vaiko būklės. Dažnai jie veikia impulsyviai ir galų gale tai visiems nėra naudinga. Mes pamirštame, kad maži vaikai nori būti suprasti. Jie lengviau nusivilia jei jiems nepavyksta savęs išreikšti. Tai yra gana sunkus metas tiek tėvams, tiek vaikui. Tačiau yra būdų kaip kovoti su šiomis problemomis. Štai sąrašas:


Skaityti toliau

Kaip nemiga ir mityba susiję tarpusavyje

Dalintis

Valgomas maistas turi labai didelę įtaką visai organizmo struktūrai, įtakojančiai nervų ir fizinę veiklą. Todėl nesistebėkite, kad atsiradusi jūsų vaikui nemiga, glaudžiai susijusi su mityba. Maisto virškinimas reikalauja tam tikrų pastangų iš pilvo raumens, taigi, sunkių patiekalų vakare nerekomenduojama valgyti, nes gali sukelti miego sutrikimus.


Skaityti toliau

Kaip apsaugoti vaikų akis

Dalintis

Akys – svarbiausias gyvybiškas organas. Akis priima iš aplinkos daugiausia informacijos. Jos pagalba, žmogus orientuojasi aplinkoje, pažįsta pasaulį, mokosi. Regos organo veikla paremta šviesos, spalvos, formos, dydžio ir kitų požymių analize. Labai svarbu vaiko augimo metu užtikrinti, kad akies organas gautų visas naudingąsias maistines medžiagas. Tačiau, retai jauni tėvai žino, kaip apsaugoti vaiko akis. Siekiant apsaugoti akis, turime išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio, vengti pastovaus skaitymo, ar televizoriaus žiūrėjimo, atlikinėti akims, skirtus pratimus. Valgyti daugiau tų maisto produktų, kurie atlieka svarbų vaidmenį, apsaugodami akis. Kokie maisto produktai gerina regėjimą?

 


Skaityti toliau

Vaiko mokymosi metodai

Dalintis

Gerą vaikų mokymąsi mokykloje įtakoja ne tik intelektas, bet ir metodai, strategijos. Šiame straipsnyje pateiksime būdus, kurie padės vaikui mokytis.

Vaikams reikia strategijos, kad sektųsi mokykloje mokytis, nes veiksmingas mokymasis reikalauja jų aktyvaus dalyvavimo. 5-17 metų amžiaus vaikams rekomenduojama taikyti penkias veiksmingas strategijas, kurios pagelbės aktyviam jų mokymuisi:


Skaityti toliau

Kas sukelia netinkamą vaiko elgesį

Dalintis

Kadangi vaikai negimsta su tokiu elgesiu, būtina žinoti kas sukelia neigiamą jų elgesį. Vienas iš svarbiausių dalykų, kurios tėvai turi suprasti yra tinkamo elgesio skatinimas. Vaikai yra linkę dėl visko kaltinti tėvus. Todėl jie turi išmokti kontroliuoti susidariusią situaciją.

Vienas iš efektyviausių būdų kaip padėti vaikui skatinti gerą elgesį ir vengti blogo, yra jo ankstesnių netinkamo elgesio proveržių sekimas.


Skaityti toliau

Ar žinote kokie turėtų būti vaiko pusryčiai?

Dalintis

Kokie turėtų būti vaiko pusryčiai

Geriausi pusryčiai susideda iš kompleksinių angliavandenių ir baltymų, papildytų vaisiais, vaisių sultimis ar pieno produktais. Kompleksiniai angliavandeniai vadinami „geraisiais angliavandeniais“, nes jie neleidžia per greitai pakilti cukraus lygiui kraujyje.


Skaityti toliau

PRIPAŽINTOS GERIAUSIOMIS VOKIETIJOJE 33 PREKĖS, TARP JŲ KIDDY GUARDIAN PRO 2 AUTOKĖDUTĖ!

Dalintis

Čia rasite garsiausio geltonos spaudos žurnalo „Bild“ Vokietijoje straipsnį apie 33 geriausius produktus iš automobilių, maisto, kosmetikos ir elektronikos sričių.
„Taip atrodo nugalėtojai „, tarp jų automobilinė kėdutė kiddy Guardian Pro 2 pripažinta kaip geriausia vaikams iki 36 kg. Šio straipsnio spausdinta versija pasiekė 12 mln. Vokietijos skaitytojų.
kiddy prekinis ženklas tapo dar žinomesnis!
 


Skaityti toliau

Automobilinių kėdučių saugumo testų rezultatai 2010-2011 m.

Dalintis


Skaityti toliau

Kiddy produkcija - saugiausia vaikams

Dalintis

Kodėl „saugos staliukas“ efektyvesnis, nei 5 taškų diržai? 

 Kaip žinoma, 95% visų automobilinių kėdučių 1 grupės (nuo 9 iki 18 kg) vaikams naudoja savus 5 taškų saugos diržus. Grubiai kalbant, praktiškai visų gamintojų 1 grupės autokėdutės - tai padidintų matmenų automobilinis lopšys, pastatytas vertikaliai. KIDDY sėdynė -tai tikra, bet miniatiūrinė automobilinė kėdutė, naudojanti ypatingą „saugos staliuką“ patiems mažiausiems vaikams. Abejones klientams dėl panašaus staliuko efektyvumo pagrinde sukelia šis argumentas: autombilių sporte visi pilotai naudoja būtent 5 taškų diržus, ir jokių „staliukų“ ten nėra!! Net Formulė-1. O saugumo klausimai ten pirmoje vietoje. Kas tiesa, tai tiesa. Bet ir saugos pagalvės automobilių sporte taip pat nėra? Tačiau jinai iš tiesų laikoma stipriu pasyvaus saugumo faktoriumi įprastuose automobiliuose. Problema tame, kad jeigu pilotai F-1 ar bet kurie kiti lenktynininkai naudotųsi „saugos staliukais“, kaip siūlo KIDDY, tai jie negalėtų valdyti automobilio. Dėl šios priežasties, panašus saugumo didinimas automobilių sporte netenka jokios prasmės. Bet ne vaikų saugume!! Juk kūdikis nevaldo autombilio!!! Didelis kūdikio saugumas naudojant vietoje diržų staliuką pasiekiamas dėl dviejų svarbių dalykų. Pirma – tai padidintas kūdikio kontakto plotas su „stabdančiu“ paviršiumi. Tai yra staliuko kontakto plotas su kūdikiu 5 kartus didesnis nei diržų. (ir vėl analogija su saugos pagalve). Antra – esant priekiniam smūgiui kūdikis krūtine ir pilvu remiasi į staliuką ir pagrindinės apkrovos tenka jo pilvo presui ir krūtinės ląstai, tai yra principe į tą vietą, kur ir gamta numatė tokios rūšies apkrovas. Penkių taškų diržų variante pagrindinės apkrovos tenka kūdikio kaklui, t.y pačiai silpniausiai vietai. Esant standžiai diržais prispaustiems pečiams gaunasi staigus linktelėjimas galva, kurio metu atsiranda apkrovos į kaklo slankstelius, galinčios stipriai traumuoti mažylį. Atlikus daugybę testų apkrovimas į kūdikio kaklą naudojant „saugos staliuką“ sumažėja 5 kartus lyginant su penkių taškų diržais!!!! Penkių taškų diržai turi dar vieną nemalonią problemą. Dauguma vaikų savarankiškai atsisega diržų sagtį. Mažyliams tai pramoga, tačiau saugumui didelė problema. „Saugos staliuko“ naudojimo shema pilnai pašalina šią problemą.

 

"Sicher ist sicher" arba visiškai saugus – tai kokybės ženklas Vokietijoje

2006 – 2007 metų ataskaitose vokiečių automobilių klubas ADAC ir žurnalas Waren Test vienareikšmiškai pasisakė už „saugos staliukų“ panaudojimą 1 grupės sėdynėse ir rekomendavo juos kaip ateities kryptį didinant vaikų automobilinių kėdučių saugumą. Būtent saugumo sistema naudojant staliuką gavo specialų ADAC statusą „pati patikimiausia apsauga Sicher ist sicher arba „ visiškai saugus“ – tai kokybės ženklas Vokietijoje. Tai statusas priskiriamas tik produkcijai absoliučiai atitinkančiai visus parametrus. Vokietijos piliečiams šitas statusas – vienareikšmis kriterijus renkantis prekę. Visos autokėdutės Kiddy turi tokį statusą nuo 2007 m. Ir rekomenduojama kaip geriausia produkcija vaikams.

Dėmesio! Nuotraukos ir tekstai pege.lt nuosavybė. Kopijuoti ir naudoti jų be raštiško pegė.lt administratoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Skaityti toliau

Kiddy ženklo ambasadorė

Dalintis
Skaityti toliau
Prisijungimas
Sertifikatas
Naujienlaiškis

Facebook
Sekite naujienas
Google+YoutubeTwitter
Reklama